OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2012, 20:24:49

ne akarja már megcsapni a Spartacust


Dehogynem!:D Kezdő csapatot azért majd megvárnék a helyetekbe :)

Idézetet írta: Ghastly Dátum november 19, 2012, 20:37:26
Dehogynem!:D Kezdő csapatot azért majd megvárnék a helyetekbe :)

Kezdőcsapatokkal is be lehet vinni a málnásba a majmokat! Ott volt a 'barcika-UTE meccs, ahol a lilák legjobb 11 játékosukkal nyomták, mégis 2-1-re nyert a 'barcika, és ugye ott még visszavágó se volt. Jól meg is szopattak  ;D

Én nem mondok semmit, ismerjük a magyar viszonyokat  :-X

Kb. 1 óra múlva összecsapnak Kína és Hong Kong női csapatai. A Bet365 7.00-ra tette a gólok számát, mondanom sem kell, overt várok. Most nagyképűen azt is mondhatnám, hogy reális a 7-es line, csak kb félidőre  ;D

Na jó, lehet túlzok, de én rendesen adtam neki 1.70-en.

Viccből, vagy nem is annyira, de a 11-0, 12-0, 13-0 és 14-0-ás eredmények is meg vannak játszva.
21.00; 29.00; 41.00 és 67.00-es oddsokon  :D
Persze ezek a végeredmények csak módjával, de az over 7 az nálam a nap tutija. Már ha lehet ilyet mondani akkor, amikor Kína játszik...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2012, 20:24:49
Egyébként ha már GYŐR-LOKI, én oda kiveszek egy kettest, most fasza szorzójuk lesz  :)
Szerintem annyira nem fasza, sőt...

Az SzRT. felkínálta a hét bundáit csak a Diósgyőrrel kell kooperálni.
A Loki a Szpari ellen azt játszik amít akar, természetesen a tutit meg kell mondani a Diósgyőrieknek is. Ennek fejében a DVTK vállalja, hogy a héten kétszer kikap. (Ma 2.05-ért, az UTE ellen 1.95-ért) A Loki a szép odds érdekében vállalja az ETO elleni hétvégi sittet. (2.10) Ehhez már csak egy jól irányzott 1.01 kell kézilabdából és máris adott az 5-ös kötés. Na most szorozzál! Egy "gyenge" 30-as oddsot össze tudnak hozni úgy, hogy csak két csapat kell hozzá. A két csapat formáját nézve még csak nem is feltűnő, mert mindenütt az oddsok alapján esélyesebb csapatot játszod.

Meglátás?

A DVTK bunda nélkül is simán kikaphat kétszer is; kupa odavágó + Honvéd nem rossz; a lilák pedig sokkal jobb formában vannak + 3 piros lapos is van a miskolciaknál. Azért utasítom el a kreálmányod :D, mert szerintem a Loki nem fogja elszórakozni a Szpari meccset.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2012, 11:47:28
Kb. 1 óra múlva összecsapnak Kína és Hong Kong női csapatai. A Bet365 7.00-ra tette a gólok számát, mondanom sem kell, overt várok. Most nagyképűen azt is mondhatnám, hogy reális a 7-es line, csak kb félidőre  ;D

Na jó, lehet túlzok, de én rendesen adtam neki 1.70-en.

Viccből, vagy nem is annyira, de a 11-0, 12-0, 13-0 és 14-0-ás eredmények is meg vannak játszva.
21.00; 29.00; 41.00 és 67.00-es oddsokon  :D
Persze ezek a végeredmények csak módjával, de az over 7 az nálam a nap tutija. Már ha lehet ilyet mondani akkor, amikor Kína játszik...

23' percben még 0-0  :crazy:  Ezt a békát le kell nyelni, itt reggelig se lenne 7 dugó ...

Közben összeraktam bwinen egy duplázós kombit, egy mai, és holnapi két BL meccs van rajta:

Braga vagy X
Zenit DNB
Arsenal DNB

1.97

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 20, 2012, 13:07:48
23' percben még 0-0  :crazy:  Ezt a békát le kell nyelni, itt reggelig se lenne 7 dugó ...
64.percben is 1-0 volt,aztán rugtak még ötöt.szerintem takarékon tolhatták mert ha tudtak fél óra alatt 5öt vágni,akkor 90perc alatt 15öt is tudtak volna akár.. ez van,már a kínaiak is lusták mint a dög!

Idézetet írta: laudrup Dátum november 20, 2012, 15:08:04
64.percben is 1-0 volt,aztán rugtak még ötöt.szerintem takarékon tolhatták mert ha tudtak fél óra alatt 5öt vágni,akkor 90perc alatt 15öt is tudtak volna akár.. ez van,már a kínaiak is lusták mint a dög!

Hát lau, hogy őszinte legyek, Kína volt az egyik csapat, csodálkoztam volna, ha nem csalják le. Csak tényleg dühítő volt, hogy a 77. percig 2-0 volt, aztán 12 perc alatt a végén gurítottak még négyet...
Na mindegy, ez egy ilyen buli, le kell nyelni a békát, inni rá egyet, azt' visszanyerni gyorsan  ;)

Tettem is gyorsan 2.5 overt a Győrre, jól jött a tizi és a kiállítás, még egy hazai gól kell, van rá 45 percük  ;)


#1824 november 21, 2012, 10:47:35, oakland23
Szigo kolléga tegnap írt a guruban a Dunaújváros-Siófok kupameccsről. Megnéztem a bet365-ös oddsokat este, még 5.00-án adták a hazai sikert, most 3.60 az odds... Bwinen is csökkent a hazai szorzó, bár ott tán még 4.00-ért tartja magát... Én bwinen nyomtam 1X-et 1.90-ért.

Szerintem a Siófok dobja a kupát, bár az is jó kérdés, hogy akkor eddig miért nem tette...

bwinen ment még egy kombi is (tegnapit a Braga kivégezte  :crazy: )

Zenit siker, City-Real 1.5 over és Arsenal 1X. Ez 2.16-os adott ki, bízom benne, hogy 'péterváron lefagynak a malagai tökök. Azért egy malagai csapatnak már Baszkföldön is hideg van, nemhogy a tundrán  ;D

Szentpéterváron egész jó idő van most,6 fok.
Már én is majdnem megraktam a Zenit tippet(még lehet meg fogom),de kicsit elbizonytalanodtam!
Lehet a zenit is tenni fog rá egy nagyot,elvégre ha a milan belgiumban csak x-el akkor már esélytelen a dolog,ha az anderlecht nyer akkor meg ők lesznek a 2.-ak,max becsületből küzdhetnek.
Malaga tuti lesajnálja már ezt a meccset,de szerintem a ruszkik is.. lehet egy óriási 0-0 lesz..

#1826 november 21, 2012, 11:56:28, oakland23
Idézetet írta: laudrup Dátum november 21, 2012, 11:01:14
Szentpéterváron egész jó idő van most,6 fok.
Már én is majdnem megraktam a Zenit tippet(még lehet meg fogom),de kicsit elbizonytalanodtam!
Lehet a zenit is tenni fog rá egy nagyot,elvégre ha a milan belgiumban csak x-el akkor már esélytelen a dolog,ha az anderlecht nyer akkor meg ők lesznek a 2.-ak,max becsületből küzdhetnek.
Malaga tuti lesajnálja már ezt a meccset,de szerintem a ruszkik is.. lehet egy óriási 0-0 lesz..

Nem értem amit mondasz. Ha a Milan ikszel Belgiumban, az a Zenitnek csak jó. Utolsó fordulóban a Zenit a Milannal meccsel, és akkor ki-ki meccs lenne. Mivel a Zenit 18:00-tól játszik, nekik egy dolguk van, nyerni!

Két győzelemmel simán továbbmegymehet a Zenit, szóval nem hiszem, hogy beleszarnának. ettől függetlenül minden lehet, de ahogy a tegnapi Galatát elszalasztottam, úgy ezt nem hagyom ki.

Egyébként itt a tuti mix: http://www.fortunaweb.hu/Tippmix_tippek__BL_meccsek428

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 21, 2012, 11:44:55
Nem értem amit mondasz. Ha a Milan ikszel Belgiumban, az a Zenitnek csak jó. Utolsó fordulóban a Zenit a Milannal meccsel, és akkor ki-ki meccs lenne. Mivel a Zenit 18:00-tól játszik, nekik egy dolguk van, nyerni!

Két győzelemmel simán továbbmegymehet a Zenit, szóval nem hiszem, hogy beleszarnának. ettől függetlenül minden lehet, de ahogy a tegnapi Galatát elszalasztottam, úgy ezt nem hagyom ki.
Basszus igazad van! Bocsi benéztem! Azt hittem már nincs több forduló! Jogos! Akkor nyomjuk a Zenitet(is)!!

Nekem azért picit fura, hogy a bet365-n az odds a Zenitre kora reggeltől meg se mozdul. 1.72 tartja magát, közben csak mi itt a fórumon milliókat toltunk rá  ;D


Szpari-Loki live 4. percben 0-0-nál

Tipp: 1X
Odds: 2.10