Dobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


10 ingyen euro dobet sportfogadóirodához,ne kövezzetek meg ha valami probléma van/lesz velük,aki szeretné nézze meg,én nem érzem túl megbízhatóknak őket. Remélem ez nem számít reklámnak,ha igen akkor,kérlek töröljétek!

https://dobet.com/special-offers/welcome.phtml?utm_source=fb

Írjátok meg a véleményeteket az irodáról!  :ok:

Köszi Boci,nekem is megadta a 10€-t.   ;)
Ezt hányszor kell merforgatni a kiutaláshoz,vagy valami infót tudsz mondani?  :)

Semmit se tudok!  ;) De ha bárki bármit tud írjon! Sok sikert! :ok:

"Signup Bonus10" conditions:
This bonus is exclusive for new users registered at DOBET.com
You will 10 get USD/GBP/EUR in your account balance.
You can bet this amount on all events and all kind of bets.
You will be able to raise your account balance to a maximum amount of 50 USD/GBP/EUR
Once you have reached the limit you will be required to make a deposit in order to be entitled to win the bonus. You can make your first deposit before you reach the maximum amount and you will be able to win the bonus as well.
The given bonus will be equal to the amount of the first deposit you make. The difference between the amount of the first deposit and the account balance (at the moment of the first deposit) will be lost. Further deposits won´t be valid for this promotion, and therefore they will make you loose the right to win this bonus. The first deposit must be made in the next 90 days after sign up.
Once you make the first deposit you are entitled to win the bonus. You just have to bet 5 times (at least 5 bets) with the amount of the first deposit at odds over 1.5. As soon as you do it, we will add the bonus to your account.
The procedure to request a withdrawal of the bonus is the usual one. You will have to request a common withdrawal, and thus, there isn´t any special condition.
This bonus is not combinable with other welcome promotion. You must refuse this welcome bonus before placing any bet, to be entitled to get other bonus promotions. Please contact us before placing any bet, otherwise your account will keep this welcome promotion.
At any time, without notice, Dobet could cancel bonus activation for new users.
Users that have received this bonus will have an account type "Account with bonus" This account has a few limitations in the amount that can be bet on an event. Remember that you can make a deposit whenever you want and this limitation will be removed.

Fú, hát a honlapjuk az ijesztően "egyszerű".  ;D Én nem igazán ajánlanám senkinek sem, vannak ennél sokkal jobb bónuszok is. De akit érdekel, és nem nagy angolos annak leírom a lényeget.

Nyitsz egy számlát, amire ők csak úgy benyomnak neked 10 eurót/usd-t, valamit.
Ezzel aztán játszol szépen, és akár 50 euróig is felvihető, ez a limit.
Ezután úgy lehet "valójában" megkapni a bónuszt hogy befizetsz hozzájuk. Amennyit befizetsz, annyit tarthatsz meg az összeszedett bónuszodból.
No és ezután jön a trükk, mivel még 5x meg kell forgatni 1,5x-es oddson a befizetés összegét, és csak utána lesz ez az egész dolog kiutalható is.



Azért egy elég nyersen megfogalmazott mondatra felhívnám a figyelmet: "At any time, without notice, Dobet could cancel bonus activation for new users." - [/size]Ez egyszerű fordításban annyit tesz hogy " a dobet bármikor, mindenféle indoklás nélkül visszavonhatja a bónuszt a felhasználóktól (mármint amikor már pénzzé tennéd, tehát befizettél). Hát, oké... ;D :redchug:

Köszi az infót... a fene egye meg ezért szenvedtem.. már 90 euró körül járok.. és ma reggelre csak 50 -t írt ki... akkor ezért..
a többi mellé meg írta hogy limit... és nem fizeti ki.. tiszta vacak ez..
Na köszi még egyszer az infót...

Sikerült már valakinek kiforgatni a 10euros bónuszt?Volt már valakinek kifizetése ettől az irodától?

És ezzel melyik iroda nincs így? Az indoklás nélküli számlazárolások jogát mekkora betűvel írnád akkor?

Van valakinek friss tapasztalata az irodával?

A napokban kaptam tőlük egy 100 eurós bónuszajánlatot, de kicsit bizalmatlan vagyok...   :)

100 EUR BONUS

Username: knapp

Get your bonus up to 100 EUR in a very easy way!

We give you the opportunity to get up to 100 EUR on a bonus, just follow the next steps and the money will be yours!

1 Make a minimum deposit of 10 EUR/GBP/USD. The bonus will be equal to your deposit*.

2 Write us with the promo code to activate your bonus

3 Complete the rollover with your deposit: 5 x bonus amount + 1 x deposit amount on odds over 1.8

Promo code: UCL1001615

Promo available for users registered before OCT 1st, 2012 and with deposits made after the reception of this promotional email. Promotion available until November 1st, 2012. Showed odds may vary. Maximum given amount 100 EUR/GBP/USD. 

Jogos a bizalmatlanság. Én befizettem, megfogadtam a szükséges összeget, a rendszer jelezte a teljesített rollovert a bonus maradt függőben. Kérdeztem a csak az oldalon lehetséges kapcsolatot (nincs email), pár nap múlva válaszoltak, hogy nem adják meg a bónuszt, a rollover nem teljesítése vagy "szabálytalan fogadási minta" miatt. Kérdeztem, akkor melyik is az ok, azóta is jön a válasz...
A legkisebb kivehető összeg 100 €/£.  :great:

Idézetet írta: borbor Dátum november 16, 2012, 22:11:48
Jogos a bizalmatlanság. Én befizettem, megfogadtam a szükséges összeget, a rendszer jelezte a teljesített rollovert a bonus maradt függőben. Kérdeztem a csak az oldalon lehetséges kapcsolatot (nincs email), pár nap múlva válaszoltak, hogy nem adják meg a bónuszt, a rollover nem teljesítése vagy "szabálytalan fogadási minta" miatt. Kérdeztem, akkor melyik is az ok, azóta is jön a válasz...
A legkisebb kivehető összeg 100 €/£.  :great:

Én sem ugrottam neki végül!

Befizetés előtt két dologra kérdeztem rá:
Van egy korábbi függő, 15 eurónyi megforgatási követelményem a számlán, az apró betű szerint a bónuszok általában nem halmozhatóak, ez erre is vonatkozik-e, ez volt az egyik kérdés, illetve a "standard" feltételek között szerepel, hogy ha elbukod a feltöltött összeget, akkor a bónuszlehetőség is elveszik (tehát nem tölthetsz utána, hogy megforgasd).
Na ezekre egy szűkszavú válasz jött: fizessek be, megkapom a bónuszt!

Imádom, amikor nem tudják (vagy nem akarják) megválaszolni a feltett kérdéseket.

Hja, még annyi, hogy az október végéig ígért bónuszt meghosszabbították november végéig, hátha elcsábulok.
Jut eszembe, arra is rákérdeztem, hogy akkor most melyik bónuszkódot használjam, mert kaptam rövid időn belül tőlük 4 emailt is, 3 különböző akciós kóddal.

Mondjuk azt a beragadt 15 eurónyi bónuszt ki kéne piszkálni, ahhoz lehet, hogy befizetek 20 eurót.
Legalább meglátom, velem korrektek-e.
(fizettem már be hozzájuk, csak átbuktam máshova)

A baj nálam ott volt, hogy 18 fontról négy megnyert fogadással közel 200-ra felmentem, de már a rollover után. Persze átbukni akartam én is. Végül kikértem 180-at, küldtem dokumentummásolatot, vártam, semmi... Közben vártam a választ a bónuszra is. Arra válaszoltak, hogy nem adják, erre én, hogy a maradék tizenegynéhány fontot is adják a kivételhez, úgysem fizették még ki. Erre szinte azonnal jött a 180 kifizetés, hogy a többit ne tudjam kivenni  :ok:  :) (ugye a min. 100 kivét miatt)
Amúgy kezdtem lemondani az egész összegről...
Én nem fizetnék be oda, az biztos...

Egy decemberi, 30 eurós bónuszajánlatuknak "nem tudtam ellenállni", így befizettem hozzájuk.

A korábbi 100 eurós ajánlatnál - amellyel nem éltem végül - azt írták, hogy nyugodtan fizessek be, megkapom a függőben lévő bónuszom mellett is.
Hát most befizettem és nem kaptam meg.
Ezúttal viszont nem reklamáltam, mivel a 100 eurós minimum kifizetés mellé nem volt kedvem egy nagyobb rollovert a nyakamba venni, főleg a szorzók alaposabb megfigyelése után. Inkább tapasztalatokat gyűjtöttem. De még milyeneket!
Karácsony táján, angol PL és Championship meccsekre előfordult, hogy 1.01 és 1.02 volt a szorzó, miközben a piacon 1.8 körüli.   ;D

Végül nagy nehezen, főleg a szintén nehezen kivehető yoganos-s bónuszaim ellen játszogattam, valamint néha 1-2 euróval megjátszottam egy-egy kézilabda döntetlent, így bő egy hónap alatt végre összejött kereken 100 euró, amit szombaton kikértem ls szerdán délelőtt meg is kaptam netellerre.

A történethez hozzátartozik, hogy már kedd délután küldtek egy üzenetet, melyben gratuláltak és közölték, hogy már ki is utalták a pénzt. Persze ez nem volt így, ekkor kicsit elgondolkodtam, hogy vajon véletlen-e, hogy a kiutaláskor megadott neteller számlaszámot nem lehet sehol megtekinteni.
8 órát vártam, majd éjszak írtam nekik, hogy ezt azért ellenőrizhetnék...

Válasz nem jött, pénz szerencsére igen.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 17, 2013, 00:10:19
Egy decemberi, 30 eurós bónuszajánlatuknak "nem tudtam ellenállni", így befizettem hozzájuk.

A korábbi 100 eurós ajánlatnál - amellyel nem éltem végül - azt írták, hogy nyugodtan fizessek be, megkapom a függőben lévő bónuszom mellett is.
Hát most befizettem és nem kaptam meg.
Ezúttal viszont nem reklamáltam, mivel a 100 eurós minimum kifizetés mellé nem volt kedvem egy nagyobb rollovert a nyakamba venni, főleg a szorzók alaposabb megfigyelése után. Inkább tapasztalatokat gyűjtöttem. De még milyeneket!
Karácsony táján, angol PL és Championship meccsekre előfordult, hogy 1.01 és 1.02 volt a szorzó, miközben a piacon 1.8 körüli.   ;D

Végül nagy nehezen, főleg a szintén nehezen kivehető yoganos-s bónuszaim ellen játszogattam, valamint néha 1-2 euróval megjátszottam egy-egy kézilabda döntetlent, így bő egy hónap alatt végre összejött kereken 100 euró, amit szombaton kikértem ls szerdán délelőtt meg is kaptam netellerre.

A történethez hozzátartozik, hogy már kedd délután küldtek egy üzenetet, melyben gratuláltak és közölték, hogy már ki is utalták a pénzt. Persze ez nem volt így, ekkor kicsit elgondolkodtam, hogy vajon véletlen-e, hogy a kiutaláskor megadott neteller számlaszámot nem lehet sehol megtekinteni.
8 órát vártam, majd éjszak írtam nekik, hogy ezt azért ellenőrizhetnék...

Válasz nem jött, pénz szerencsére igen.
Gratulálok !!
Ezen az iroda is elcsodálkozhatott ,hogy sikerült eljuni a kifizetésig :)
Már ők is drukkoltak mikor éred el a 100-at:)
Kár hogy a neteller nem küld értesítést depónál.

Sziasztok!
ha nem fizetek be és a 10 eurós bónusszal felmegyek 100 euróra akkor simán ki tudom venni a pénzt?