Cirsa.es

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy döntöttem, hogy a Marathon ellenében forgatom ki én is a bónuszt, ráadásul az első meccs amire ránéztem pont jó is volt, mivel Marathonnál a Sevilla győzelme 1.78-at ér, a Cirsáná pedig 1.8-at, így a Cirsás tétre nézve 4%-os minusz lett, ami nem rossz. Náluk illetve a Marathonnál nehézkes az id ellenőrzés vagy gördülékenyen megy?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 19, 2013, 13:24:06
Úgy döntöttem, hogy a Marathon ellenében forgatom ki én is a bónuszt, ráadásul az első meccs amire ránéztem pont jó is volt, mivel Marathonnál a Sevilla győzelme 1.78-at ér, a Cirsáná pedig 1.8-at, így a Cirsás tétre nézve 4%-os minusz lett, ami nem rossz. Náluk illetve a Marathonnál nehézkes az id ellenőrzés vagy gördülékenyen megy?

Marathonnál nem kérnek semmit, annyira nem, hogy amikor az első számlámat nyitottam náluk, és elküldtem nekik a szokásos dolgokat, visszaírtak, hogy miért küldtem el! ;D Most már túl vagyok 3 korlátozott számlán, és eddig egyiknél sem kértek semmilyen iratot (persze a lehetősége mindig fennáll, szóval mindenképp olyan személy kell, akit ismersz, és belemegy). Cirsa-nak jogsit és bankszámlakivonatot küldtem, még aznap verifikáltak, és még aznap este meg is érkezett a kifizetés!

#32 szeptember 19, 2013, 13:47:41, benson
Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 19, 2013, 13:24:06
Úgy döntöttem, hogy a Marathon ellenében forgatom ki én is a bónuszt, ráadásul az első meccs amire ránéztem pont jó is volt, mivel Marathonnál a Sevilla győzelme 1.78-at ér, a Cirsáná pedig 1.8-at, így a Cirsás tétre nézve 4%-os minusz lett, ami nem rossz.
Egy veszteségmentes pár:

Betis - Lyon
Betis @ 1.85 Cirsa
X2 @ 2.22 Marathonbet

vagy:

Betis @ 1.85 Cirsa
X @ 3.95 Marathonbet
2 @ 5.20 Marathonbet

(ez utóbbival jobban jársz, habár a Marathon éppen nem elérhető, az oddsok innen vannak)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 19, 2013, 13:24:06
Náluk illetve a Marathonnál nehézkes az id ellenőrzés vagy gördülékenyen megy?
Mindkettőnél egyszerű és gyors az ellenőrzés (habár a marathonról már csak halvány emlékeim vannak  ;D)

A Cirsa-nál bármikor megcsinálhatod és nagyon gyorsan megvan. Mi cuenta menüpont (jobb felső sarok), ott Retirar, utána pedig ha jól emlékszem arra a gombra kell kattintani amelyiknek a szövege úgy kezdődik, hogy Proceder. Ha csak a személyid előlapját töltöd fel, azt is elfogadják.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 19, 2013, 13:40:24
Most már túl vagyok 3 korlátozott számlán

Vajon mindentől függetlenül mindenkit lekorlátoznak?

#35 szeptember 19, 2013, 14:01:52, Alk
Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 19, 2013, 13:52:06
Vajon mindentől függetlenül mindenkit lekorlátoznak?

Ha kerülöd az arbos oddsokat, akkor szerintem életképes lehet a számla hosszútávon is. Az viszont gyakorlatilag 100%, hogy az arbra nagyon figyelnek, mert 2 számlámat is úgy korlátozták le, hogy az összesített egyenlegem - ha nem is nagymértékben - de mínuszos volt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 19, 2013, 13:52:06
Vajon mindentől függetlenül mindenkit lekorlátoznak?

Talán csak azt nem, aki nem a kiugróan magas oldalt teszi meg, hanem éppen az ellenkezőjét. Ha van ilyen.  :)

Nagyon rendes ez az iroda. Ma küldtek egy emailt, amiben felsoroltak 10 meccset, amelyek esetén garantálják, hogy bizonyos kimenetelekre a legmagasabb oddsokat adják a piacon. És az a vicc, hogy ez nagyon sok esetben igaz is! Például a Wolfsburg hétvégi győzelmét 1,8-ért adják, aminél tényleg még egy századdal sincs jobb a piacon, úgyhogy nagyon jól használható bónusz forgatáshoz.

Egyébként nagyon szimpatikus az iroda. Egyszerű, gyors, szép felület. A bónusz forgatása jól nyomon követhető. Gyors az iratellenőzés, gyors a kifizetés.

Aki még nem vállalta be a bónuszt náluk, az mindenképp tegye meg.

Idézetet írta: yossarian Dátum szeptember 20, 2013, 08:16:06
Például a Wolfsburg hétvégi győzelmét 1,8-ért adják, aminél tényleg még egy századdal sincs jobb a piacon, úgyhogy nagyon jól használható bónusz forgatáshoz.

Köszi! Ez most nekem éppen kapóra jött, mivel a freebethez befizetett összeg forgatásából még hátravolt 100€. Megmondom őszintén, eddig az emailjüket úgy kezeltem, mint a többi iroda hírlevelét, oké felsorolnak néhány meccset meg szorzót, igazából a "legjobb odds" szöveget is reklámfogásnak tartottam. Ők viszont úgy tűnik, komolyan is gondolják, ezentúl jobban figyelek erre is.  :ok:

A bónusz feltételek szerint a bónusz csak spanyoloknak és latin amerikaiaknak jár. Ezt a chaten is megerősítették. Ez a feltétel most került bele? Nektek hogy volt?

Idézetet írta: yossarian Dátum szeptember 20, 2013, 08:16:06
Nagyon rendes ez az iroda

Nagyon rendesek, rohadjanak meg. Tegnap befizetés után aktiválódott a bónusz, neki is fogtam a forgatásnak amin ugye van veszteség, ma pedig látom, hogy a bónusz "canceled", chat szerint mivel nem vagyok spanyol. Nagyon fair dolog.

Ezek szerint pár napon múlt, hogy erről lekéstünk.  :bash:

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 20, 2013, 10:43:11
A bónusz feltételek szerint a bónusz csak spanyoloknak és latin amerikaiaknak jár. Ezt a chaten is megerősítették. Ez a feltétel most került bele? Nektek hogy volt?

Minden bizonnyal most rakták bele, amikor regisztráltam még nem volt benne. Mindenesetre nem a legkorrektebb utólag elvenni, ha már egyszer aktiválták.

Nálam nem törölték, bár én már 69%-nál járok. A bónusz első felét már 50% után odaadták, lehet ezért maradhatott nálam aktív.

Nálam se törölték, pedig csak 16%nál jártam. Most teljesítettem a Wolfsburg meccsel a felét, és egyből jóvá is írták a bónuszt.
Viszont jövő héten meg akartam hívni vagy 4-5 embert (ha már canbet bónuszt nem kapok), szóval egy 50+500 euróval szegényebb lettem...
Többet nem várok egy percet se...