PDC Darts Világbajnokság 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Darts-VB 2024 tipp: December 22-ei tippek és élő közvetítés

Csütörtöki napon lép tábla elé sokak nagy kedvence, a korábbi ötszörös világbajnok Raymond van Barneveld. A holland legenda lengyel ellenfelet kapott a 64 között. Olvasd tovább


Darts-VB 2024 tipp: December 23-ai tippek és élő közvetítés

A karácsonyi leállás előtti utolsó játéknapon kialakul a legjobb 32 közötti mezőny. A nagyobb nevek közül jelenése van Searlenek, Buntingnak, és Nathan Aspinallnak Olvasd tovább


Na megvolt az elso tie-break es egybol egy hirtelen halal leg is, nagyon komoly meccset tolt a ket eszak-ir :D

Fuuu Hempelnek elgurult a gyogyszer, ket 10 nyilas egymas utan az nagyon kemeny :D

És 19/12 kiszálló, 63,16% :o Szerintem ilyen magas százalékot még nem láttam.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 22, 2023, 21:45:43És 19/12 kiszálló, 63,16% :o Szerintem ilyen magas százalékot még nem láttam.

Biztos, hogy láttál. Csak vissza kell menni a szerdai napra az O'Connor meccsre.

Le a kalappal van Peer előtt, ilyen akadasbol igy kijonni.. :great:

Erre a Bunting meccsre +18as karikát kellett volna kitenni...ugy megrakta Joycet, ahogy anno Cicciolinát a patások... :redchug:

Azért még 1db 180at összehozhattak volna nekem... :noway:

Idézetet írta: robmiller Dátum december 23, 2023, 22:52:06Erre a Bunting meccsre +18as karikát kellett volna kitenni...ugy megrakta Joycet, ahogy anno Cicciolinát a patások... :redchug:

Azért még 1db 180at összehozhattak volna nekem... :noway:

Regen mikor fogadtam 180-ra, sosem tudtam normalisan nezni a meccset.. ;D osszessegeben is igaz ez azert a dartsra, de a 180-nal kifejezetten

PDC Darts-VB 2024 tipp: December 27-ei tippek és élő közvetítés

A karácsonyi leállást követően, szerdán hat, egyenként négy szett-győzelemig tartó mérkőzéssel folytatódik a londoni darts-világbajnokság. Olvasd tovább


Darts-VB 2024 tipp: December 28-ai tippek és élő közvetítés

A londoni PDC darts-világbajnokságon csütörtökön tovább folytatódnak a négy szett-győzelemig tartó küzdelmek a legjobb 32 mezőnyében. Olvasd tovább


Darts-VB 2024 tipp: December 29-ei tippek és élő közvetítés

A PDC darts-világbajnokság pénteki játéknapján a maradék meccseket is lejátsszák a 32 között, majd az este folyamán már nyolcaddöntős csaták is sorra kerülnek. Olvasd tovább


Fú milyen elborult meccsek voltak ma már, főleg délután... Na de Humphriest se láttuk idén így szenvedni, mint most Pikachu ellen..

Vajon esélyes a végső győzelemre Luke Littler?
Vagy még fiatal az ilyesmihez?

Hát amilyen leolvadásokat látni lehet...   ;D
De amúgy szerintem nem, előbb-utóbb el fogja nyomni a teher, vagy egy igazán jól játszó ellenfél. Ha meg mégsem, akkor legalább olyan korszakos dolgot láthatunk, amit kb soha  :D