Tempobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!Találtam ezt az irodát elég jó bár bónusz nincs!De van magyar nyelv és forint számla is!

Erről az irodáról én is szívesen fogadnék pár infot, ha valaki fogad náluk, pls. 1-2 sort írjon. Elég jó oddsaik vannak, megbízhatóságuk számomra kérdéses. ;)

Senki többet harmadszor? Akkor bizony magamnak kell kipróbálni a dolgot, ha fizettem be,esetleg ki, akkor írok, hogy mi újság, eddig csak reggeltem,

Regisztráltam pár hónapja, forint számlát nyitottam, de azzal nem működött a befizetés. Kérdeztem volna az üsz-t, azóta is jön a válasz. Utánanéztem véleményeknek, olyanokat találtam, hogy pénzt nagyon nem lehet viszontlátni tőlük. Így aztán nem is bántam, hogy nem tudtam befizetni. Elég zavaró, hogy prémium fogadóoldal az Oddsportalon, és nem lehet kivenni a sorból.

Hát néhány érdekességet már felfedeztem én is. A nyelveknél magyarra lehetne váltani, mert van olyan opció, de ha az ember rákattint, egy kínai kriksz-kraksz jön ki. A befizetés nekem sem működik, nem dob ki semmit, amikor rákattintok. Viszont ha törökre állítom a nyelvet,akkor a neteller opció megjelenik.

Írtam nekik, hogy milyen dokumentum kell azonosítás céljából, eddig semmi válasz, de akkor lehet náluk ez a normális. Angolul olvastam pozitív kommenteket is, török és bolgár kollégák azonban nagyon lehúzták. Oddsportálon meg valóban, ki se lehet venni, mert prémium iroda. Kár, mert jó oddsaik vannak, de ami gagyi az gagyi.

Idézetet írta: trader88 Dátum október 09, 2013, 14:39:08
Hát néhány érdekességet már felfedeztem én is. A nyelveknél magyarra lehetne váltani, mert van olyan opció, de ha az ember rákattint, egy kínai kriksz-kraksz jön ki. A befizetés nekem sem működik, nem dob ki semmit, amikor rákattintok. Viszont ha törökre állítom a nyelvet,akkor a neteller opció megjelenik.

Írtam nekik, hogy milyen dokumentum kell azonosítás céljából, eddig semmi válasz, de akkor lehet náluk ez a normális. Angolul olvastam pozitív kommenteket is, török és bolgár kollégák azonban nagyon lehúzták. Oddsportálon meg valóban, ki se lehet venni, mert prémium iroda. Kár, mert jó oddsaik vannak, de ami gagyi az gagyi.

Jobb ha hagyod, egy barátom volt ott és alig tudta kivenni a pénzét a végén. Többszöri levélváltás, telefonálgatás és fenyegetőzés után sikerült neki csak valahogy.

Az a vicc, hogy írtam nekik levelet, azóta sem válaszoltak! Ezek szerint nem is nagy baj, csak azért elég fura, hogy oddsportálon meg tényleg prémium iroda, nagyon jó oddsokkal, de még esélyt se adtak,hogy elnyeljék a pénzem, mivel a befizetési opciónál nincs is semmi. Egy szóval gagyi az egész, csak az adataimat sajnálom, amit megadtam nekik.

Idézetet írta: trader88 Dátum október 22, 2013, 18:21:00
Az a vicc, hogy írtam nekik levelet, azóta sem válaszoltak! Ezek szerint nem is nagy baj, csak azért elég fura, hogy oddsportálon meg tényleg prémium iroda, nagyon jó oddsokkal, de még esélyt se adtak,hogy elnyeljék a pénzem, mivel a befizetési opciónál nincs is semmi. Egy szóval gagyi az egész, csak az adataimat sajnálom, amit megadtam nekik.

Nekem barátom volt náluk mint írtam fent, oddsszok, kínálat tekintetében elsőrangú tényleg ezért én is akartam regelni hozzájuk. Pontosan ugyanaz történt velem is mint veled. Lehetetlen számlát nyitni, pontosabban befizetni rá:-)
Így utólag tényleg nem baj. Egyébként a barátom úgy jutott a pénzéhez végül, hogy mivel sem e-mailen, sem telefonon nem igazán voltak hajlandóak foglalkozni vele ezért a licenszadóhoz fordult. És egyszer csak az MB-s  számláján volt a pénz. De emlékszem több hétig tartó kínlódás után jutott el eddig.

Valakinek van friss élménye erről az irodáról? Eléggé belehúztak az oddsokkal, érdekelne, hogy mik a tapasztalatok.

#9 szeptember 11, 2014, 14:24:12, Nyuszika10
Az utóbbi időben megjelent egy csomó új iroda gyanúsan magas oddsokkal és a Tempobet őket is veri.Csak amit kiválasztottam játékra a hétvégén azok közül a papírformáknál lehetetlenül magas oddsokat adtak(egy tizeddel vagy még annál is többet mint a jobb irodák!!).Ez így roppant gyanús!Valami nem stimmel.
Ez és amit fentebb írtak páran eltántorított attól hogy kipróbáljam őket.
Szóval nekem nincs tapasztalatom de óvatosságra intek mindenkit.
Pl.az Ajax hétvégi bajnoki győzelmét most a legjobban a Bet-at-homenál (ez is meglepetés!)fogadtam meg 1,3-al,másutt csak ezalatt van vagy ugyanennyi.A Tempo 1,4-el adja és ez egyben 106%-os arbot is ad a Pinnacleval meg egy másik irodával.Megnéztem a Tempo oldalát (nekem törökül jön be és nem tudom hogy kell átállítani) és még mindig annyi.
Nagyon-nagyon átverés szaga van.

Bayern-Stuttgart bajor győzelem 1,28 amíg az utánakövetkező legjobb odds az Oddportal szerint 1,19,az is két új szinte ismeretlen irodánál.Marathonnál 1,18,Pinnaclenél 1,17.Természetesen a Tempobet oddsával itt is 106%-os arb
áll fenn.Egy top bajnokság top csapatánál!Képtelenség.