TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: hulcsigerg Dátum november 01, 2023, 07:01:56Sziasztok, véletlenül a szerencsejatek.hu oldalra töltöttem fel pénzt, át tudom vezetni a tippmixprora? Van ilyen funkcio?

Ügyfélkártyával töltötted fel lottózóban?
Az új rendszerben az ügyfélkártyás feltöltés már csak a szerencsejátékos oldalra megy.

Mennyi idő végül a kifizetés?

Idézetet írta: Superhero Dátum november 07, 2023, 17:42:06Mennyi idő végül a kifizetés?

Nekem pontosan egy hét volt, de volt közte egy hétvége meg egy munkaszüneti nap is.

Kifizetés
Tegnap 12:18-kor kikértem, 2-3p jött az email hogy jóváhagyva és most meg is érkezett.

Tegnap este kikért összeg is megérkezett már.

Került vagy 10 évbe, de be kell vallani fasza kis iroda lett a Pro. :beerchug:

#1851 november 14, 2023, 07:12:26, Lalo
Szasztok segítsetek megérteni hogy miért vannak olyan szelvények amik nem nyert,nyert,ill.ami engem zavar a nyitott szelvény.Jah és nem is  változik meg akármennyi idő telik el ez a v sport virtuális vb-én van plusz kiirják hogy a nyereményed xés mégsem irják jóvá.Help

Mindeközben a Szrt irodáiban, live stream:


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 17, 2023, 05:56:31Mindeközben a Szrt irodáiban, live stream:


A jó k*rva anyjukat!!

Tegnap éjjel dupla pezsgőbontás volt náluk!



Tudjuk, hogy ki...

Mindig furán hat, hogy van olyan opció a Tippmixpron, ami nincs pl. a Unibeten. Pl. félidő x gól felett. A TMP-n nem nagyon van korlát, a Uni meg lekorlátozza 1,5-re.  :beerchug:

Sziasztok, bet365 távozásával gondolkodom a TMP-n, egy esélyt adnék neki. Látom van itt is Üdvözlő bónusz, erről mi a véleményetek? Valaki igénybe vette már?
https://www.tippmixpro.hu/hu/promociok#udvozlobonusz-3

Idézetet írta: mndrs Dátum november 19, 2023, 11:25:57Sziasztok, bet365 távozásával gondolkodom a TMP-n, egy esélyt adnék neki. Látom van itt is Üdvözlő bónusz, erről mi a véleményetek? Valaki igénybe vette már?
https://www.tippmixpro.hu/hu/promociok#udvozlobonusz-3

Ennél jobb iroda nincs, bet365 csak szeretett volna ilyen lenni. Orbán Viktor is ezt ajánlja, szerintem próbáld ki!

Idézetet írta: TiB Dátum november 19, 2023, 11:32:34Ennél jobb iroda nincs, bet365 csak szeretett volna ilyen lenni. Orbán Viktor is ezt ajánlja, szerintem próbáld ki!

Én még pár orosz irodát tudnék ajánlani, ők szerencsére nem sértik a szuverenitását az országnak, őket nem kell tiltani.  :smitten: 

Oroszokat szeretjük, Putyinnak van igaza hogy halomra öli az ukrajnai magyarokat is. Igaza van a magyar többségnek <3

Orbán, Putyin, Fidesz <3