BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köldött egy emilt a Betclick hogy játszak 10€-ért és akkor kapok bonuszt :great:

2700Ft-ból  42000ft lett .......

10 ingyen pörgetés a GoldenShamrock játékon!! Nem vettem komolyan soha az ilyen akciokat,de most valahogy sikerült!! ;D A játékon felvittem a 10 pörgetésböl 8.80 €-ra és utána rulettezgettem,mikor 10€ fölé mentem minden alkalommal kértem a kifizetést vagyis a  főszámlámra rakták és igy percek alatt összejött 6100ft!! :ok:Az elöbb kértem ki MB-re 5000-et és minden gond nélkül elindult a kifizetés!!!! :great: :great:

Igen ,én is úgy szoktam a bonus feletti rész átutalom a főszámlára ,de úgy hogy egy kicsi maradjon pl 0,5EUR és akkor megint ott a 10,5EUR  bonus :cya:

ezekkel az ingyen pörgetésekkel tényleg érdemes szarakodni ? :)
énis szoktam ilyen maileket kapni de sose foglalkoztam még velük.. élőben se játszok ilyen pörgetős izét nemhogy neten.. de lehet ezután akkor kipróbálom énis :)

Idézetet írta: Spooner Dátum március 22, 2011, 16:59:44
ezekkel az ingyen pörgetésekkel tényleg érdemes szarakodni ? :)
énis szoktam ilyen maileket kapni de sose foglalkoztam még velük.. élőben se játszok ilyen pörgetős izét nemhogy neten.. de lehet ezután akkor kipróbálom énis :)

A kulcsszó: ingyen, amiből ráadásul nyerhetsz ténylegesen. Szerintem érdemes mindent kihasználni, amit felkínálnak és ez időben sem tart semeddig. Nekem is volt már, h ilyen ingyen pörgetésből nyertem pár euró és miután felhízlaltam 100-ra ki is vettem rögtön.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 22, 2011, 17:10:25
A kulcsszó: ingyen, amiből ráadásul nyerhetsz ténylegesen. Szerintem érdemes mindent kihasználni, amit felkínálnak és ez időben sem tart semeddig. Nekem is volt már, h ilyen ingyen pörgetésből nyertem pár euró és miután felhízlaltam 100-ra ki is vettem rögtön.
Így van, nem kerül semmibe és még nyerhetsz is vele. Sportingbeten is van rendszeresen ilyen lehetőség, bár ott nem mindig kapsz róla értesítést. Pár hónapja pl. 64 eurót nyertem 5 ingyen pörgetésen Sbeten (ott nem is kell ezt megforgatni, hanem egyből teheted át a sportfogadó számládra). :)

Meddig SZÜNETEL az oldal?
Legközelebb légyszi küldjetek üzit, mert aki ilyenkor akar "élő"zni, az arcra esik...
Remélem nem megy tönkre az oldal, mert akkor mérges leszek...

Idézetet írta: drogos Dátum március 24, 2011, 18:55:39
Meddig SZÜNETEL az oldal?
Legközelebb légyszi küldjetek üzit, mert aki ilyenkor akar "élő"zni, az arcra esik...
Remélem nem megy tönkre az oldal, mert akkor mérges leszek...

Csak írni kellett, már jó is:D

Csak jót tudok írni az oldalról.  Egy barátom hivott meg emailben, így 7500 forintot dupláznak meg 6 helyett! Először csak egy meccset tudtam kiválasztani, nem értettem miért..  live chat magyarul!  Azonnal létrejött a kapcsolat, megmondták, hogy mit állitsak át és kész is voltam..  Feltettem, elbuktam..  de az iroda elérte célját, mert akkor már maradtam..  és nyertem! :) 40k-t kiutaltam!  A kiutalás igénylés után pár mp-el érkezett a mail, hogy igazoljam magam + a bankkártya képe is kell, persze kitakarva a számokat , a cvc kódot..  ezt pár perc alatt elfogadták ...  Pár nap és a számlámon volt!!  Ja, még annyi, hogy mivel Mastercardom volt és csak Visára lehet kiutalni, meg MBookersre...  ezért a banki utalást kellett kitöltenem, de ez egy számlakivonattal 1 perc...  GL All! :)
ui: A haver, aki meghivott, a 10. fogadásom után kapott 1500at a munkáért! :)

10 ingyen pörgetés a Flowers játékon! :great:  :cya:

Úgy látszik nem mindenkinek  :(

Idézetet írta: artur33 Dátum április 15, 2011, 07:56:27
10 ingyen pörgetés a Flowers játékon! :great:  :cya:
Egyből 10?
5 szokott lenni........

Multkor is 10-et kaptam :ok:

hello mindenki!

akinek kell betclic barát meghivós bónusz az küldjön nekem privát üzenetet! további info: https://hu.betclic.com/sponsoring_sponsoring.aspx

Üdv!