WTA - Moszkva

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


WTA - Kremlin Cup

Hely: Moszkva, Russia
Dátum: Október 17. - Október 22.
Játékosok száma: 28
Pályaboritás: Fedett
Nyeremény:   $758,788
Hivatalos weboldal

Tavalyi győztes: Svetlana Kuznetsova

Október 18., kedd:

10:00   Kovinic D. - Goerges J.   2.84   1.43
   
10:00   Ostapenko J. - Jankovic J.   2.52   1.53
   
11:30   Konjuh A. - Strycova B.   2.52   1.61
   
11:30   Makarova E. - Gibbs N.   1.35  3.32
   
11:30   Safarova L. - Gavrilova D.   1.82  1.99
   
13:00   Cornet A. - Rogers S.   1.43   2.84
   
13:30   Pavlyuchenkova A. - Siniakova K.   1.43   2.91
   
14:30   Sevastova A. - Blinkova A.   1.53  2.59
   
14:30   Tsurenko L. - Putintseva Y.   1.79  2.06
   
15:00   Mladenovic K. - Kalinskaya A.   1.31   3.49


Tippek, vélemények?

#2 október 18, 2016, 21:16:16, GazembR
Holnap lesz kettő eléggé érdekes mérkőzés, abból a szempontból, hogy, ugye a wta fináléba 8 játékos megy, elméletileg megvan az a 8 játékos inkább 7 mivel a 8. az Konta aki nem indul sehol így ő pontot nem tud szerezni viszont a mögötte levő két játékos annyival van lemaradva hogy ha itt Moszkvába jól megy akkor aki megelőzi az indul helyette. Navarro és Kuznetsova, ugye Kuznetsova amúgy ő tavaly nyert és tavaly is az oroszok nagyon mentek ezen a tornán így holnapra Cornet ellen 1.37 ért eleggge ajándék lehet, indulás szempontjából neki mindenféleképpen ugye döntőig kell mennie, sőt meg is kell nyernie, tavaly sikerült is neki , így ha most is nyeri akkor megelőzi a 8. Helyen levő Konta-t és elveszi tőle a helyet.

A másik játékos ugye, Navarro aki meg versenyben lehet hogy megelőzze Konta-t, ő tavaly hamar kiesett a negyeddöntőben, Kasatkina ellen, így ő neki nem kell annyit menetelnie ( Min. Döntő  ;D ) viszont pár kort mindenféleképpen kellene,  hisz ő is megelőzheti Konta-t akkor kap annyi pontot hogy megelozzze ha megnyeri a tornát vagy dontozik ( Kuznetsova ) kivételével és ot már bármi lehet ha dontozik ő előzi meg Konta-t ő pl Gavrillva ellen játszik holnap 1.66 adnak Navarro-ra így akar öt is be lehet próbálni, de Kuznetsovat eléggé "napi tuti" nak érzem.


Október 19., szerda:

11:30   Kuznetsova S. - Cornet A.   1.41   2.95
   
13:00   Kasatkina D. - Makarova E.   1.70   2.16
   
13:00   Mladenovic K. - Babos T.   2.10   1.74
   
14:30   Blinkova A. - Konjuh A.   2.68   1.49
   
14:30   Goerges J. - Vesnina E.   2.04   1.79
   
17:30   Pavlyuchenkova A. - Jankovic J.   1.57   2.44


Tippek, vélemények?

#4 október 19, 2016, 20:11:34, GazembR
Na szóval, amit irtam, előzőleg, azt a vonalat vinném továbbra is, mert látok benne fantáziát, Navarro sajnos kikapott // feladta // igy nem buktunk rajta, viszont Kuznetsova nyert, a holnapi napon Kuznetsova a mi Babos Timi-nk ellen játszik, úgye, irtam hogy Kuznetsova elveheti a helyet Konta ellen, ha megnyeri ezt a tornát plusz tavaly ő nyert plusz hazai pálya igy biztosan menni fog ezerrel ja, és még egy utolsó plusz, a másik ember aki elvehette volna tőle és Kontától a helyet az Navarro aki kiesett, Babos Timi ő már, biztosan részt vesz Szignapurban párosban, ami ehhez a meccshez úgye ez holnap lesz, a Szignapuri pedig 3 nap múlva lesz ( jó a páros csak 26 vagy 27.töl indul pontosan ), ami biztosan fontosabb neki, hogy ha itt hajtana és nyerne, akkor mikor repülne oda, biztosan hulla fáradt lenne... mert még itt is versenyben van párosban is.. Szóval, szerintem az egyénit biztosan feladja a Moszkvai párosért és úgye a Szignapuri páros miatt, igy minden Kuznetsova mellet szól holnap, az odds sem rossz, főleg ezek tudatában....1.50...

Október 20., csütörtök:

12:00   Svitolina E. - Konjuh A.   1.41   2.99
   
13:30   Kuznetsova S. - Babos T.   1.48   2.73
   
15:30   Kasatkina D. - Goerges J.   1.40    3.02
   
17:30   Pavlyuchenkova A. - Gavrilova D.   1.62   2.35


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: GazembR Dátum október 19, 2016, 20:08:52
Na szóval, amit irtam, előzőleg, azt a vonalat vinném továbbra is, mert látok benne fantáziát, Navarro sajnos kikapott // feladta // igy nem buktunk rajta, viszont Kuznetsova nyert, a holnapi napon Kuznetsova a mi Babos Timi-nk ellen játszik, úgye, irtam hogy Kuznetsova elveheti a helyet Konta ellen, ha megnyeri ezt a tornát plusz tavaly ő nyert plusz hazai pálya igy biztosan menni fog ezerrel ja, és még egy utolsó plusz, a másik ember aki elvehette volna tőle és Kontától a helyet az Navarro aki kiesett, Babos Timi ő már, biztosan részt vesz Szignapurban párosban, ami ehhez a meccshez úgye ez holnap lesz, a Szignapuri pedig 3 nap múlva lesz ( jó a páros csak 26 vagy 27.töl indul pontosan ), ami biztosan fontosabb neki, hogy ha itt hajtana és nyerne, akkor mikor repülne oda, biztosan hulla fáradt lenne... mert még itt is versenyben van párosban is.. Szóval, szerintem az egyénit biztosan feladja a Moszkvai párosért és úgye a Szignapuri páros miatt, igy minden Kuznetsova mellet szól holnap, az odds sem rossz, főleg ezek tudatában....1.50...
nem volt épp easy money, s lehet Babos sérülése is közrejátszott de köszönöm a tippet  :great: :beerchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum október 20, 2016, 16:04:08
nem volt épp easy money, s lehet Babos sérülése is közrejátszott de köszönöm a tippet  :great: :beerchug:

Nincsmit, igazából, nem tudom, lehet igen lehet nem, szerintem nem, igy is úgy is kikapott volna, azért volt kis izgulni való...

Idézetet írta: GazembR Dátum október 20, 2016, 16:09:36
Nincsmit, igazából, nem tudom, lehet igen lehet nem, szerintem nem, igy is úgy is kikapott volna, azért volt kis izgulni való...
Kuznetsova simán befejezhette volna a meccset két szettbe is csak nem volt ott elég koncentrált a második szett végén.

Október 21., péntek:

14:30   Kuznetsova S. - Svitolina E.      1.85   1.99
   
16:00   Goerges J. - Gavrilova D.   2.46    1.57


Tippek, vélemények?

Döntő


Október 22., szombat:

12:00   Kuznetsova S. - Gavrilova D.   1.46    2.77


Tippek, vélemények?