OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tegnap -előző hsz- nem jött a kamikaze, de majd ma!

Sociedad-Eibar 12:00-tól

tipp1: 4.5 gól felett @ 9.00
tipp2: 5.5 gól felett @ 19.00
5000 Ft és 2600 Ft

(igazából 'talált pénz', még az első napi unibet promóból sikerült ennyit kiforgatni, azt vezettem át bet365-re, és feltettem mindet. Igazából déli meccsen ritka a gólzápor, de hátha)

Egy kis mókázás, hogy mégis valami rendszert vigyek ebbe a naplózásba.
Minden héten indítok két szálat, 1000-1000 Ft-tal, és a hét minden napján mindkét szálon megpróbálok duplázni. ( A 2.00-es szorzókat kombiból is össze lehet hozni)

Tehát egy héten hét nap van, így hétszer kell dupláznom egy szálon, a 'completed' legyen a kihívás.
1000--->2000--->4000--->8000--->16.000--->32.000--->64.000--->128.000
És még egy ugyanilyen szál fut, hisz hibázni emberi dolog.

A és B szál lesz, A szálon az első dupla legyen mondjuk A1, második dupla A2 stb...

Ha mondjuk már hétfőn elszakad mindkét szál, arra a hétre ennek a projektnek vége. Ennyi.

És akkor nézzük az első hetet:
Hétfő

A1: USA-Panama (u20 női) fi 2.0-2.5 gól felett @ 2.00 bet365
(ezen stratégián kívül ezer forintot szétdobtam a 5-0-ás 6-0-ás 7-0-ás USA félidő eredményre)

B1:Spanyolország-Oroszország (női kézi vb) 49.5 gól felett @ 2.00

#2987 december 08, 2015, 17:46:22, oakland23
A2: Japán-Tunézia 1. fi 26.5 gól felett @ 1.95
elszállt
B2: Spanyolország-Románia női kézi VB 50.5 gól felett @ 2.00 bet365

Az A szálat vissza kéne hozni, Wolfi-MU freebetet lehet átvezetem valahogy erre a kihívásra. Majd átgondolom még, most HAJRÁ MAGYAROK!


#2988 december 09, 2015, 14:18:22, oakland23
Szépen elvágtam tegnap mindkét szálat, még a második napot sem élte túl az egyik sem. Rögtön felvet egy problémát, hogy kell-e erőltetni a fogadást minden nap, vagy ha nincs jónak tűnő tipp, egyszerűen hagyni kell a fenébe. Egyelőre alszok erre, mert az alapötlet nem rossz, de finomítani kell!

Más:
Tegnap még nem is lehetett arra fogadni, hogy Bajraktarovic lesz az all star csapat kapusa a kézi VB-n, a magyarok elleni mészárlás után már a 4. legesélyesebb. 500 Ft-ot tettem arra, hogy ő lesz az all star team kapusa, végül is bármilyen idegesítő, nem véd rosszul, és védekezés is van előtte.
bet365-ön 10.00-es odds

tippmixpro:

Szerbia-Japán H
Magyarország-Dánia 1. fi 25.5 gól felett
Olympiakos-Arsenal 2.5 gól felett


1000 Ft--->4500 Ft

14:30-tól:

bet365 live
gyeplabda

Hollandia-Dél-Korea női
tipp1: Hollandia ér el először 6 gól @ 11.00
tipp2: Dél-Korea ér el először 6 gól @ 501.00

900 és 100 Ft-os tétek

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 07, 2015, 13:25:53
Egy kis mókázás, hogy mégis valami rendszert vigyek ebbe a naplózásba.
Minden héten indítok két szálat, 1000-1000 Ft-tal, és a hét minden napján mindkét szálon megpróbálok duplázni. ( A 2.00-es szorzókat kombiból is össze lehet hozni)

Tehát egy héten hét nap van, így hétszer kell dupláznom egy szálon, a 'completed' legyen a kihívás.
1000--->2000--->4000--->8000--->16.000--->32.000--->64.000--->128.000
És még egy ugyanilyen szál fut, hisz hibázni emberi dolog.

A és B szál lesz, A szálon az első dupla legyen mondjuk A1, második dupla A2 stb...
Na, erre aludtam egyet, és igazából rájöttem, hogy nem szabad erőltetni. Tehát a kihívás marad, de nincs időhöz kötve, lehet 4-5 napos szünet is, ha nincs jó tipp, de lehet akár napi 2-3 is, ha úgy jön ki.
Az első kísérletnél mindkét szál korán elszakadt, jöhet a 2. kísérlet

A1: Sevilla-Logrones (spanyol kupa) (0-2) Logrones @ 2.00 (tippmixPro)

Az első meccset a Sevilla 3-0-ra nyerte, ez a mai fellépés nem nagyon hiányzik a Sevillának, hisz hétvégén Betis-Sevilla, városi derbi, amely mindkét klub szurkolótáborának nagyon fontos. A sevilla fanok már a múlt hétvégi meccsen üzentek Emery-nek, hogy kit kéne pihentetni. Szerintem ma egy tartalékos Sevilla lép pályára, és bár bő a keret, azért itt senkis em fogja felróni a Sevillának a döntetlent, ha hétvégén elveri a Betist!
A tippbe egy gólos Logrones zakó is belefér, de azt hiszem, itt iksz lesz, vagy akár 1 gólos Logrones siker, amely közel 10.00-es oddsl fizet még a tippmixprón is  :D
Ez a tipp persze komolyabb téttel semmikép sem menne, kicsit elveimmel ellentétes is, de egy ezressel pont jó még kezdésnek

B1:
Norvégia - Montenegró (Montenegró +4.5 gól)
Dánia-Románia (Dánia nyer)
Lengyelország-Oroszország (Oroszország nyer)
@ 2.00 (tippmixpro)


Itt nem nagyon fűznék hozzá semmit, mind szerdai kézimeccs a női vb-ről, a főoldalon nagyjából leírtam a véleményem, nem tenném meg újra.

Az a szál első eleme necces tipp de a B szál igencsak erős, el sem tudom képzelni, hogy valamelyik tipp ne jöjjön a kombiból.

Behúztam a 15:30-as 5 Bundesliga meccset 4.5 overbe, kivéve az Ingolstadt-Leverkusent, amit csak 3.5-ből mertem húzni.
2/5-ben 500 Ft-as alaptéttel ment, majd meglátjuk, lesz e belőle valami vagy seggére csaptam a zsetonnak.

A Köln-BVB meg a Frankfurt-Werder szerintem sokgólos lesz, Bayernnél is bármi előfordulhat, meg a másik két meccsen is kinyílhat a gólzsák, egy rakás olyan bundeses meccs megy overbe bőven, ahol 2-3 gólnál többet sosem várnék.

2015 (minden bizonnyal utolsó) utolsó fogadása:
Villarreal-Valencia 4.5 gól felett @ 7.00 (1500 Ft) bet365

Jól megalapozott hátha jelszóval játékba küldve.  :D

Amit még behúztam:
A PDC Darts VB-n mind a négy meccsre behúztam 2/4-ben, hogy lesz a meccsen 170-es kiszálló. Az oddsok még jobbak, mint ez előtt, pedig mivel több nyert set-ig tartanak a meccsek, elvileg az esély is nagyobb a 170-es kiszállóra. ahogy így nézegettem, minden meccsen kb. 4-5 alkalommal is dobnak 170-re, ezen a szinten simán összejöhet. Összesen 1500 Ft-ot szántam rá, ha két meccsen bejön, már 10.000 Ft tiszta. Ha nem jön, rábasztam.

Boldog Új Évet Kívánok!
Reméljük, hogy sikeres lesz az előttünk álló év, vagy legalább nem lesz sikertelen. Reméljük, hogy nem húzzák le a rolót újabb fogadóirodák, sőt újak tűnnek fel, méghozzá zsíros bónuszokkal  :). Én általában ilyenkor elsején nem teszek semmiféle fogadalmat, csak a szokásos: kizárom az érzelmeket, nem teszek bulifogadásra nagy tétet, rendszeresen vezetem a naplóm, végigviszek egy-két eltervezett stratégiát, de ezekből ritkán lesz bármi is. Ezért most inkább nem fogadok meg semmit, csak belevágok 2016-ba! Hajrá, legyen jó évünk, nyerjünk sokat!

WS Wanderers-Adelaide U
live 1. percben (kezdés: 9:40)

1. fi 2.5 gól felett @ 8.00  (600 Ft)
és
1. fi 3.5 gól felett @ 23.00  (400 Ft)

Rafa Nadal vs David Ferrer
Tipp: Ferrer nyer @ 3.00
+
PDC Darts vb
Lesz 170-es kiszálló az elsejei meccsek valamelyikén @ 2.50

Erre a dupla kötésre 7.50-es odds mellett 500 Ft-ot szántam. Ferrer 6-1 6-1-el verte Tsongát, ami egy egészen fura eredmény, még salakon is az lenne. Nem tudom, milyen formában van Nadal, de 3.00-as oddson Ferrert csak nem hagyom ott.
A másik tippem pedig ez a 170-es kiszálló, négy darab 5 nyert szettig tartó meccsek lesznek, szerintem simán benne van, hogy kiesik egy, vagy akár több 170-es checkout a mai napon. Egyik sem bikaerős tipp, de mára pont megteszi

Boston-Montreal
jéghoki- Winter Classic

Ami tény, a Bostonnál két gólerős játékos, Krejci és Marchand nem játszik, a Montrealnál Gallagher és Price hiányzik. Bevallom, hogy nem nagyon ismerem a Montreal csapatát, játékát, ezek mostanában éjjel-nappal kikapnak. A Bostonnak viszont az utolsó három meccséből kettő igen gólgazdagra sikeredett.
Hogy ezen a Winter Classic-on, mi lesz, nem nagyon lehet tudni. Elvileg a Boston a favorit, szerintem sokkal nagyobb favorit, mint az oddsok mutatják. Nem biztos, sőt biztos nem jó dolog behúzni a 7.5 gól fölött opciót (5.25), de megtettem (1000 Ft).
Úgy érzem, a Boston nagyon elveri a Montreált, de ebből a mondatból is kiderül, ez nem több megérzésnél. Remélem tükröződik majd annyira a jég, hogy a kapusok 'vakon' legyenek  :)

Granada-Sevilla 2.5 gól felett
Valencia-R. Madrid 3.5 gól felett
Anderson-Lewis (darts) 30.5 db 180 felett

bet365
300 Ft--->2280 Ft

(okosan csak apróval, ha többet teszek rá, még elmegy  :D )

Elvileg a két foci sima, darts vb döntője meg remélem, hogy nem lesz sima, bár félek tőle, hogy Anderson nagyon könnyedén hozza.

CSZKA Moszkva - Lok. Yaroslavl
7.5 gól felett @ 12.00
4000 Ft

15:30-tól

Buducnost -0.5
Real Madrid 4.5 gól felett
Barcelona 5.5 gól felett

bet365

500--->16.000