SPF Kupa - Javaslatok/Vélemények

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: danko78 Dátum július 02, 2011, 09:03:18
Sziasztok!

A szabályzat úgy írja, hogy naponta 3 tipp lehetséges, ellenben 07.01-én volt akinek már 5 tippje volt!
Hogy lehetséges ez? Vagy én néztem el?
Üdv Dankó

Gondolom tettek 3 tippet elsejére és 2-őt másodikára vagy még későbbre. Ettől még egy adott napra ugye csak 3 tippet tettek.

Nem Wingert bántva szerintem a baseball meccsek közül 4 egy napon volt, de sebaj!
Egyébként engedi a program, el tudom téveszteni?
Dankó

Idézetet írta: Latzka Dátum július 02, 2011, 09:07:57
Gondolom tettek 3 tippet elsejére és 2-őt másodikára vagy még későbbre. Ettől még egy adott napra ugye csak 3 tippet tettek.
Egy napra nem is lehet 3 tippnél többet megtenni, mert a rendszer nem engedi, a 4. tipp elküldésekor visszadobja, és hibaüzenetben tájékoztat, hogy már van 3 tipped! Gondolom VM (nagyonhelyesen)igy irta meg a programot. ;)


Idézetet írta: danko78 Dátum július 02, 2011, 09:16:21
Nem Wingert bántva szerintem a baseball meccsek közül 4 egy napon volt, de sebaj!
Egyébként engedi a program, el tudom téveszteni?
Dankó
Többször leirták már a játékszervezők, hogy a játékban 1 nap 02:00-kor indul és a következő nap 02:00-ig tart!
Ha figyelmesen megnézed a tippjeimet, akkor ezt igazolva láthatod! :).

a SELEJTEZŐ KÖR UTÁN AZ ELŐTTE SZERZETT PÉNZEL MEGYÜNK TOVÁBB!!??????????

kÉRLEK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLJATOK :)

Idézetet írta: hehePapa Dátum július 06, 2011, 14:46:50
a SELEJTEZŐ KÖR UTÁN AZ ELŐTTE SZERZETT PÉNZEL MEGYÜNK TOVÁBB!!??????????

kÉRLEK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLJATOK :)

0-ról indul.


Idézetet írta: flamman Dátum július 15, 2011, 22:48:42
Nem nulláról, 5.000-ről  8)

Úgy van. A nulláról indulással én azt akartam hangsúlyozni, hogy tiszta lappal indul a rájátszás.  ;)

Az túl nagy segítség lenne, ha 15-e után látszana, hogy mely játékosok vannak igazából versenyben, azaz ki teljesítette a bwin-es feltételeket?

Egy kis jelzésre gondolok azok neve mellett, akik feltöltöttek azonosítót...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 20, 2011, 18:11:42
Az túl nagy segítség lenne, ha 15-e után látszana, hogy mely játékosok vannak igazából versenyben, azaz ki teljesítette a bwin-es feltételeket?

Egy kis jelzésre gondolok azok neve mellett, akik feltöltöttek azonosítót...

Szerintem épp így izgalmas :)
ÉS ez hajtja az embert hogy a 16 között legyen a selejtező végén :)

Miragehun-nál van a pont. Nem szeretnénk ha az lenne, ha valaki ülne a babérjain, mert úgyis bejut a rájátszásba.


Sőt! A legtisztább az lenne, ha mindenki csak a saját tippjeit látná, mint a totóban. Ez vonatkozik a tippjátékra és a GB-ligára is. Legalább egy szavazást megérne a dolog szerintem.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 24, 2011, 17:52:22
Sőt! A legtisztább az lenne, ha mindenki csak a saját tippjeit látná, mint a totóban. Ez vonatkozik a tippjátékra és a GB-ligára is. Legalább egy szavazást megérne a dolog szerintem.
Ezzel én is egyetértek.

Azért ne essetek át a ló túloldalára!   ;)

Ráadásul most is csak a saját tippjeinket látjuk ebben a kupában...
Vagy kiértékelés után is legyen titok?  :)
Esetleg arra gondoltok, hogy a megtett tét se látszódjon?

Azt hiszem, az oldalnak az is a célja, hogy a látogatóknak tippeket adjon. Ezt a játékokon keresztül is megteszi...
Egyébként nekem meg tetszik, hogy a különböző játékokban különböző szabályok szerint lehet játszani. Az előző hónapban például élveztem figyelni a "kezdő" (nem fórumozó) Tippjátékban a riválisok tippjeit is...
Ha már ennyi játék van, ne legyenek ugyanolyanok!

Abban viszont nem vagyok biztos, hogy káros lenne a versenyre, ha látszanának a bwin-es játékosok a listán!
Oké, néhányan hátradőlhetnének (most is megteszik, mint én az előző hónapban 2-án (!!) biztos továbbjutóként), de "lentebb" annál nagyobb lenne az élet...

Bár most nem panaszkodom, mert 24. helyről, 16. továbbjutóként odaértem a playoffba...
Mondjuk, hogy kiszámoltam. hehe