StanJames - fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 11, 2011, 21:53:27
Nem egészen 4 óra, a lekérés percétől.

Köszi! Én le se tudom hívni, mert ugye zárolták a számlát, de most írtam nekik.  ;)

Pár levél után tegnap kifizettek.

Esetleg kiderült valami a zárolás okáról? Azon kívül, hogy megtehetik... Mert így nem sok értelme van regisztrálnom...  ???

Fekete lista szagúak...

Olyasmire gondolok náluk, hogy aki x idő alatt nem tölt fel y mennyiségű pénzt, azzal egyszerűen nem foglalkoznak többet... Vagy ilyesmi. Mert amúgy meg nem himi-humi iroda lenne... Kíváncsi vagyok, hogy minden magyarnak zárolták számlát, vagy van akinek megmaradt?

Lehet, hogy igazad van, de akkor ezt irják ki. Ezzel csak magukat járatják le.

Idézetet írta: szumos Dátum június 15, 2011, 09:39:55
Esetleg kiderült valami a zárolás okáról? Azon kívül, hogy megtehetik... Mert így nem sok értelme van regisztrálnom...  ???

Semmi nem derült ki. Felülvizsgálta a kereskedelmi részlegük a számlámat, és úgy döntöttek, hogy zárolják azt / nem indokolták meg /, gondolom, mert nem vagyok elég jó ügyfél nekik. Való igaz, hogy alig játszottam náluk és akkor is csak pár dollárban, mondjuk ez nem jelenti azt, hogy később ne lehettem volna ott "törzsfogadó". 

ha-e miatt zároltak volna, abban az esetben, elég sok embert zárolnának,
és valszeg ez más irodákra is igaz lenne, de lehet hogy ők a kivétel.
Ám a tétminimumot ők állították be, így azzal az okkal nem zárolhatnának,
hogy kis téttel fogadsz..

Hát igen. Ez elég gáz így. Nekem is van olyan regisztrációm, amit szinte soha nem használok és egyszer mégis úgy éreztem, hogy most töltenem kell oda fel (nem is olyan keveset)... Ez egy nagyon hülye üzletpolitika! És a hülye mellett gerinctelen is, mert ahogy mondtad ezt előre kéne jelezniük...
Nem hiszem, hogy nagyon meghatjuk őket, de egy fekete lista ebben a helyzetben jó ötlet!

Idézetet írta: manyman Dátum június 15, 2011, 10:10:26
ha-e miatt zároltak volna, abban az esetben, elég sok embert zárolnának,
és valszeg ez más irodákra is igaz lenne, de lehet hogy ők a kivétel.
Ám a tétminimumot ők állították be, így azzal az okkal nem zárolhatnának,
hogy kis téttel fogadsz..

manyman, ha egy kicsit visszaolvasol, akkor láthatod, hogy aznap nem én voltam az egyedüli, akit kiszórtak. Nem trükköztem, nem volt bónuszom, semmi nem volt. Két feltöltésem volt, az elsőt elbuktam X fogadás után, aztán eltelt két-három hét, újabb feltöltés következett, fogadtam egyet, aztán zároltak. Indok semmi, én csak gondolom, nem állítom, hogy nem vagyok nekik elég jó ügyfél. Többszöri érdeklődésemre sem kaptam választ a "miértre", ill. azt még megkérdeztem, hogy van-e lehetőség a zárolás feloldására, tehát mit kell tennem, hogy ez ne fordulhasson újra elő, amire nemleges volt a válasz, a zárolás végleges, nincs lehetőség visszaállítani. Ennyi.

SBOBET ugyanezt csinálja (számla megszüntetése, ha nem játszol náluk), mégis igen jó minősítésű iroda. Gondolom része az üzletpolitikának, csak azt nem tudom, miért.
Viszont ha ez visszafordíthatatlan folyamat, vagyis nem lehet újra számlát nyitni náluk, akkor  :noway:

A számla újranyitásával kapcsolatban nem vagyok biztos abban, hogy nem lehet.
Ezt csak azért írom, mert más irodánál nekem engedélyezték, miután beszéltem
az ügyintézőkkel, igaz másik irodákról van szó..

Idézetet írta: manyman Dátum június 15, 2011, 10:41:47
A számla újranyitásával kapcsolatban nem vagyok biztos abban, hogy nem lehet.
Ezt csak azért írom, mert más irodánál nekem engedélyezték, miután beszéltem
az ügyintézőkkel, igaz másik irodákról van szó..

Az ügyintéző írta, hogy nem lehet, viszont én biztos, hogy nem fogom megtudni, hogy mi az igaz ebből..  ;D

Felraktam a fekete listára, hogy mások ne járjanak ugyanigy. A topic cimét is átirom.

Idézetet írta: szumos Dátum június 15, 2011, 10:12:06
Hát igen. Ez elég gáz így. Nekem is van olyan regisztrációm, amit szinte soha nem használok és egyszer mégis úgy éreztem, hogy most töltenem kell oda fel (nem is olyan keveset)... Ez egy nagyon hülye üzletpolitika! És a hülye mellett gerinctelen is, mert ahogy mondtad ezt előre kéne jelezniük...
Nem hiszem, hogy nagyon meghatjuk őket, de egy fekete lista ebben a helyzetben jó ötlet!

Bet-at-home-nál ugyanígy jártam. Akartam feltölteni egy kicsit, aztán kiderült, már számlám sincs :D
Pedig régebben sokat játszottam ott. :noway: