PDC Darts Világbajnokság 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Darts-VB 2024 tipp: December 18-ai tippek és élő közvetítés

A hét első napján ezúttal csupán négy mérkőzést bonyolítanak le a londoni PDC darts-világbajnokságon. A nap legnagyobb neve Gerwyn Price lesz. Olvasd tovább


Darts-VB 2024 tipp: December 19-ei tippek és élő közvetítés

Kedden Michael van Gerwen ír ellenféllel néz szembe, míg James Wade-re kanadai rivális vár a legjobb 32 közé jutásért vívott mérkőzéseken. Olvasd tovább


Idézetet írta: robmiller Dátum december 16, 2023, 12:24:36Én sem tudom pontosan, de tuti valamilyen távol-keleti selejtezőn jutottak ki ilyen számban. Feltűnő, hogy csak egy japán van

Na jó hülyeséget hordtam én is össze itt hirtelen pár napja. Muramatsu mellett ott van Goto, meg Suzuki is. Ma este jön egy hong-kongi. Úgyhogy vannak itt dögivel mások is a fülöp-szigetekien kívül. Mondjuk, jó ha egy megéri a második kört, szóval sok vizet nem zavarnak majd az biztos.


Idézetet írta: robmiller Dátum december 18, 2023, 08:55:47Na jó hülyeséget hordtam én is össze itt hirtelen pár napja. Muramatsu mellett ott van Goto, meg Suzuki is. Ma este jön egy hong-kongi. Úgyhogy vannak itt dögivel mások is a fülöp-szigetekien kívül. Mondjuk, jó ha egy megéri a második kört, szóval sok vizet nem zavarnak majd az biztos.



Olyan, mint a női kézi vb. Az elején színes a mezőny, de a végére marad Európa. (Az előző vb-n a 3. körre nem európai játékos egyedül Heta maradt)

van Veen rögtön ment a levesbe.  :o azért az komoly, amit a hong-kongi srác letolt a semmiből...11 db 180  :o

Darts-VB 2024 tipp: December 20-ai tippek és élő közvetítés

Szerdán érkezik a színpadra Peter Wright, akinek már idei első mérkőzésen forróvá válhat a talaj a walesi Jim Williams ellen. Olvasd tovább


Idézetet írta: robmiller Dátum december 18, 2023, 22:30:27van Veen rögtön ment a levesbe.  :o azért az komoly, amit a hong-kongi srác letolt a semmiből...11 db 180  :o

Rendben volt a jateka nagyon, egy nagy melak hollanddal kevesebb... ;D

Ma egyebkent Beaton alulertekeltseget nem teljesen ertem, tudom hogy tud komoly 80as homalyokat hozni, de azert ellenfelenek 3 eve nem volt PDC-s meccse, ugyhogy o sem feltetlen 100 felett fog dobalni.. O is bundazgatott egy kicsit az otthon dobalos covid eraban, most terhet vissz a korforgasba... :D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 18, 2023, 22:30:27van Veen rögtön ment a levesbe.  :o azért az komoly, amit a hong-kongi srác letolt a semmiből...11 db 180  :o

Meccs előtt olyan 11x volt a honkongi győzelme, kíváncsi vagyok 0-2-nél mennyi lehetett ???

Volt egy szelvényem, melyről már vasárnap este óta csak White hiányzott Goto ellenében, de az ész egyértelműen a cashoutot diktálta. Bennem volt egy rossz érzés, amit a főoldali cikk csak megerősített. Persze ettől lehet sima White lesz, de nem éri meg a felesleges idegességet :)

White az utóbbi 1-2 évben mintha belesz.rna a játékba. Néztem évközben European Tour versenyeken. Régebben állandóan kiemeltként szerepelt, most már kénytelen résztvenni a pénteki előselejtezőkön, de ott is rendre kikapott. Nem lehetett érezni benne a tüzet, olyan langyosvíz, aki elvesztette a motivációját. Bezzeg horgászni azt nagyon tud gyakorlás helyett. Múltkor volt valami PDC-s videóban, hogy milyen sokat jelent neki, hogy pecázhat állandóan...ennek fényében kíváncsi leszek, hogy a VB-re legalább egy picit tűzbe jött-e. Forintot nem tennék erre a Goto elleni meccsre.


Darts-VB 2024 tipp: December 21-ei tippek és élő közvetítés

A PDC darts-világbajnokság csütörtöki játéknapján láthatjuk a 2018-as győztes Rob Crosst, de a nagyobb nevek közül érkezik még Damon Heta és Danny Noppert is. Olvasd tovább


Idézetet írta: robmiller Dátum december 19, 2023, 17:50:49Wade is out...na ez is kemény!

Nem vartam ezt egy ilyen szezon utan azert, de hat ez a darts vb... ;D  Az elso kor nagyjabol lement, mostmar azert vannak parazs meccsek..

Littler 16 évesen bejelentkezett a VB-címért?  ;D Brutális formában van a kissrác.  :o

Ez a Littler úgy 16 éves, mint az Afrikai focisták. Minimum 26-nak kinéz, de ha valaki azt mondja nekem, hogy 36, simán elhiszem :D

Nagyon kíváncsi leszek, mit tol majd ezután, bár nekem nagyon tetszett a GVV elleni meccsen is, amikor először láttam játszani. Brutális, úgy dob 180-nakat, hogy a tripla szektor kellős közepére dobja a 3 nyilát, amikor téveszt, akkor is annyira piciket, szinte mm-eket téved. Egy gép a 'gyerek' eddig.