TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 28, 2023, 10:40:42Más is kapott bónuszt hétvégén? X forint vesztes élő fogadás összegyűlik, akkor hétfőn visszatérítik című ajánlatukról van szó.
Júliusban kaptam tőlük utoljára ilyen bónuszt, az akkor 10 ezres volt

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 28, 2023, 10:40:42Más is kapott bónuszt hétvégén? X forint vesztes élő fogadás összegyűlik, akkor hétfőn visszatérítik című ajánlatukról van szó.
Igen, nekem 2000 Ft-ot írnak mindjárt jóvá.  :)

Már szombaton ezt írta ki, holott vasárnap éjfélig tartott elvileg:


Véget ért bónuszajánlatunk, amelyben
2 000 Ft bónuszt szerezhettél


Pedig jelentkeztem rá, már pénteken.

Négy emailemre sem válaszolt ez a nerednyik banda.

Szólnátok, ha nektek jóváírták a bónuszt?

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 28, 2023, 14:56:36Már szombaton ezt írta ki, holott vasárnap éjfélig tartott elvileg:


Véget ért bónuszajánlatunk, amelyben
2 000 Ft bónuszt szerezhettél


Pedig jelentkeztem rá, már pénteken.

Négy emailemre sem válaszolt ez a nerednyik banda.

Szólnátok, ha nektek jóváírták a bónuszt?

Nekem is ezt írta már szombaton, így be se fizettem. Hagytam a fenébe.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 28, 2023, 13:46:13Igen, nekem 2000 Ft-ot írnak mindjárt jóvá.  :)

Megkaptad a bónuszt @LosGabos  ?


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 28, 2023, 21:29:27Még nem és nem tudom miért?

Én volt hogy kedden kaptam meg, nem kell aggódni.  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 28, 2023, 21:29:27Még nem és nem tudom miért?

Mivel nem a Balásy Gyula vagy.  Ilyeneknek azonnal milliárdokat fizetnek. Még akkor is fizetnék, ha veszteséges lenne a cég.
Most jelet meg egy cikk erről megint.

15:12-kor jóváírták.

Mi a rekordotok egy meccs eredményének kiértékelési idejében? Most például a Kazma - Al-Kuvait már fél órája véget ért, de függőben van még mindig.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 29, 2023, 21:23:30Mi a rekordotok egy meccs eredményének kiértékelési idejében? Most például a Kazma - Al-Kuvait már fél órája véget ért, de függőben van még mindig.

10 óra. A meccsre már nem emlékszem, de lapos fogadás volt.

Lassan 2óránál leszek, pedig egy magyar női kéziről van szó. Ott az mksz oldala, mint hivatalos eredmény(jegyzőkönyvvel) és csak várok.


Ez szerintem teljesen változó. Argentin másodosztályú meccsem 10 perc alatt kiértékelték

Azt el tudom fogadni ha valami alacsony ligas meccshez, ami nem is megy eloben ido kell es megerosites.
De itt egy olyan meccsrol beszelunk,ami az orszagunkban rendeztek es az mksz oldalan a meccs utan azonnal fent volt a hivatalos jegyzokonyv. Tehat egy ilyenre ne kelljen mar ket orat varni. Meg a 30perc elfogadhato lenne, nem ment eloben a kisvarda mtk meccs, de akkor is.

Tud valaki valami új hírt az oldal megújúlásáról? Nem őszre tervezték?