Szocsi 2014 - XXII. téli olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 február 09, 2014, 16:33:35, Powell
női biathlon 7,5km sprint

Dunklee - Gwizdon 1,85


Idézetet írta: fili76 Dátum február 09, 2014, 16:13:58
Kuzmina imádlak  :beerchug:

Csatlakozom!!!! Kuzmina ma 100% ot nyújtott, és ahogy 4 éve ugy ma is egy csodálatos versenyt futott! Egy biztos ő aztan tudja időzíteni a formáját  :)   :beerchug:

Köszönjük!

#63 február 10, 2014, 16:03:37, Powell
Női szuperkombináció

Mowinckel - Marsalgia 1,72

Férfi síugrás normál sánc

Boyd-Clowes - Makshimochin 1,6

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy ezekre a sportágakra lehet fogadni unibeten?

Erre már nem tudtok fogadni, de azért megemlítem, hogy Zöggeler tegnap történelmet írt, zsinórban hatodik téli olimpiáján is dobogós lett! Le a kalappal!  :beerchug:


Ezen a mai hendikep indításos futamon az nyer, aki elsőne lépi át a célvonalat, vagy mindenkinek lesz egy külön ideje, és mondjuk aki 32-nek indul, annak is van esélye?

Ha az első, akkor hol tudom megnézni, hogy ki hány másodpercre indul az elsőhöz képest?



Idézetet írta: lunatik Dátum február 10, 2014, 09:27:14
az nyer aki eloszor er a celba.
startlista itt:
http://www.sochi2014.com/en/biathlon-men-s-12-5-km-pursuit

Szép gondolat  :D

Nálam Bjoerndalen, Fourcade, Shipulin hármas között dől majd el az aranyérem sorsa.

Ez így egy teljesen más verseny lesz, mint a sprint, itt ugyanis ember-ember elleni harc lesz nem az óra ellen.. Én Fourcadeot teszem, egyrészt mert még egyszer nem futhat ilyen gyengén, másrészt ember-ember ellen és az üldözésesben is elég jó..

Ezen a mai 12.5 km-es szakaszon hány lövészet van?

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 10, 2014, 11:45:28
Ezen a mai 12.5 km-es szakaszon hány lövészet van?

4x lőnek  ;)
(2fekvő - 2álló)

4 lövészet. fekvő-fekvő-álló-álló. 2,5kmes körök 5db, szóval rövidebb pályán mennek mint a sprintben (3,3km/kör). Mostantól minden egyéni számban 4lövészet lesz, csak a váltókban lesz 2.