Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: juve 75 Dátum május 25, 2010, 10:37:28
Szia Milán.Kérdésem az lenne,hogy a Gambookersen játszom már pár éve,sajnos angolul nem tudok,de nagyon érdekelne,hogy mi az a maximális összeg amit havonta illetve évente kifizet a fogadóiroda,és evvel kapcsolatban van-e valami korlátozás,előre is köszönöm a segitségedet,üdv
Idézetet írta: juve 75 Dátum május 25, 2010, 10:37:28
Szia Milán.Kérdésem az lenne,hogy a Gambookersen játszom már pár éve,sajnos angolul nem tudok,de nagyon érdekelne,hogy mi az a maximális összeg amit havonta illetve évente kifizet a fogadóiroda,és evvel kapcsolatban van-e valami korlátozás,előre is köszönöm a segitségedet,üdv
Megoldodott!

érdekelne hogy miért nem frissül az egyenleg a gamebookers ligában?már három napja nem irják jóvá a nyereményt.miért? :great: :bash:

Most is érvényes a Gamebookers-en hogy ha innét regelek 10000ft os bónuszt kapok? Ha igen hogy lehet innét regelni, és mennyit célszerű befizetni?

#63 június 23, 2010, 15:03:56, hillandkimi
megoldottam !! rájöttem mi rossz:) á mégsem! befizettem 10 dollárt de mégsem tudok fogadni, ez hogy lehet?

10000ft os bonuszt nem látom, de már jóvá irták a 10 dollárom

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 23, 2010, 15:12:36
10000ft os bonuszt nem látom, de már jóvá irták a 10 dollárom

bocs a sok irásért, most már tudom akkor irják jóvá ha 10 dollár 3 szor meglesz forgatva, illetve majd a még nem létező 10eFt

Igazából csak egy oldalt kellett volna visszaolvasnod...ott minden le van írva.
neked ebben az esetbe mivel 10 dolcsit fizettél be csak 10 dolcsi bónuszod lesz, nem 10000Ft, mivel az első befizetést nézik. Azt is akkor kapod meg ha már összesen 30 dolcsi értékben fogadtál minimum 2.0-s oddsal.

köszi!! közben elolvastam, és igazad van!! amúgy ha úgy fogadok mint pl tippmixen akkor az is számit?

Sziasztok!
Sürgősen kéne nekem segítság. Hogyna tudok pénzt levenni GB-ről?  ???

Idézetet írta: Zsanita Dátum június 25, 2010, 16:01:35
Sziasztok!
Sürgősen kéne nekem segítság. Hogyna tudok pénzt levenni GB-ről?  ???

szia,

moneybookersre pár óra
VISA kártya 2-3 nap
banki utalás kb 1 hét

Sziasztok!

Kaptam  ma egy bónusz ajánlatot a GB-től, amely szerint 250 Eu-ig  adnak lóvét (a befizetés függvényében) de van pár dolog ami nem teljesen tiszta. Az első, hogy csak a VB meccseire érvényes-e, a másik, hogy a 2, vagy magasabb odds egy meccsre vagy egy fogadásra vonatkozik-e.
Kérem, aki tud segítsen.
Előre is köszi!

Hello!

Én is kaptam egy ilyen mailt, előbb be is fizettem , azt én sem tudom hogy itt csak  a vb meccsekre rakott összeg számít bele a fogadásba, vagy bármelyik sportág, viszont a 2.00-ás oddsz egy fogadásra vonatkozik (kombi is lehet) szerintem. Plusz még az is fontos h egy hét áll a megforgatásra...

#72 június 28, 2010, 01:26:42, gomes66
Idézetet írta: spitfire Dátum június 28, 2010, 00:17:03
Hello!

Én is kaptam egy ilyen mailt, előbb be is fizettem , azt én sem tudom hogy itt csak  a vb meccsekre rakott összeg számít bele a fogadásba, vagy bármelyik sportág, viszont a 2.00-ás oddsz egy fogadásra vonatkozik (kombi is lehet) szerintem. Plusz még az is fontos h egy hét áll a megforgatásra...

igen, csak 1 hét áll rendelkezésre, 3x kell megforgatni a befizetés és a bónusz összegét (1500 euro tét) 2 vagy feletti oddsok számítanak bele (lehet kombi is), bármelyik esemény a sportbookban... de a bónuszt csak a forgatás után kapod meg, vagyis a saját pénzedből kell a forgatást végigcsinálni...
nem is nevezném ezt bonusznak, inkább visszatérítésnek, mert mikor jóváírják a pénzt már a tied kötöttségek nélkül...

nekem alapból jóváírták a bónuszt...befizettem 15k-t és 30 figyelt a számlámon

Idézetet írta: spitfire Dátum június 28, 2010, 13:16:51
nekem alapból jóváírták a bónuszt...befizettem 15k-t és 30 figyelt a számlámon

srry, akkor ez vmi új buli náluk... ilyet ők nem szoktak... hajrá  :great: