Fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy két szót én is ide. Az Unibet nálam is rendben volt, de az itt nem jó minősítést kapó bet-at-home is rendben volt, bár ha jól tudom ők is blokkolva lettek nálunk.

Gobetgo!!!
A Gobetgo egyik napról a másikra megszűnt.
A számlámon lévő pénzt valszleg benyelték.
>:( >:( >:( >:( >:(
Emailre persze nem válaszolnak.
Pont most akartam befizetni 100€-t egy bónusz miatt,piszok szerencsém volt,hogy nem tettem meg pár nappal ezelőtt,mert az oldal már a következő üzenettel fogadott: :
"Dear players,

Our strategy to offer the best odds on the planet with very low margins did not prove to be a successful one, given the clientele we attracted and the payment processing and marketing costs we incurred. During the period of November/December there was a large withdrawal wave, which entirely emptied our company balances and as we stand, we are insolvent.

Therefore, we deeply regret to inform you, that as of today we are effectively closing GoBetGo.com.

Sincerely yours, GoBetGo Management. "

Lehet ilyenkor valamit tenni annak érdekében,hogy valahogyan visszakapjam a pénzem?
Szerencsére "csak" 11€ volt rajta.
Esetleg másnak is volt náluk számlája,és ugyanúgy járt mint én?
Elég aggasztó,hogy ez esetleg más irodákkal is előfordulhat

Idézetet írta: d3amenic Dátum január 27, 2015, 18:58:33
Gobetgo!!!
A Gobetgo egyik napról a másikra megszűnt.
A számlámon lévő pénzt valszleg benyelték.
>:( >:( >:( >:( >:(
Emailre persze nem válaszolnak.
Pont most akartam befizetni 100€-t egy bónusz miatt,piszok szerencsém volt,hogy nem tettem meg pár nappal ezelőtt,mert az oldal már a következő üzenettel fogadott: :
"Dear players,

Our strategy to offer the best odds on the planet with very low margins did not prove to be a successful one, given the clientele we attracted and the payment processing and marketing costs we incurred. During the period of November/December there was a large withdrawal wave, which entirely emptied our company balances and as we stand, we are insolvent.

Therefore, we deeply regret to inform you, that as of today we are effectively closing GoBetGo.com.

Sincerely yours, GoBetGo Management. "

Lehet ilyenkor valamit tenni annak érdekében,hogy valahogyan visszakapjam a pénzem?
Szerencsére "csak" 11€ volt rajta.
Esetleg másnak is volt náluk számlája,és ugyanúgy járt mint én?
Elég aggasztó,hogy ez esetleg más irodákkal is előfordulhat

Kiürült a kassza, az azért komoly. Ha kamu, ha nem  :)
Egyébként nem kell aggódni, más irodákkal nem fordul elő ilyen, csak olyannal ami ilyen noname lószar. A nagyobb irodáknak annyi bevételük van a sok hobbijátékoson, illetve függőkön, hogy ilyen veszély nem fenyegeti őket.

Köszönöm az oddsportálnak is :(
A kiemelt irodák között szerepelt náluk,természetesen azóta már levették
http://www.oddsportal.com/bookmakers/

Találtam egy külföldi fórumot ebben a témában,van akinek 7000€ t nyúltak le
http://arbusers.com/index.php/topic,2163.825.html?PHPSESSID=o8d3v5gkdj0o5h81d8vtnp6a84


Az utóbbi időben(jó félév lehet) az Oddsportálon tűnnek fel (és aztán néha rövidesen tűnnek is el)olyan irodák amelyeknek az oddsai a legjobbak között vannak.Ismeretlen irodák és baromi gyanús ez az egész jelenség.Nagyon óvatosnak kell lenni és megmaradni a a régi,ismert irodáknál és nem mohónak lenni valamivel jobb oddsok miatt.Nyilván van olyan ezek között az új (nekem legalábbis új) irodák között amelyek esetleg korrektek de jobb szerintem kivárni amíg valóban tartósan megragadnak a piacon és pozitívak róluk a visszajelzések.Csak ma ránéztem egy meccsre és ideírom hogy nekem melyik irodák nagyon gyanúsak vagy csak gyanúsak (kicsit régebbiek,lehet hogy korrektek,annyira nem ismerem őket).
Nagyon gyanúsak,nem játszanék náluk:5plusbet;Tempobet,Winlinebet;(idekerült volna a GoBetGo is de már nem látom a listán náluk,Betbraint még nem néztem,szerintem náluk viszont igazán minden szemét fenn van)
Gyanúsak,de lehet korrektek:1xbet(a legnagyobb százalékban ők kínálják a legjobb oddsokat és 99%-os a payout;hiszem ha már nagyon-nagyon sokan írják hogy rendben kifizették őket);Betadonis(a payoutjuk nagyon alacsony és ennek ellenére néhol nagyon jó oddsokat adnak;lehet korrekt iroda;Betvernonts(az Oddsportalon nem régi,de lehet hogy egyébként igen,nem ismertem);Luxbet (kicsit korábban került fel,nem tudom hova tenni,igaz kevésszer adnak kiugróan jó oddsot);TonyBet(ez régi terem,de ugyebár TonyG érdekeltség és aki már korábban pókerezett az tudja hogy ezeket hova tegye)

Idézetet írta: d3amenic Dátum január 27, 2015, 19:25:14
Találtam egy külföldi fórumot ebben a témában,van akinek 7000€ t nyúltak le

Van, aki 125000€-t bukott a történeten: http://arbusers.com/index.php?topic=2707.0

Tanulság: nem kell mindenféle új irodához regisztrálni a csábító bónuszok és magas oddsok okán.

Idézetet írta: Tigris Dátum január 27, 2015, 23:36:14
Van, aki 125000€-t bukott a történeten: http://arbusers.com/index.php?topic=2707.0

Tanulság: nem kell mindenféle új irodához regisztrálni a csábító bónuszok és magas oddsok okán.

Azért a vérdij se kevés :laugh: :laugh:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 27, 2015, 19:11:04
Kiürült a kassza, az azért komoly. Ha kamu, ha nem  :)
Egyébként nem kell aggódni, más irodákkal nem fordul elő ilyen, csak olyannal ami ilyen noname lószar. A nagyobb irodáknak annyi bevételük van a sok hobbijátékoson, illetve függőkön, hogy ilyen veszély nem fenyegeti őket.

A Canbet is megbízható irodának tűnt, majdnem 20 évig működött, ráadásul UK licenccel.
Sajnos nem tudhatjuk, hogy mikor megy tönkre egy iroda, ráadásul ennek több oka is lehet: a  mohó tulajdonosok tudatosan kitolják (kilopják) a pénzt, elcseszik a bukik a "piacvezető" szorzókkal vagy éppen a bónuszokkal számolják el magukat.

Utólag visszagondolva a Canbet valószínűleg azzal akarta korrigálni a fizetési nehézségeit, hogy adták rendszeresen az 500 eurós, 100%-os bónuszokat, így a befizetésekből egy ideig ki tudták fizetni az ügyfeleket, de még a szorzókat is elcseszték és az arbosok rendre náluk nyertek több ezer eurókat a forgatás alatt!
Ezzel folyamatosan dagadt az ügyfelek által követelt összeg... (amelynek ugye a nagy része az általuk gyártott "kamu" bónuszpénz volt)

Tanulságos történet volt.


Idézetet írta: Tigris Dátum január 27, 2015, 23:36:14
Van, aki 125000€-t bukott a történeten: http://arbusers.com/index.php?topic=2707.0

Tanulság: nem kell mindenféle új irodához regisztrálni a csábító bónuszok és magas oddsok okán.

Ezt mindenkinek mérlegelnie kell és egy új irodánál biztosan rá kell szánni a tájékozódásra az időt, mielőtt belevágsz.
A kifizetési nehézségek a leginkább árulkodóak. 

Én annyit csinálok, hogy ha "gázos" az iroda első ránézésre, valószínűleg akkor is nekiugrom a bónusznak   ::)  , de nem arbolok, hanem irodán belük forgatok vagy "életszerűen" játszom, így a befizetésemet bukhatom maximum és nem nyerek át oda több pénzt máshonnan. Mert az az igazán fájdalmas.

Az meg a sportfogadásban alap (kéne, hogy legyen  :D ), hogy sosem fizetünk be annál több pénzt egy irodához, mint amennyinek az elvesztését nem tudjuk elviselni...

Nyilván az elején a magyar piacon aktív, szerintünk megbízható irodák bónuszait érdemes kergetni, de azért egy betclic, unibet, sportingbet, betathome névtől sem dobja magát hanyatt magát mondjuk egy brit vagy ázsiai fogadó, hogy ez mekkora egy hatalmas és megbízható iroda...  :)

Mert nem is feltétlenül azok.
Másnak ezek lennének kockázatosak és ismeretlenek. Az SBR szerint ezek C-s illetve a betclic D-s irodák!! Alapból A és B minősítésűekhez javasolják a befizetést...
Az a piac érdekessége, hogy általában a gyengébb irodák csábítanak bónuszokkal minket.  :)  (ott könnyebb a gyengébb szorzókkal kigazdálkodni a promóciók árát)

Az mellett, hogy a Canbet sztoriban kellemetlenül sok pénzem ragadt bent, az "egyéb" irodáknál (pl. yogano, comeon, triobet, youwin, titanbet, winmasters, betway, thegreek), bőven kerestem annyit az utóbbi években, hogy összességében kifizetődő az ismeretlen irodák tesztelgetése.

Néha bizony a sportfogadásban is kell kockázatot vállalni!   :)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum január 27, 2015, 20:30:28
Az utóbbi időben(jó félév lehet) az Oddsportálon tűnnek fel (és aztán néha rövidesen tűnnek is el)olyan irodák amelyeknek az oddsai a legjobbak között vannak.Ismeretlen irodák és baromi gyanús ez az egész jelenség.Nagyon óvatosnak kell lenni és megmaradni a a régi,ismert irodáknál és nem mohónak lenni valamivel jobb oddsok miatt.Nyilván van olyan ezek között az új (nekem legalábbis új) irodák között amelyek esetleg korrektek de jobb szerintem kivárni amíg valóban tartósan megragadnak a piacon és pozitívak róluk a visszajelzések.Csak ma ránéztem egy meccsre és ideírom hogy nekem melyik irodák nagyon gyanúsak vagy csak gyanúsak (kicsit régebbiek,lehet hogy korrektek,annyira nem ismerem őket).
Nagyon gyanúsak,nem játszanék náluk:5plusbet;Tempobet,Winlinebet;(idekerült volna a GoBetGo is de már nem látom a listán náluk,Betbraint még nem néztem,szerintem náluk viszont igazán minden szemét fenn van)
Gyanúsak,de lehet korrektek:1xbet(a legnagyobb százalékban ők kínálják a legjobb oddsokat és 99%-os a payout;hiszem ha már nagyon-nagyon sokan írják hogy rendben kifizették őket);Betadonis(a payoutjuk nagyon alacsony és ennek ellenére néhol nagyon jó oddsokat adnak;lehet korrekt iroda;Betvernonts(az Oddsportalon nem régi,de lehet hogy egyébként igen,nem ismertem);Luxbet (kicsit korábban került fel,nem tudom hova tenni,igaz kevésszer adnak kiugróan jó oddsot);TonyBet(ez régi terem,de ugyebár TonyG érdekeltség és aki már korábban pókerezett az tudja hogy ezeket hova tegye)

Tempobet:
az alábbi linken olvasható miért
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=7264.0

Még jó hogy nem fizettem be,pedig az oldalon alul fel volt sorolva a Neteller fizetési lehetőség.
Regisztráció után már nem dobta fel ezt az opciót,csak ha Török nyelvre volt állítva az oldal.

Beregiztem,de már bánom
Az oldalt át lehet állítani Magyar nyelvre ilyenkor arabul ír mindent Magyar helyett :)
Persze ez már csak hab a tortán.

1xbet:
Orosz fogadóiroda,több mint fél éve szerepel az oddsportálon.
Neteller és Skrill befizetési lehetőséget nem nagyon láttam náluk csak WebMoney eWallet,Ukash ezért nem is regisztráltam

Te azt szereted ha lenyúlnak?
1xbet supp.-ja pl arbuseren probált győzködni embereket hogy fizessenek be, mert ők szeretik az arbereket  ;D
Amugy van ewallet csak 3% fee

Idézetet írta: bendehal Dátum január 28, 2015, 08:42:04
Te azt szereted ha lenyúlnak?
1xbet supp.-ja pl arbuseren probált győzködni embereket hogy fizessenek be, mert ők szeretik az arbereket  ;D
Amugy van ewallet csak 3% fee

Az 1xbet szorzói első ránézésre a marathonbettel egyeznek.
Ott ugye nem szeretik az arbosokat, bár talán azért is adnak a piaccal annyira szembemenő szorzókat, hogy az arbosokat kiszűrjék...  :)
Ennek ellenére a marathonbettel nincsen probléma (a kifizetés lényegében azonnali), amíg nem korlátoz le drasztikusan.
Egyébként a pinnacle példája mutatja, hogy tarthatóak a magas szorzók, ha sikerül nagy forgalom mellett jól belőni a határokat és a limiteket.

Az 1xbet-nél a 3%-os költség kifejezetten "reménykeltő", mert ha az arbosok  pénzmozgatásán is tudnak keresni, akkor reálisabb esély van rá, hogy működni fognak hosszabb távon is jó szorzókkal.

#56 január 28, 2015, 10:37:50, Csongi1982
Van valakinek tapasztalata a MayPlay-jel kapcsolatban? Pár hete regisztráltam magam az oldalra és 12 napot kellett várnom mire megkaptam a nyereményem. Csak a kifizetésem elbírálása 5 (!!!) napot vett igénybe, maga a kifizetés pedig további 1 hetet. Ezt követően újra befizettem egy nagyobb összeget az oldalra, amit pár nap alatt sikeresen megforgattam, a nyereményt pedig újra kiutaltattam. Másnap kaptam egy e-mailt az ügyfélszolgálattól, hogy "kiterjesztett azonosítási eljárás" alá vonnak, amiről nem nyújthatnak bővebb tájékoztatást. Azzal érveltek, hogy ha a regisztrációkor megadott adataim valósak és helyesek, akkor majd megtudom, hogy ez pontosan mit is jelent... Kezdek egy picit aggódni a pénzem miatt, mert elég sok rosszat olvastam azóta az oldalról. Valakinek van valami tippje, hogy mi is ez a "kiterjesztett azonosítási eljárás"? Postai levelet küldenek? Esetleg telefonon fognak keresni? Nem igazán értem mire ez a nagy variálás, mert a regisztrációmkor már elküldtem nekik a személyim, lakcímkártyám másolatát, ami jóvá is hagytak egy pár órán belül.



"Az 1xbet szorzói első ránézésre a marathonbettel egyeznek."

De ha alaposabban utánanézel akkor láthatod hogy nagyon sokszor veri is a Marathonbetet.Én mostanában sokat nézegetem az oddsokat a különböző piacokon és abszolút első az 1xbet,utána jön a Marathon,Pinnacle,Coral és még egy csomó gyanús új iroda.
Azt hogy egy régi,kipróbált iroda becsődöl és bennragad a pénzed azt nem lehet kikerülni.Ez az online játékban benne van.De nekem 10 év alatt még sehol se ragadt be pénzem(csak egyszer volt egy utolsó pillanatban történő kimentés,de nem volt nagy pénz).Ez gondolom annak köszönhető hogy óvatos vagyok.Ezért ha te a bónuszok/egyéb előnyök miatt kockáztatsz olyan összegeket ezekben az irodákban amelyek elvesztése nem fájhat akkor még összességében lehet meg is éri (csak nem csaló mindegyik).Te tudod,a te kockázatod.De kezdőknek vagy a tőkéjük túl nagy részét egy irodához befizetni szándékozókat mindenképp inteném ettől.Várjanak ezekkel az irodákkal vagy keressenek biztosabbat.

Idézetet írta: Csongi1982 Dátum január 28, 2015, 09:56:43
Van valakinek tapasztalata a MayPlay-jelkapcsolatban? Pár hete regisztráltam magam az oldalra és 12 napot kellett várnom mire megkaptam a nyereményem. Csak a kifizetésem elbírálása 5 (!!!) napot vett igénybe, maga a kifizetés pedig további 1 hetet. Ezt követően újra befizettem egy nagyobb összeget az oldalra, amit pár nap alatt sikeresen megforgattam, a nyereményt pedig újra kiutaltattam. Másnap kaptam egy e-mailt az ügyfélszolgálattól, hogy "kiterjesztett azonosítási eljárás" alá vonnak, amiről nem nyújthatnak bővebb tájékoztatást. Azzal érveltek, hogy ha a regisztrációkor megadott adataim valósak és helyesek, akkor majd megtudom, hogy ez pontosan mit is jelent... Kezdek egy picit aggódni a pénzem miatt, mert elég sok rosszat olvastam azóta az oldalról. Valakinek van valami tippje, hogy mi is ez a "kiterjesztett azonosítási eljárás"? Postai levelet küldenek? Esetleg telefonon fognak keresni? Nem igazán értem mire ez a nagy variálás, mert a regisztrációmkor már elküldtem nekik a személyim, lakcímkártyám másolatát, ami jóvá is hagytak egy pár órán belül.

Keresd meg a MayPlay iroda topikját ott vannak tapasztalatok az irodával kapcsolatban.

Idézetet írta: Csongi1982 Dátum január 28, 2015, 09:56:43
Van valakinek tapasztalata a MayPlay-jelkapcsolatban? Pár hete regisztráltam magam az oldalra és 12 napot kellett várnom mire megkaptam a nyereményem. Csak a kifizetésem elbírálása 5 (!!!) napot vett igénybe, maga a kifizetés pedig további 1 hetet. Ezt követően újra befizettem egy nagyobb összeget az oldalra, amit pár nap alatt sikeresen megforgattam, a nyereményt pedig újra kiutaltattam. Másnap kaptam egy e-mailt az ügyfélszolgálattól, hogy "kiterjesztett azonosítási eljárás" alá vonnak, amiről nem nyújthatnak bővebb tájékoztatást. Azzal érveltek, hogy ha a regisztrációkor megadott adataim valósak és helyesek, akkor majd megtudom, hogy ez pontosan mit is jelent... Kezdek egy picit aggódni a pénzem miatt, mert elég sok rosszat olvastam azóta az oldalról. Valakinek van valami tippje, hogy mi is ez a "kiterjesztett azonosítási eljárás"? Postai levelet küldenek? Esetleg telefonon fognak keresni? Nem igazán értem mire ez a nagy variálás, mert a regisztrációmkor már elküldtem nekik a személyim, lakcímkártyám másolatát, ami jóvá is hagytak egy pár órán belül.

Van az irodának külön témája, ott könnyebben találhatsz "sorstársakat":

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11372.165.html

Amíg késve is, de fizetnek, addig csak karcolgatják a fekete listás pozíciót.