TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 21, 2023, 11:50:18Minden attól függ, mennyire butítják le. Winmasters szint vagy bet-at-home vagy a kettő közötti.

Én elég sűrűn játszom játszom rajta. Ezért remélem jó irányba mennek a dolgok. Szerintem ők is tisztába vannak vele,hogy piszkos nagy a lemaradásuk más irodákhoz képest. Ezért én inkább több pozitív dologra számítok.

#1681 október 22, 2023, 07:57:54, vmlinuz
Idézetet írta: naxosz Dátum október 22, 2023, 07:08:38ők is tisztába vannak vele,hogy piszkos nagy a lemaradásuk más irodákhoz képest
Milyen másik irodák? Pont azért kell blokkolni őket. ;)

Ha versenyképesek akartak volna lenni, akkor a mostani platformot is lehetett volna állandóan frissíteni, nem saját fejlesztés az sem. De nyilván nem az volt a cél, hogy versenyképes legyen.

Szerintem akármilyen is lesz, vagy épp akármilyen, elfogadja a többség olyannak amilyen. Amikor nincs más piaci szereplő, nem vagy rákényszerítve a mindig jobb és jobb minőségre.

Most tényleg csak az egy szereplős jellegre koncentrálva, MÁV késik, koszos és büdös? Van más lehetőséged vonatban? Nincs. Csak a Magyar Televíziót nézhette anyám, nem volt más. Én nézhetek mást? Ezerfélét nézhetek, nézem a Magyar Televíziót? Nem.

Sarkított példák, de az egyeduralmi helyzet sosem jó, fogadásban, politikában, sehol sem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 22, 2023, 07:55:44Milyen másik irodák? Pont azért kell blokkolni őket. ;)

Ha versenyképesek akartak volna lenni, akkor a mostani platformot is lehetett volna állandóan frissíteni, nem saját fejlesztés az sem. De nyilván nem az volt a cél, hogy versenyképes legyen.

Igazad van. Egyszer pár éve volt egy fórum,ahova meghívtak játékosokat. Felvázoltuk nekik ,hogy lenne jobb az oldal.Szerintem tudták ők is,mégsem csináltak semmit. Meg csak ott voltak a szemük előtt a külföldi irodák.Sosem értettem ezt ,hogy miért jó ha iyen szar az oldal,ha lazán megtudták volna csinálni. Ehhez nem kelletünk volna oda mi sem. Mondjuk jóváírtak a számlámon akkor 5000 ft ,mert elmentem. Valami susmus volt az egész  :laugh:

25-én indul az új oldal.





Szerintetek az everymatrix profi szakemberei mit éltek át azalatt az egy év alatt, amíg a sportfogadó szakma legnagyobb kutyaütőivel dolgoztak együtt? Megnézném a belsős levelezgetéseiket :D

Inkább legnagyobb dilettánsaival, de ja... Biztosan kivoltak

#1691 október 24, 2023, 20:00:02, precike123
Kapott már valaki hasonló kérést kifizetéshez tippmixpro-n?

a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó utolsó lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó bankszámlanyitási szerződés összes oldalának a másolatát
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az elért nyereményhez kapcsolódó befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni.*
személyi igazolványa mindkét oldalának a másolatát
lakcímkártyája lakcímet tartalmazó oldalának a másolatát
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve

Ez eléggé túlzásnak tűnik. :D

Idézetet írta: precike123 Dátum október 24, 2023, 19:27:04Kapott már valaki hasonló kérést kifizetéshez tippmixpro-n?

a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó utolsó lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
a fiókjában rögzített bankszámlához tartozó bankszámlanyitási szerződés összes oldalának a másolatát
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az elért nyereményhez kapcsolódó befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni.*
személyi igazolványa mindkét oldalának a másolatát
lakcímkártyája lakcímet tartalmazó oldalának a másolatát
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve

Ez eléggé túlzásnak tűnik. :D
Nagyobb összeget kérsz le?

Idézetet írta: Mehecske Dátum október 24, 2023, 20:18:02Nagyobb összeget kérsz le?

Igen, de kértem le korábban is már nagyobb összeget 2-3 alkalommal.

Én még sosem kaptam ilyen üzenetet, igaz nagy összegű kifizetésem nem is volt.
Ha apránként kéri ki az ember, vajon akkor is ez lenne?