TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum szeptember 20, 2023, 12:57:05Tud valaki valami új hírt az oldal megújúlásáról? Nem őszre tervezték?

Nov 30 technikailag még ősz. Oket ismerve elobb nem lesz.. :D
Sokat ne varj, kb olyan lesz mint a vegas. Na nem kinezetre, hanem amugy. A kozeleben sem lesz promokban az unibet bet365 vonalhoz, a kinalatot meg nem is mondom.

Idézetet írta: riverside Dátum szeptember 20, 2023, 12:57:05Tud valaki valami új hírt az oldal megújúlásáról? Nem őszre tervezték?

Én egy fotózkodásról tudok.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 20, 2023, 14:16:52Én egy fotózkodásról tudok.

Andi néni, és a szexi barna szoknyája :smitten:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 20, 2023, 13:04:03Nov 30 technikailag még ősz. Oket ismerve elobb nem lesz.. :D
Sokat ne varj, kb olyan lesz mint a vegas. Na nem kinezetre, hanem amugy. A kozeleben sem lesz promokban az unibet bet365 vonalhoz, a kinalatot meg nem is mondom.

Hát promóció a bet365-nél se nagyon van, kínálat az pazar, nem is vitás, max. ott olyan játékok vannak mint a Free4all, meg a tippelj be 6 meccset, ami amúgy nem rossz, de lottó az egész.  :laugh: 

Most, hogy blokkolnak ezerrel mindent, minek megújulni. Maradnak ketten, falura meg jó lesz így is az oldal.  ;D
Nem kötelező sportfogadni...

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 21, 2023, 08:11:31Most, hogy blokkolnak ezerrel mindent, minek megújulni. Maradnak ketten, falura meg jó lesz így is az oldal.  ;D
Nem kötelező sportfogadni...

Szerintem meg nincs igazad. Valamire el kell "költeni" a pénzt, egy ilyen fejlesztést meg milyen szépen le lehet papírozni. A barátok tudják.

Én azért várom azt a fejlesztést, mivel kedvelem a TippmixPro-t. Károgók kíméljetek!  :cya:

Szerintem a TippmixPro egy rakás szar. Károgók kíméljetek! :cya:

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 21, 2023, 08:11:31Most, hogy blokkolnak ezerrel mindent, minek megújulni. Maradnak ketten, falura meg jó lesz így is az oldal.  ;D
Nem kötelező sportfogadni...
Természetesen viccesen írtam, én is várom a megújulást. Csak a lassúsága miatt voltam szarkasztikus.

Megkezdték a visszacsábítást, megdobtak egy 2000 Ft-os bónusszal. Még mikor először felvillant, azt hittem 20.000, mondom magamban, na ez már valami, aztán jobban megnézve csak 2000 volt az. Hát ismerem a mondást, de azért kapják be!

Milyen aranyos ez a pkny iroda. Átírják a kezdési időpontot és így érvénytelenítik a tippet amikor nyert. Kíváncsi lennék aki a másikra fogadott annak meg vesztes-e.  15:50 -es kezdéssel lehetett tenni, 15:51 kor indult a meccs. 15:48 kor tettem. 

Erre most nézem már 15:45-re van átjavítva a kezdés és TÖRÖLVE.

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 22, 2023, 16:42:56Milyen aranyos ez a pkny iroda. Átírják a kezdési időpontot és így érvénytelenítik a tippet amikor nyert. Kíváncsi lennék aki a másikra fogadott annak meg vesztes-e.  15:50 -es kezdéssel lehetett tenni, 15:51 kor indult a meccs. 15:48 kor tettem. 

Erre most nézem már 15:45-re van átjavítva a kezdés és TÖRÖLVE.

Nekem is volt ilyen (is). Engedd el. Most meg emilben kapacitálnak, hogy fogadjak náluk az NB1-re. Van bőr a képükön..

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 22, 2023, 16:42:56Milyen aranyos ez a pkny iroda. Átírják a kezdési időpontot és így érvénytelenítik a tippet amikor nyert. Kíváncsi lennék aki a másikra fogadott annak meg vesztes-e.  15:50 -es kezdéssel lehetett tenni, 15:51 kor indult a meccs. 15:48 kor tettem. 

Erre most nézem már 15:45-re van átjavítva a kezdés és TÖRÖLVE.

Dartsnál készülj fel, rengetegszer csinálják ezt. Legalább fél órával előre kell fogadni. :)

Írtam nekik ez ügyben de válaszra se méltatnak.  :noway:  Tippmixoff

"a jelenlegi belső egyenleged távszerencsejátékra fordítható szétosztása"

Mi van?