TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Fb-on találtam  :P

Idézetet írta: samatto Dátum december 07, 2023, 14:50:07A belső levelezésban azt mondta szolgáltató hogy jo volt minden....felvettek egy panaszt 30nap a kifutási idö...kiváncsi leszek ,ugyanannak küldik a panaszt is.Persze arra nem kaptam választ ,hogy lett a kiirt kezdés elött vesztes a tétem,,,de a szolgáltató szerint minden jo volt.Szerinted?

Nem ellened írtam, saját tapasztalatom, meggyőződésem alapján gondolom így. Szerintem hibáztak, de ha nem égetően fontos pénzről van szó, akkor nyugodj meg, és hidd el, hogy rendeződni fog. Nem egyszerű az ilyen herce-hurca mert ugye saját pénzedért neked kell harcolni és nem fordítva, de ez már csak ilyen sajnos ebben a szektorban. Bevallom kicsit beteg vagyok, ezért lehet nem állt össze a sztorid, de a tétet fogod visszakapni szerintem.

Egy fogadóiroda amúgy nem csak egy cég működéséből áll, vannak egyéb szolgáltatók, akik segítik működésüket. Például az XY iroda live részén az adatot egy alcég adja vagy ilyesmire gondolj, és ebben lehetnek kommunikációs hibák.

Idézetet írta: samatto Dátum december 07, 2023, 14:50:07A belső levelezésban azt mondta szolgáltató hogy jo volt minden....felvettek egy panaszt 30nap a kifutási idö...kiváncsi leszek ,ugyanannak küldik a panaszt is.Persze arra nem kaptam választ ,hogy lett a kiirt kezdés elött vesztes a tétem,,,de a szolgáltató szerint minden jo volt.Szerinted?
Simán lehet vesztes, persze az se korrekt.
Ha 13h-s kezdésre kiirt meccsre fogadsz, hogy nyer a hazai, és 10h-kor elkezdték, délre nyert a vendég, írhatják vesztesnek, de ha megvizsgálják, vissza kell adniuk a tétet, megvan, hogy mikor tetted. Ha 10h-kor kezdték, és 9:38-kor tetted, akkor sima vesztes, és teljesül az is, amit írtál, hogy az eredeti időpont előtt lett vesztes.
Konkrétabban kéne tudni a részleteket, de a hozzászólásból nem volt könnyű összerakni a mozaikokat, nem is igazán sikerült nekem se, és ahogy látom, másnak se.


Sziasztok! Simplepay-el befizettem 10ezer forintot, a kártyámról levonta a pénzt, a tippmix pro egyenelegemen viszont nem került jóváírásra már több mint 15 perce. Mennyi az átfutási idő, nem azonnal rajta kéne lennie? Járt már így valaki?

Termeszetesen azonnal kene, de szerintem gond van a simple-lel. Most olvastam hogy masok is panaszkodnak ra.
Szerintem nem a pronal van a hiba.

Idézetet írta: kissgyula951005 Dátum december 08, 2023, 09:46:26Sziasztok! Simplepay-el befizettem 10ezer forintot, a kártyámról levonta a pénzt, a tippmix pro egyenelegemen viszont nem került jóváírásra már több mint 15 perce. Mennyi az átfutási idő, nem azonnal rajta kéne lennie? Járt már így valaki?

Amikor kártyáról fizetek be, akkor sem látható a befizetett összeg a jobb felső sarokban, de a tétet már megtudom tenni.

Próbáltál tétet rakni, amíg nem írta ki ?

Idézetet írta: csucsu Dátum december 08, 2023, 12:01:59Amikor kártyáról fizetek be, akkor sem látható a befizetett összeg a jobb felső sarokban, de a tétet már megtudom tenni.

Próbáltál tétet rakni, amíg nem írta ki ?

Ha ráfrissítenél látszódna..

Idézetet írta: csucsu Dátum december 08, 2023, 12:01:59Amikor kártyáról fizetek be, akkor sem látható a befizetett összeg a jobb felső sarokban, de a tétet már megtudom tenni.

Próbáltál tétet rakni, amíg nem írta ki ?

Próbáltam de azt írja nincs elég egyenleg.

#1958 december 08, 2023, 13:25:32, Crowz
Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 08, 2023, 10:46:50Termeszetesen azonnal kene, de szerintem gond van a simple-lel. Most olvastam hogy masok is panaszkodnak ra.
Szerintem nem a pronal van a hiba.

Nemcsak hogy gond van, hanem Szerencsejáték Zrt ügyfélszolgálat sem elérhető, tömegével hívhatják őket, egyszerűen megszüntették a közvetlen számot, csak a központi telószámról tudtam elérni egyáltalán az automatát, most várakoztat...
Kb benyelték mindenki pénzét aki most fizetett be...
Ja ez a Zrt hibája lesz nem a Simple...
Én ráadásul applikációból fizettem be, külön böngészőablakot nyitott a Simple-hez, szerinem napok, hetek mire ezt visszatéritik vagy megoldják....katasztrófa ez a cég komolyan
Pontosan azért nem akartam a K&H-t használni, mert ott a napokban lopták el mindeki adatait, erre most ez a Simple-vel...
Hát nemtom gyerekek, magyar bankszektornak annyi kb. ha ez így mindennapos lesz egyszerűbb tranzakcioknál

Ha ez nem oldodik meg 24 órán belül, hová lehet fordulni? Fel lehet valahol jelenteni a Zrt-t?
mert így én többet nem szívesen bíznék rájuk még kisebb összeget se, nem hogy nagyobbat...
Ilyenkor egyszerűen megszüntetik a direkt telefonszámot az ügyfélszolgálathoz...
Ez egy agyrém és szinte biztos vagyok benne hogy ez napok-hetek lesznek mire megoldóik.....
Jól látható hogy egszerűbb frontend dizájnelemekkel is bírkóznak, meg azzal is hogy egy munkamenetben ne jelentkeztessen ki az oldal... tehát valszeg plain textben vannak jelszavak is eltárolva stb.... ez egy hulladék, hiába vettek meg egy jobb klón felületet és jobbak az oddsok valamivel, ez így egy hulladék maradt, lehúzás az egész

Idézetet írta: Crowz Dátum december 08, 2023, 13:20:31Nemcsak hogy gond van, hanem Szerencsejáték Zrt ügyfélszolgálat sem elérhető, tömegével hívhatják őket, egyszerűen megszüntették a közvetlen számot, csak a központi telószámról tudtam elérni egyáltalán az automatát, most várakoztat...
Kb benyelték mindenki pénzét aki most fizetett be...
Ja ez a Zrt hibája lesz nem a Simple...
Én ráadásul applikációból fizettem be, külön böngészőablakot nyitott a Simple-hez, szerinem napok, hetek mire ezt visszatéritik vagy megoldják....katasztrófa ez a cég komolyan
Pontosan azért nem akartam a K&H-t használni, mert ott a napokban lopták el mindeki adatait, erre most ez a Simple-vel...
Hát nemtom gyerekek, magyar bankszektornak annyi kb. ha ez így mindennapos lesz egyszerűbb tranzakcioknál

Lehet ez a baj ?

Feltörték több ezer OTP Simple felhasználó fiókját

https://24.hu/belfold/2023/12/06/otp-simple-feltores-letiltas-hackerek/amp/

Idézetet írta: csucsu Dátum december 08, 2023, 13:44:50Lehet ez a baj ?

Feltörték több ezer OTP Simple felhasználó fiókját

https://24.hu/belfold/2023/12/06/otp-simple-feltores-letiltas-hackerek/amp/
Ezért is a Revolut meg Soros lesz hibás jövő héten.  ;D  ;D

Idézetet írta: Crowz Dátum december 08, 2023, 13:29:25Ha ez nem oldodik meg 24 órán belül, hová lehet fordulni? Fel lehet valahol jelenteni a Zrt-t?
mert így én többet nem szívesen bíznék rájuk még kisebb összeget se, nem hogy nagyobbat...
Ilyenkor egyszerűen megszüntetik a direkt telefonszámot az ügyfélszolgálathoz...
Ez egy agyrém és szinte biztos vagyok benne hogy ez napok-hetek lesznek mire megoldóik.....
Jól látható hogy egszerűbb frontend dizájnelemekkel is bírkóznak, meg azzal is hogy egy munkamenetben ne jelentkeztessen ki az oldal... tehát valszeg plain textben vannak jelszavak is eltárolva stb.... ez egy hulladék, hiába vettek meg egy jobb klón felületet és jobbak az oddsok valamivel, ez így egy hulladék maradt, lehúzás az egész

Ők adták ki az engedélyt, hozzájuk fordulhatsz:
https://sztfh.hu/kapcsolat/

#1963 december 08, 2023, 14:41:20, Knapp
Én azt olvastam, hogy csak a magyar engedéllyel rendelkező irodáknál van biztonságban a pénzünk...
Ne a szemeteknek higgyetek!


szemetek = látószervetek
Természetesen nem azokra gondoltam, akik kicsinálták Kennyt.



Kedves Játékosunk! A Simple Pay oldalán indított befizetések a megszokottnál lassabban teljesülnek. Javasoljuk, hogy ennek elkerülése érdekében bankkártyás befizetéshez használd a K&H Bank által biztosított felületet. Türelmedet köszönjük
BDSKRVNYTKT


 :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash: