soronkövetkező tornák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 február 14, 2007, 12:28:03, newgis
Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 12, 2007, 10:29:22
WTA (Bangalore/IND) - Hardcourt
Yung-Jan Chan (TPE)  1.59  - Czink Melinda (HUN)  2.02 
Szerintetek kikap  a magyar lány?  :help:

Első szett 6-1 után 5-7-tel javított Czink Melinda. Akár még nyerhet is! Hajrá Melinda!
Melinda 3-2-re vezet a 3. szettben...
Már 4-2 Melindának! Az is elég, ha a saját szerváit hozza!
6-2-re nyerte a 3. szettet és így a mérkőzést Melinda. Grat neki. :)
Remélem bbazsi85, megjátszottad! ;D opsz. ez félreérthető volt... mármint, hogy Melinda nyer. :)

Nem játszottam meg, de jól tettem, mert arra fogadtam volna hogy kikap!  :-\

Kicsit off topic de ezt meg kell osztanom veletek.
BWIN élö fogadások közben bementem a nemzetközi nyelvü szobába, éppen a Chakvetadze meccs ment.
Valami svájci tag 2000 svájci frankkal tette meg a Chakvetadze + Becker meccset kombiban. Chakvatadze nyert, de az elsö szettet elvesztette a másodikat pedig 8-6 nyerte marha nehezen. Svájci barátunk már az idegösszeomlás szélén volt....
Na csak azért meséltem el ezt, mert hihetetlen hogy valaki 2000+ euroval játszik tennis kombinált szelvényeket. Nekem éppen most ment el a Ljubicic + Ancic kombi szelvényem, mind a kettö kikapott, pedig papíron teljesen esélyesek voltak. Szerintem NBA-n + NHL-n kívül hanyagolni fogom a tennis fogadásokat is, mert néha csak pislog az ember hogy milyen eredmények vannak. Szerencse hogy csak kis összegel tettem meg a szelvényt.

Nem szerettem volna szó nélkül elmenni mellette, örüljünk egy mai eredménynek:
Czink M. (Hun) 2 - 1 Hsieh S-W. (Tpe)
4:6 7:6 7:5

Ezek szerint ismét fordított Melinda. :-) Úgy látszik ez a specialitása.  ;D A lényeg, hogy nyert. Grat neki! :)

Mit szóltok ezekhez a tippekhez?

Mirza S. - Shvedova Y.
Tipp - Tipp: 1 1,20       (bwin:1,13)

Mauresmo A. - Safina D.
Tipp - Tipp: 1 1,30       (bwin:1,19)

Odds: 1,56
Oddsok bet-at-home-tól vannak. 12:30-ig kell tétet tenni, szóval gyorsan, plíz. :)

Idézetet írta: newgis Dátum február 16, 2007, 11:53:37
Mit szóltok ezekhez a tippekhez?

Mirza S. - Shvedova Y.
Tipp - Tipp: 1 1,20       (bwin:1,13)

Mauresmo A. - Safina D.
Tipp - Tipp: 1 1,30       (bwin:1,19)

Odds: 1,56
Oddsok bet-at-home-tól vannak. 12:30-ig kell tétet tenni, szóval gyorsan, plíz. :)

Mirza elvesztette a meccset. Nézegettem én is, de megfogadtam hogy tenszire csak akkor rakok ha Mauresmo vagy hasonló szintü játszik, és tessék, Mirza ki is kapott, pedig az odds 1.2 volt. Ennyit a teniszröl.  :crazy2:


Mit gondoltok a mai Clijters - Mauresmo meccsről? Játszható a belga csaj nagyobb összeggel?

Idézetet írta: jaaas Dátum február 18, 2007, 10:21:05
Mit gondoltok a mai Clijters - Mauresmo meccsről? Játszható a belga csaj nagyobb összeggel?

jaaas ezt a meccset 1 FT-al nem raknám meg, szerintem mindkét hölgy nyerhet. 50%-50%  :angel:

kösz. Akkor majd élőben rakom meg.

Chris, köszönöm! Megkímélted a számlámat  :beerchug:


Kuznetsova S. - Shaughnessy M.   1 bwin  1,06
bet-at-home-on:   1,20, ill. 2:0-ra 1,55
vélemény?

Ez nagyon sima lesz az orosznak!! SZERINTEM.

#59 február 21, 2007, 18:06:34, jaaas
De nekem jónak tűnik a Gabashvili - Kuznetsov 2es is. Kuznetsov hazai pályán játszik, míg Gabashvili csak úgy jutott túl Malisse-on, h ellenfele feladta a meccset. Én megjátszom h 2:0ra nyer az amerikai srác 3,5ért.