OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2016, 09:51:05
Egy évben van úgy 8-10 tipp, amit igazán jónak vél az ember. Nem olyan tippek, amik így megérzés szinten tűnnek jónak, hanem olyan tippek, melyre fogadsz, aztán simán lejön. Nekem ilyen legutóbb a magyar női kézi-válogatott meccse az ukránok ellen, amikor is az ukránoknál az ifi (vagy nevezzük B-nek) játszott, a tippmixpro pedig ezt 'nem vette figyelembe'. Olyan alacsony line mellett kínálta a magyar gólok számát, hogy azóta is bánom, hogy nem tettem még rá...

Na, most legalább annyira bízom ebben a tippben, szerintem itt a Real kaput eltaláló lövéseinek száma simán eléri a 10-et, nagyot csalódnék, ha nem így lenne. Mondjuk az is fix, hogy ezt a line-t előbb utóbb 8.5-re emelik, vagy az odds lesz kisebb...

http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__724

Nem vártam meg, míg kiértékelik a tippet.
Írtam az Unibetnek. Nem tudom mennyire számít nekik az ember véleménye, de ez az UEFA statisztika megint kiverte a biztosítékot nálam.
Azt ugye tudjuk, hogy a kapura menő beíveléseket (amit a kapus lehúz, de tisztán kapura tart a labda) nem számolják. Emellett a kapufákat sem számolják (!??!). Viszont szépen kihagyták a statból Ramos 66' percben kapufáról befelé tartó fejesét(, vagy lövését), amit a kapusnak kellett fognia... Onnan tudom, hogy voltam olyan állat és végig követtem az UEFA statot meccsnézés közben.  :D
Atya ég, hányszor szívattak már meg ilyennel...
Szóval a rendkívül szigorú Uefa számítás szerint is 8 kapura tartó lövés volt.  :crazy:

a Ramos fejest nem számolták bele? :O a kapufa statisztikailag nem kapura tartó lövés, ez természetes. egyébként lehet ebben a helyzetben tenni valamit?

Idézetet írta: ketomika22 Dátum április 12, 2016, 23:59:59
a Ramos fejest nem számolták bele? :O a kapufa statisztikailag nem kapura tartó lövés, ez természetes. egyébként lehet ebben a helyzetben tenni valamit?

Nem, sajnos.
De nekem ez a kapufa dolog nem annyira természetes. A kapufa a kapu tartozéka, nem az alapvonalé. De ezen már nem agonizálok. Tudom, hogy így számolják, de Ramos fejese mivel befelé pattant és a kapusnak védenie kellett elég gáz, hogy kimaradt.

(bocs az offokért Oak)

Idézetet írta: szumos Dátum április 13, 2016, 00:23:37
Nem, sajnos.
De nekem ez a kapufa dolog nem annyira természetes. A kapufa a kapu tartozéka, nem az alapvonalé. De ezen már nem agonizálok. Tudom, hogy így számolják, de Ramos fejese mivel befelé pattant és a kapusnak védenie kellett elég gáz, hogy kimaradt.

(bocs az offokért Oak)

egyetértek! szerintem az megy kapura amihez ha nem ér hozzá senki (kapus) akkor gól. márpedig Ramos fejese tökéletesen kimeríti ezt a kategóriát.. a kapufák nem.

tényleg bocs az offért

Legutóbb a tutinak vélt tippem kurvára nem lett tuti, de most megint úgy érzem, ez tuti lesz:

http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__Sevilla_-_Betis810

Én amúgy majd a gólokra is teszek, valamiért úgy érzem, azokból is lesz most bőven.

#3080 április 26, 2016, 10:42:59, oakland23
pár tipp, a City-Madrid meccsre, ami elsőre jónak tűnik, aztán általában besül:
Lesek száma City-nél 1.5 fölött @ 1.80
R. Madrid kap. eltaláló lövései 5.5 felett @ 2.00

lesek száma 5.5 felett

kisebb tétekkel:
Bale fejesgól
Ramos fejesgól
lapok száma 4.5 felett
Ronaldo kaput eltaláló lövései 3.5 alatt (remélem ez elmegy, mert ha csak CR7 min. négyszer talál kaput, akkor a többiek még csak eltalálják kétszer.  Tehát jöhet ez is, meg a Real over 5.5 is kaput eltaláló lövéseket tekintve)

betclicnél és bet365-nél pedig majd kiokoskodunk valamit, hogy legyen egy kis profit, jobb esetben több profit, de ahhoz persze rizikózni kell

(vastagított tippek mentek nagyobb téttel)

Kérek mindenkit, nyomjon egy like-ot Picire! Cél a top10 a 64-ből  ;D
Eddig szarul állunk, de ez egy nem akármilyen közösség, Picinek a top10-ben a helye. Kérek mindenkit, ossza meg, like-olja, meg minden. Köszi szépen! Ja, és szóljatok a családtagoknak is, Picinek a top10-ben a helye, nem győzöm hangsúlyozni :ok:
A 64-es fotó a 64-ből, pár perccel a zárás előtt neveztem be  :)

https://www.facebook.com/keletmagyarorszag/photos/a.606428796173822.1073741889.116358245180882/610887692394599/?type=3&theater

Real Madrid - Man City

4.5 goal over @ 5.50
5.5 goal over @ 11.50
Ramos fejesgól @ 16.00

3000, 3000 és 400 Ft
unibet

betclicen van 3+3000-es promó, ott meccs előtti a Real 1.5 over, élőben meg ott is a 4.5 overt akarom behúzni

plusz még az előzőekhez:

Real góljai 2.5 over @ 2.85 unibet

Nem tudom otthagyni, nekem ez a City olyan kb, mint a Rayo.

Redlands Utd. - South Utd
női foci
Félidőben 0-3, de ami érdekes, hogy a bet365 kis grafikonja szerint a lövések aránya 1:31

Ha a Redlands fárad, a South United meg picit növeli a hatékonyságát, akkor nem kizárt a 0-10 vagy 0-11, esetleg az 1-10, vagy az 1-11.

De a 6.5 over is ülhet 1.85-ért, ezek alapján. A south Unitednél másfél percenként jön egy lövés, azért az nem átlagos :D

előzőhöz:
Én behúztam a 6.5 overt 1.85-ért bet365-ön.

Csak abból indulok ki, amit átéltem párszor edzőmeccsen. Sokszor erősebb csapatok ellen az első félidőt egész jól kihúztuk, aztán a másodikban jött a lavina. Na meg egy idő utánl úgy voltunk vele, hogy 0-7, vagy 0-8, hát teljesen mindegy  ;D

NA én 0-6-nál a 66. percben kiszálltam, túl nagy volt a tét, és így is elég szép összeget ajánlott fel, hogy ne vegyem ki

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 06, 2016, 12:28:56
NA én 0-6-nál a 66. percben kiszálltam, túl nagy volt a tét, és így is elég szép összeget ajánlott fel, hogy ne vegyem ki

Mennyi lett végül?


Mára egy ilyen 2/5-öt raktam bet365-ön:

Svédország-Norvégia (jéghoki) 7.5 gól felett @ 3.75
Oroszország - Svájc (jéghoki) 7.5 gól felett @ 4.33
Granada-Barca 5.5 gól felett @ 3.40
Bayern-Hannover Bayern 4.5 gól felett @ 3.25
Dortmund-Köln 4.5 gól felett @ 3.00

Svéd-norvég meccsen igazából sok velős indok nincs a gólok mellett, amolyan hátha bejön tipp. Az oroszok a 10-1 után hátha ütnek megint vagy hetet, meg ugye azért kaphatnak is 2-3 gólt, mert miért ne. Granada-Barca meccs megint necces, mert simán benne van, hogy 0-3 után Messiék tartják majd eredményt, idegenben ritkán gáláznak, meg most inkább az eredmény a fontos, de ha berúgdossák a helyzeteket, netán talál gólt a Granada is, még be is jöhet. Bayern meccs megint olyan, hogy ha akár egy félidőt megnyomnak, jöhet a tipp, a BVB pedig szintén otthon játszik, tét nélküli meccsen rámehetnének a közönségszórakoztatásra.
Ha az ötből kettő jön, akkor pont nem csináltam semmit, az oroszokban bízom, és abban, hogy a két német meccsből az egyik lejön, és akkor hátha beakad valami a másik háromból is.