andriska24 tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már régebben akartam írni, hogy változtattam a money management egy részén, eddig úgy terveztem, hogy ha elbukom egy fogadást a következőnél annyit teszek fel, hogy a teljes elúszott tétet, visszanyerjem, ez elég kezdetleges, gyors döntés volt akkor amikor írtam.

Mostantól csak akkor emelem jelentősen a tétet, ha 2 bukó van egymás után.

Ja, ma még nem volt egy darab Tie sem Itf-ben nőknél(legalábbis amely meccsre lehetett fogadni azokon biztos).
Mit lehett volna szakítani, all in- el.  ::)
Hátránya hogy a hét többi napjára több marad, jobb lett volna ha egy pár már ma leesik. Holnap nagyon kell vigyázni, lehet ki is hagyom.

ITF nők Isztanbul

Sabina Sharipova-Remi Tezuka 2.szett u 12,5játék
(1.szett Tie-t játszák most, 2. szettet rakom, de csak ha min 1,10 lesz az odsz)

#77 augusztus 14, 2012, 14:37:42, andriska24
Idézetet írta: andriska24 Dátum augusztus 14, 2012, 11:17:17
ITF nők Isztanbul

Sabina Sharipova-Remi Tezuka 2.szett u 12,5játék
(1.szett Tie-t játszák most, 2. szettet rakom, de csak ha min 1,10 lesz az odsz)

Sabina Sharipova v Remi Tezuk 12,5 game alatt a 2.szettben@1,10
tét:1232 nyer:1355 :ok:


#79 augusztus 15, 2012, 10:39:19, andriska24
08.15
Mai kínálat nem tetszik. Nem kellene fogadnom, remélem kibírom. :)

ui:egyetlen tornát sem tudok mondani, ahol nagyobb esélyt látok az underre, holnapra talán letisztul a kép.

Na, azt hiszem talán jó döntés volt, hogy tegnap nem fogadtam, sok Tie-ra számítottam, és valamennyire be is jött a sejtésem.

Nagyon szemeztem pl. az Isztanbul-i, tornával de rossz érzésem volt felőle(leginkább azért mert fogalmam sincs az ottani játékosokról, feléről még nem is hallottam, és ahogy most látom, 4 Tie volt 12 meccsen, nem gáz, 29 szettből csak 4-ben volt Tie , de higyjétek el simán bele lehet nyúlni még ilyen "alacsony" arány mellett is. :) Az oddszokra pedig nem nagyon lehet alapozni, még 1,0001-es favorit is lazán kieshet 6-7,6-7 -el.

W-Middelkerke-ben 2 egymást követő Tie volt 1. és 2. szettben, ez simán két bukó lett volna egymás után, ha belenyúlok, és bele nyúltam volna mert ma ez volt az első meccs azon a tornán, és általában első meccsekre szoktam fogadni.  Annyi szerencsém volt, hogy pont akkor ültem le géphez, amikor első szett tie-t játszották, nem tettem meg a másodikat, de csak azért, mert nem tudtam figyelemmel kísérni az első szettet.

Amúgy meg 23-án letelik az egy hónapos intervallum, elértem a kítuzött találati arányt és a havi min. 50db. fogadást, most már kicsit vissza lehet venni az iramból. :)

#81 augusztus 16, 2012, 11:54:07, andriska24
08.16

ITF nők Westende Middelkerke

Amy Bowtell v Elise Mertens 12,5 game alatt a 2.szettben@1,11
tét:1100 nyer: 1221 :ok:

ui: még egy fogadást szerintem teszek még ma, de csakis 3. szett-re ha eljutnak odáig. Ezen a tornán:Itf nők Locri.

Idézetet írta: andriska24 Dátum augusztus 16, 2012, 11:48:28
ui: még egy fogadást szerintem teszek még ma, de csakis 3. szett-re ha eljutnak odáig. Ezen a tornán:Itf nők Locri.

A két fogadható esemény közül az egyiken jött a 3 szett és vele együtt az under12,5 is.
Alessia Piran v Kana Daniel 12,5game alatt a 3.szettben@1,10 :ok: (2-6)
tét:1221 nyer:1343

#83 augusztus 17, 2012, 07:38:52, andriska24
Nem tudom mekkora értéket képvisel a naplóm a közösség szemében, nyilvánvaló, hogy előre beírt tippek nélkül, kevesebbet. A jelenlegi helyzeten sajnos nem tudok változtatni, mondhatnám, hogy x torna x meccsének x szettjére fogok fogadni ezért és azért, aztán lehet a végén meg se rakom.
Másodszor pedig, nem szeretném magam feszültnek érezni, amiatt, hogy esetleg mások is játszák a tippjeimet. Főleg ha végül bukom.
Amiért csinálom a jelenlegi strat-ot:
Eddig 2 hónapig egységes tétekkel, össze- vissza fogadva/lövöldözve muködött, a harmadik hónapra szerettem volna rendszerbe fogni a fogadásaimat, hozzácsapni, egy kis money managementet, a profit valamekkora maximalizálása érdekében.
A napló sokat segít, hogy tartani tudjam magam a szabályokhoz. Türelem és kitartás nélkül garantáltan bukó, de ez ugye mindenre igaz :)

Azt, hogy mi alapján választom ki az eseményeket, arról nem szertnék beszélni, először is azért mert még egyáltalán nem biztos, hogy mukodni fog, másodszor pedig aki, lehetőséget lát akármely stratégiában, szánja rá az időt, mert abból lehet a legtöbbet tanulni, ha ez megvan onnantól már jó eséllyel tudni fogjuk mire és mikor fogadjunk. :)

Ha a végén befuccsol a jelenlegi rendszer, akkor sem fogok elkeseredni, mert biztos vagyok benne, hogy bármely sportban lehet találni ehhez hasonló lehetőségeket. Csak rá kell szánni az időt, hogy megtaláljuk. Egy biztos/muködő alap amire lehet építkezni, véleményem szerint többet ér bármilyen tippnél. ;)

ui: az utolsó mondat nem teljesen igaz, végulis a kettő egymásra épül. Csak olyan jól hangzott amikor leírtam.

08.17
Kanae Hisami v Indy De Vroome 10,5game alatt az 1.szettben@1,12 :ok:
tét:1343 nyer:1504
+504

Ez pedig most megy, nem tudom miért fogadtam rá, nem éreztem jó tippnek :(
Itf Innsbruck
Yuliana Lizarazo v Lena-Marie Hoffman 12,5 alatt a 3.szettben@1,11 jelenleg (1-1)
tét:1000

Idézetet írta: andriska24 Dátum augusztus 17, 2012, 15:06:37
Ez pedig most megy, nem tudom miért fogadtam rá, nem éreztem jó tippnek :(
Itf Innsbruck
Yuliana Lizarazo v Lena-Marie Hoffman 12,5 alatt a 3.szettben@1,11 jelenleg (1-1)
tét:1000
-1000
Na ennek annyi, máskor hallgatok a megérzéseimre

#86 augusztus 18, 2012, 10:05:34, andriska24
Tegnap volt még egy utolsó meccs, megtettem első szettet 5-4-nél.
ITF Locri
Sara Sorribes Tormo v Beatrice Lombardo 1.szett 12,5 alatt@1,22 6-4  :ok:
tét:1000 nyer:1220
+220
ui:még most sem bírom felfogni, hogy lehettem annyira szerencsétlen, hogy pont belenyúltam a nap egyetlen egy Tie-break-jébe.


#87 augusztus 18, 2012, 10:15:23, andriska24


Úgy döntök lezárom, 20 26 nap telt el, 54 eseményre fogadtam, elment 5, 90,74% találati arány.
1000FT kezdőtéttel a végére sikerült +4426Ft profitot csinálni.

Egy időre abba hagyom, nem érzem biztosra a dolgokat, ez már tegnap is látszott, én legalábbis éreztem, hogy könnyelmuen fogadtam....

Legközelebb WTA-n, vagy US Open-en szeretném ugyan ezt megcsinálni, az még kérdés, hogy naplózni fogom-e, lehet kiteszek majd előtte egy szavaztást, és eldönthetitek, szeretnétek-e látni a folytatást. :)



Amíg szüneteltetem a game under-t, addig dobok pár tippet ma estére:

Wta Cincinnati

P.Kvitova- A.Kerber  - 2,5szett felett@2,20
tét:100

Na Li- Venus Williams  - 22,5 játék felett@2,10
tét:100

Wta Dallas (Qual)
Melinda Czink - Eugenie Bouchard   -  1. szett nyertes M.Czink@1,9
tét:100

#89 augusztus 20, 2012, 15:59:06, andriska24
Idézetet írta: andriska24 Dátum augusztus 18, 2012, 17:55:34
Amíg szüneteltetem a game under-t, addig dobok pár tippet ma estére:

Wta Cincinnati

P.Kvitova- A.Kerber  - 2,5szett felett@2,20
tét:100 :ok:

Na Li- Venus Williams  - 22,5 játék felett@2,10
tét:100 :ok: 28játék

Wta Dallas (Qual)
Melinda Czink -Eugenie Bouchard  -  1. szett nyertes M.Czink@1,9
tét:100  :noway: