csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#1935 július 23, 2012, 15:32:58, csabax
Enisey Krasnoyarsk - Petrotrest St. Petersburg Tipp: Enisey Krasnoyarsk 1.22  :noway:

#1936 július 23, 2012, 22:25:52, csabax
Steaua Bukarest - Concordia Chiajna Tipp: Steaua Bukarest 1.30  :great:

#1937 július 23, 2012, 22:25:38, csabax
Steaua Bucuresti - CS Concordia Chiajna Tipp: 1   1,30    :great:
Spartak Nalchik - FC Neftekhimik Nizhnekamsk Tipp: 1   1,25    :noway:
Klizan M. - Thiem D. Tipp: 1   1,15    :great:
     
Össznyereményszorzó   1,87

#1938 július 23, 2012, 22:25:24, csabax
Steaua Bucharest v Concordia Chiajna / Match Odds   Steaua Bucharest   Back   1.34  :great:

A labdarúgásban Románia kirakatcsapatának számító Steaua ma kezdi el a bajnokságot. Méghozzá új edzővel. Ráadásul a bukarestiek új trénere, Reghecampf épp előző csapata, a Concordia Chiajna elleni mérkőzésen mutatkozik be. Érdekes mérkőzésre van kilátás. A vendégek katasztrofálisan játszottak az előző idény őszi fordulóiban. Annyira rosszul szerepeltek, hogy a kiesés egyik fő várományosává léptek elő. Ám a téli szünetben edzőváltás történt és Reghecampf vette át a Concordia Chiajna irányítását. Jól dolgozott. Nagyon jól. A Concordia Chiajna újjászületett: a tavaszi idényben 16 mérkőzésen 34 pontot szerzett a csapat, nem esett ki, sőt a 9. helyen zárta a bajnokságot. Amint várható volt, a csodaedzőnek kikiáltott Reghecampf nem maradt a csapatnál. A Steaua edzője lett. Nem egyedül ment a fővárosiakhoz, hanem a Concordia három játékosát is magával vitte. Ugyan a két gárda még nem kezdte el a bajnokságot, de már most ki lehet jelenteni: a Steaua a bajnoki cím megszerzéséért, a Concordia a kiesés elkerüléséért fog harcolni. A két csapat közötti különbség hatalmas, természetesen a Steaua javára.

Tippem: Steaua győzelem. Ugyan a hazaiak sima győzelmére fogadtam, de nagy a valószínűsége annak, hogy nem ez lesz az egyetlen fogadás. Meccskezdésig is, utána pedig élőben is. Ezek gondolkozom: a Steaua egy gólnál többet fog szerezni, a hazai csapat nyer és a mérkőzésen több mint 2,5 gól születik, az első félidőben egy gólnál több lesz, a Steaua hendikep (-1 vagy -2) győzelmet arat.

#1939 július 23, 2012, 21:18:41, csabax
Rosenborg - Lillestrom Hendikep 1:0 Tipp: Rosenborg 1.10  :great:

#1940 július 23, 2012, 22:24:53, csabax
Steaua Bukarest - Concordia Chiajna Tipp: Az 1. csapat nyer és a mérkőzésen több mint 2,5 gól születik 2.00  :noway:

#1941 július 23, 2012, 22:24:38, csabax
Steaua Bukarest v Concordia Chiajna Fölött (+1.5) 1.95   :noway:

Mindössze egy gól. Tényleg idény eleje van.  :)

Nemsokára kezdődik az olimpia. Célegyenesben vagyunk, s remélhetőleg a kiszemelteknél nem lesznek sérülések vagy egyéb hátráltató tényezők. Érdemes fogadnom néhány hosszú távút a hétvégi rajt előtt.

#1943 augusztus 07, 2012, 14:55:14, csabax
Ki lesz az olimpiai bajnok a férfi triatlonban? Tipp: Alistair Brownlee (GBR)   1,55  :great:

Brit aranyérmet várok. Gondolkoztam és mérlegeltem egy darabig, hogy a két Brownlee közül Alistair vagy Jonathan végez az élen. Úgy gondolom, hogy az öcskös nem lesz olimpai bajnok Londonban. Nézem az indulókat, neves triatlonisták lesznek a mezőnyben, nem is kevesen, de nem találok olyan versenyzőt, akiről el tudnám képzelni, hogy Alistair Brownlee előtt ér célba. Pedig hosszú a névsor: Jonathan Brownlee, Javier Gomez, Sven Riederer, Steffen Justus, Alexander Bryukhankov, Richard Murray, Laurent Vidal, David Hauss. Folytathatnám, de minek? Férfi triatlonban meglepetés lesz, ha nem Alistair Brownlee nyeri meg az olimpai bajnoki címet.

#1944 augusztus 07, 2012, 14:54:41, csabax
Olimpia - triatlon, férfiak Ki nyeri az aranyérmet? Tipp: Jan Frodeno (GER) 67.00  :noway:

Nem hiszem, hogy a címvédő Peking után Londonban is első tud lenni, sőt még csak a dobogóra sem várom a német triatlonistát. Ám az odds hatalmas és így már kis téten is megéri kipróbálni, hogy mennyire alszik az ördög.

#1945 augusztus 07, 2012, 14:54:20, csabax
Olimpia - triatlon, férfiak Ki szerez érmet? Tipp: Bevan Docherty (NZL) 29.00  :noway:

Az új-zélandi sportoló Athénban is, Pekingben is dobogós volt. Van egy ezüst- és egy bronzérme. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy nagyon fog hajtani a harmadik olimpai érem megszerzéséért. Nem várom a dobogóra, de a szorzó miatt érdemesnek tartom arra, hogy kis téttel bepróbáljam a dobogós helyezését. Rajta nem múlik, hajtani fog, az biztos.

#1946 augusztus 07, 2012, 14:52:45, csabax
Olimpia - triatlon, férfiak Ki szerez érmet? Tipp: Javier Gomez (ESP) 1.85  :great:

Nagyon elképzelhetőnek tartom, hogy az utóbbi évtized egyik legkiemelkedőbb triatlonistája az első három hely valamelyikén ér célba. Az sem lepne meg túlzottan, ha olimpiai bajnoki címet nyerne Londonban. Igaz, azt írtam az előbb, hogy férfi triatlonban meglepetés lesz, ha nem Alistair Brownlee nyeri meg az olimpai bajnoki címet, és ezt így is gondolom. Ám az is igaz, hogy Gomez képes legyőzni a brit triatlonistát. Javier Gomez kétszer vot világbajnok, de utánpótlás szinten is szerzett világbajnoki aranyérmet. Nyert Európa-bajnokságot, Világkupa versenyeket, a triatlon olimpiai távján csúcsnak számító World Champion Series sorozatot többször is megnyerte. A kis spanyolt képesnek tartom az olimpiai dobogós helyezés elérésére.

#1947 augusztus 04, 2012, 12:35:26, csabax
Olimpia - triatlon, nők Ki szerez érmet? Tipp: Nicola Spirig (SUI) 1.90  :great:

Évek óta készül az olimpiai cím megszerzésére. Szerintem most ért meg rá, most érkezett el az ideje annak, hogy olimpiai érmet nyerjen. Jó formában van, s ezt idén több Világkupán is bizonyította. Nicola felkészülésével nem lehet gond, ebben az évben csak a tényleg rangos versenyeken állt rajthoz (azokon kitűnően teljesített) és biztos vagyok abban, hogy mindez csak ízelítő volt, az olimpián lesz csúcsformában. Európa-bajnok, csapatban világbajnok, nyert Világkupa-futamokat, sportágában mindegyik fontos világversenyen volt már dobogós. Csak az olimpiai érem hiányzik. Londonban azért fog küzdeni, hogy ezt is megszerezze.

#1948 augusztus 04, 2012, 12:35:06, csabax
Ki lesz az olimpiai bajnok a női triatlonban? Tipp: Nicola Spirig (SUI)   8,00  :great:

Ez az a tipp, amit nem ajánlok, mert teljesen szubjektív. Ugyanis kedvenc sportolómról van szó. Van néhány kedvenc sportolóm, de Nicola az abszolút kedvenc. Emlékszem, hogy évekkel ezelőtt, sőt van annak már egy évtizede is Csehországban, Karlovy Vary-ban voltam triatlon Európa-bajnokságon. Nicola akkor junior versenyző volt, ott tűnt fel nekem. Volt olyan szerencsém, hogy az utóbbi évtizedben több világversenyen is a helyszínen követhettem. Már évekkel ezelőtt eldöntöttem, hogy amikor eljön az ideje, fogadok az olimpiai bajnoki címére. Itt az idő. Fogadok Nicola győzelmére. Ez a legkevesebb, amit megtehetek. Dobogós helyezésre reális esélye van, de korántsem biztos, hogy olimpiai bajnok lesz.

Szóval nem ajánlom másnak a tippet, én viszont szurkolok Nicolának és a nagyon is szubjektív okok miatt arra fogadok, hogy olimpiai bajnok lesz!

#1949 augusztus 03, 2012, 17:33:42, csabax
Ki lesz az olimpiai bajnok a férfi cselgáncs +100 kg-os kategóriájában? Tipp: Teddy Riner (FRA)   1,40  :great:

Nem fogadni rá majdnem olyasmi, mint azt mondani, hogy a Szibériai Medve, Alekszandr Karelin vagy az 1992-es Dream Team nem szerzett olimpai bajnoki címet.