Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Szeretnek jelentkezni. Kelet, Erdely!


Ma este 22:00-ig még lehet nevezni!

Ghastly! Te neveztél is vagy csak reagáltál a téged érintő hozzászólásra?

Akkor a B ligában egyenlőre 13 fő van. Jó lenne, ha nem páratlan résztvevővel indulnánk. 16 fő esetén 4 feljutó lesz!

A nevezés lezárult.

A liga 2x14 fő
B liga 14 fő  (köszönet tomiszi-nek)

Minden más holnap.

Nagyon sok sikert a résztvevőknek!  :beerchug:

Van a 4. odds-kategória, kérdésem az lenne, hogy mi a minimális és maximális tippszám kategóriánként?

Illetve ha xy egy másik párharcban a B ligában tippelt pl. a DVTK-Fradi 2.5 overre, akkor én egy másik párharcban tippelhetem ugyanazt?

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 01, 2018, 09:41:08
Van a 4. odds-kategória, kérdésem az lenne, hogy mi a minimális és maximális tippszám kategóriánként?

Illetve ha xy egy másik párharcban a B ligában tippelt pl. a DVTK-Fradi 2.5 overre, akkor én egy másik párharcban tippelhetem ugyanazt?
Minden kategóriában egy tippet kell leadni egy fordulóban.

Lehet tippelni ugyanarra az eseményre, sőt akár mind a 4 tipp lehet egy eseményről.

Üdv. Láttam a szomszédban a véleményeket Lancer tippjeiről. Őszintén szolva nekem az se tetszik ha valaki egy meccsen megjátsza az over 0.5 től felfele mind a négy gól határt például. Szerintem valahogy szabályozni kellene pl egy meccsen 1 fogadás tipusból egy tippet lehessen adni. Tehát továbbra is lehetne adott meccsre leadni mind a 4 tippet viszont négy különböző figadástípusból. Csak egy ötlet. Uff.

Szerintem Winger tippjeire gondoltál.
Nem akarom túlbonyolítani a dolgot, meg követni is nehéz lenne. Ha az ilyen típusú tippek jönnek,akkor jó, ha nem akkor bukta. Mint most, mert a meccs 1:0 lett.
Olyan, mintha a pókerben nem lehetne All-in. :)


Sajnos nincs az a szabályzat, amelyben ne lenne egy kiskapu, amit persze meg is találnak az emberek, s ha már megvan akkor ki is kell használni.

Javasoljuk a következőt:

1 eseményre 1 tippet lehessen beküldeni!

ez sztem azert nem jo mert ha vki elcsuszik a tippelessel akk egy meccsbol meg beirhatja a tippjeit, meg ez nem tuti pontok mint Lancernal, mert itt lehet kuka az egesz tippsor. a masik meg h a bet is engedi egyszerre rakni a szoglet sargalap kimenetel opicokat

Nagyon furcsának tartom, hogy több mint 20 komplett játék után, azért ,mert valakinek nem tetszik egy fogadástípus és azt szóvá teszi,akkor azonnal az a feltételezés,hogy azért alkalmazza egy-egy ember,hogy jogtalan előnyre tegyen szert.
Egyébként nem csak góloknál, de pl. szögletek számánál, vagy pl. jégkori végeredménynél (rendes játékidő, és hosszabbítás), és egyéb más esetekben is előfordultak ilyen tippek, és nem csak én tippeltem így!
Lehetne még tovább elemezni ezt a helyzetet, de feleslegesnek tartom, csak egy kérdésem lenne:
az admin. javaslatát hogyan kell értelmezni? illetve akkor a jövőbeni tippelésnél mi a helyzet?

Igaza van Wingernek, eddig nem zavart senkit sem, hogy egy overt be lehetett huzni minden hatarra. Ha a jateknak az is celja hogy jo tippeket osszunk meg, akkor maradnia is kell. Ha valaki olyan magabiztos hogy allint mond egy meccsre, akkor nyilvan utana fogok nezni, tobbszor is elofordult mar hogy igy nyertem a biztosabb line-t teve. Ott van oakland, ha egy biszem-baszom videki derbit minden hataron overez, akkor tudom hogy bejelzett a majomoszton, es ott akar szakitani is lehet.

Mindenkepp maradjon!

Egyetértek! Mindenképpen maradnia kellene szerintem.

Kifejezetten rossz ötletnek tartom, hogy egy meccsre egy tippet lehessen csak adni.
Lancer meg amit művelt, egy rossz vicc.  :noway: