TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2023, 10:33:10Az, hogy ez egy teljesen indokolatlan hergelés :laugh:

Mindenki érti a viccet, ez a lényeg :)

Idézetet írta: TiB Dátum november 21, 2023, 11:15:07Szerintem jobb száz szőke közül választani, mint kettő szőke közül.

De egyébként szuper, hogy munkaidőben is fogadhatsz, remélem nem kamionsofőr vagy :D

A vörösöket kedvelem.  ;D

Szerintetek nem lehet megetetni ezeket a madarakat, hogy én mint régebbi Tippmixpro-s member, beírom az UDVUJTPRO kódot és mégis odaadja a max.50 ezres befizetési bónuszt?

Barcsak. De meg lennek lepve.

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 21, 2023, 19:27:04Szerintetek nem lehet megetetni ezeket a madarakat, hogy én mint régebbi Tippmixpro-s member, beírom az UDVUJTPRO kódot és mégis odaadja a max.50 ezres befizetési bónuszt?

be kell írni, mit veszíthetsz?
:)

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 21, 2023, 19:27:04Szerintetek nem lehet megetetni ezeket a madarakat, hogy én mint régebbi Tippmixpro-s member, beírom az UDVUJTPRO kódot és mégis odaadja a max.50 ezres befizetési bónuszt?
NER celebnek kifizetendőbb lenni, közéjük kellene beférkőzni, nem ilyen 50 ezres bónuszokkal foglalkozni (na és persze ez is csak az új verebeknek jár). Ugyanmá' :) A szerencsejáték zrt, a  másod harmadrangú talpnyalók,
udvari kobzosok kifizetőhelye. Gondolhatnának azokra is hébe-hóba, egy kis bónusz csurgatással, akikből élnek, a szerencsétlen szerencsejátékosokra. De nem, helyette jön az álszent kérdés befizetésnél. Biztosan többet szeretne
befizetni 10 000 forintnál ? Vagy valami hasonló...


Minden rendszernek vannak celebjei, udvari bolondjai, baloldalnak is vannak.

Amúgy Marics Peti is épp a minap szedte le az új TippmixPro appot, mert van már kesóut báttya!

https://www.instagram.com/p/Cz6WC9FN_o2/

Idézetet írta: TiB Dátum november 22, 2023, 10:17:44Minden rendszernek vannak celebjei, udvari bolondjai, baloldalnak is vannak.

Amúgy Marics Peti is épp a minap szedte le az új TippmixPro appot, mert van már kesóut báttya!

https://www.instagram.com/p/Cz6WC9FN_o2/

Hazudnak, "* egy meccsen belül, akár több fogadás, kötéstiltás nélkül".
Nálam például a Sassuolo - Salernitana meccsen élőben nem engedett BB-t, idézem: A szelvényen szereplő kimenetelek (Sassuolo gólszám 2,5 felett és Salernitana szögletszám 0,5 felett) között kötéstiltás van.
 ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 22, 2023, 10:17:44Minden rendszernek vannak celebjei, udvari bolondjai, baloldalnak is vannak.

Amúgy Marics Peti is épp a minap szedte le az új TippmixPro appot, mert van már kesóut báttya!

https://www.instagram.com/p/Cz6WC9FN_o2/

Erős videó, még erősebb kezdéssel, amikor Májlóka szájából annyira kiáll a kapanyél, hogy alig értem, mit szeretne mondani. De szegény Marics is alig tudja egymás mellé pakolni a betűket a szavakban, miközben megy az erőltetett műmájerkedős menőzés.

Hiába na, tökéletes hungarikum Tpro promó.

Én azért játszom a Tippmixpronál, mert aszpartám mentes.

Én meg államkötvényre gyűjtök.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 22, 2023, 13:53:05Én meg államkötvényre gyűjtök.

Remélhetőleg nem magyar... ;)

A Tippmixpro bónusz forgatás során milyen módon tudom jelölni mikor megteszem a tétet, hogy a bónuszegyenlegből játszom? A vegas.hu esetében egyértelműen ott van a gomb, amit be kell jelölni, de itt számomra nem egyértelmű a dolog.

Azt jól látom, hogy itt egy háztartáson belül, azonos IP-vel is lehet igényelni a bónuszt? Mert sehol nem írják, hogy nem lehet, vagy csak vak vagyok?

Olyan gyönyörű lesz, mikor a nulla tapasztalattal rendelkező TippmixPro megtudja milyen, mikor a külföldi irodákon edződött magyar fogadók megérkeznek - hiszen őket akarták -, aztán sz*rrá nyerik magukat, kijátszva az összes bónuszt és kikaput.