OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azerbajdzsán-Olaszország
futsal
Tipp: 5.5 gól felett @ 1.65
+
Atalanta-Napoli
Tipp: 1.5 gól felett @ 1.25

(unibeten tettem, mert bet365-ön a futsal overt már 6.0-ból adják. Azer-olasz jó meccs lesz, mert mint írtam korábban, olaszoknak minimum kettővel kell nyerni. Egyébként egy 8-7-es, vagy ennél nagyobb arányú egygólos olasz győzelem mindkét csapatnak jó, de ez azért kegyetlenül nagy bunda lenne. Mivel az olaszoknak menni kell előre, itt valamelyik csapat mindig a kieső pozíciójában lesz, ezért lesz jó meccs és sok gól.

Atalanta Napoli meccsen most olvastam Szigo főoldali írását. Ő hazai gólt szimatol, én a vendég dugóban vagyok biztos. Nekem az 1-1 már jó, de azért egy jó 2-2 csak jobb lenne.

szép kis duplázós kombi

Judd Trump-Ding Junhui
snooker-German Masters döntő
Tipp: Trump +2.5 @ 1.33
+
Bilbao-R. Madrid
Tipp: Real Madrid 1.5 gól fölött @ 1.44

@ 1.92

snookernél nálam trump az esélyes, de +2.5-ös hendivel biztosra megyek. Így akár egy 2 frames ding győzelem is belefér, de én azt mondom, Trump nyer. Bilbao pedig jó csapat, csak az a pech, hogy a Real jobb. Én azt mondom, ezt a fordulót követően a Real áll a tabella tetején! Persze ha 3-2-re nyer a Bilbao, ami kb akora csoda lenne, mint a tegnapi, nekem az sem rossz.

egy duplázósra ez is jó

Juve-Inter
tipp: Juve góljai 1.5 felett @ 1.50
+
Bayern-Eintracht
tipp: Bayern 1.5 gól felett @ 1.16
+
RKC-PSV
tipp: PSV góljai 0.5 felett @ 1.08
+
Csehország-Spanyolország (futsal)
Tipp: spanyol győzelem @ 1.06

@ 2.00

elvileg itt a Juventus góljain múlik minden, szerintem a másik három tipp alap. A Juve egy végtelenül profi csapat, bízom benne, hogy magukévá teszik a milánói együttest.

most pedig egy 2/3-as, itt egy hiba még belefér, bár akkor profit nuku  :)
Atleti-Sociedad
tipp: Sociedad gól @ 1.72
+
Bilbao-Real
tipp: 3.5 gól felett @ 1.80
+
Atalanta-Napoli
tipp: 2.5 gól felett @ 1.85


zárásként pedig egy nagyobb kombi az előzőekből:
Bilbao Real 2.5 over
Sociedad +2 AH
Juve 1.5 over
Bayern 2.5 over
Ata-Nap 2 over
Ajax 1.5 over
FTC (kézi)

@ 9.7

azért nem én lennék a majom, ha egy 100-as oddsot nem dobnék össze :D

Atleti-Scoedad vendég gól
Ata-NApoli 3.5 over
Juve Inter 3.5 over
Azer-Olasz (futsal) 5.5 over
Bayern-Frankfurt 3.5 over
Bibao-Real 3.5 over

@ 99.26

Hát ennyi így elöljáróban, aztán természetesen majd élőben is játszogatok, ha látok valamit. (ez is unibeten ment)

NAPOLI (4-2-3-1) - Reina; Maggio, Fernandez, Albiol, Reveillere; Inler, Dzemaili; Mertens, Pandev, Callejón; Duvan. A disp.: Rafael, Colombo, Uvini, Britos, Radosevic, Jorginho, Bariti, Hamsik, Insigne, Higuain, Ghoulam. All: Rafael Benitez

Elég tarcsi ez a Napoli... Duvan kezd, hát, nehéz lesz az over...

Idézetet írta: Szigo Dátum február 02, 2014, 14:51:24
NAPOLI (4-2-3-1) - Reina; Maggio, Fernandez, Albiol, Reveillere; Inler, Dzemaili; Mertens, Pandev, Callejón; Duvan. A disp.: Rafael, Colombo, Uvini, Britos, Radosevic, Jorginho, Bariti, Hamsik, Insigne, Higuain, Ghoulam. All: Rafael Benitez

Elég tarcsi ez a Napoli... Duvan kezd, hát, nehéz lesz az over...
Pff, röfögött a malac rendesen. Tény, hogy nem így terveztem, de csak leesett  :)

Na egy ilyen is befér:
Bayern góljai 5.5 fölött @ 10.00
Totálisan agyament tipp egy hétközben játszó csapatra ilyen over, de


Eddig tragikus a nap, így ehhez kell folyamodnom:

Bilbao-Real 2.5 gól felett
+
Juve-Inter 2,5 gól felett

@ 2.38

#2591 február 13, 2014, 11:58:04, oakland23
Man City-Sunderland Man City @ 1.18
Hoffenheim-Wolfsburg 1.5 gól felett @ 1.18
Hollandia-Belgium 1X @ 1.10


@ 1.53
10 egységre 5.3 3

Premier League, DFB Pokal és Női vb-selejtező. Man City két nyeretlen meccs után csak nyer otthon. Hoffenheim meccsei általában oversek, remélem most is az lesz.
Hollandia elvileg 2-3 góllal jobb, mint Belgium. Hollandia védekezése nagyon stabil, így nálam legrosszabb esetben egy gólt kapnak. Az meg nagyjából kizárt, hogy egyet sem rúgnak. Három esélyben 1.4 van a holland lányokra, elvileg az is jó tipp, de most biztonságit játszok.

Svájc-izrael szerinted is sima kell legyen? Over 2.5 meccs előtt 1.40ért value-nak tűnik.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 12, 2014, 13:04:11
Svájc-izrael szerinted is sima kell legyen? Over 2.5 meccs előtt 1.40ért value-nak tűnik.
Elvileg sima svájci győzelem. Délelőtt olvasgattam, keresgéltem, de nem tálaltam a svájci keretet, csak azt, hogy Eigbogun nem játszik. Viszont mivel csak őt írták, gondolom Crnogorvevicék ott lesznek. Izrael nem egy jó csapat ezen a szinten, és Svájc hatalmasat lépne a csop. elsőség felé, ha nyerne. Elvileg over, bár Izrael szenntem nem lő gólt, Svájc meg ki tudja, hogy mennyire forszírozza. A 0-2-től a 0-9-ig szerintem sokminden lehet, szóval ha így nézzük, tényleg over felé hajlok. Ha lenne vagy 1.7, akkor megjátszottam volna, így 1.40-ért én nem tartom value-nak.

#2594 február 13, 2014, 11:58:44, oakland23
későn írom be, de beírom
sífutás, női 10 km-es klasszikus
unibet
Tipp: dobogón hány norvég fog állni?
0-1 @ 3.75

2 egységre megnézzük jön-e valami