TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Elszállt a rakéta, ezért nem találjátok. Ez a rakéták sajátos és egyben legfőbb tulajdonsága ;D

Mára a Pool meccsen a 2.5 over + btts volt, de tudtam, hogy nem kell rakni.  8)

Sziasztok!

Biztos volt már válasz, de nem találom.

Proról bankszámlára mennyi idő a kifizetés? Hétfőn kértem ki, csak a bankszámlára utalást ajánlotta fel.
Pini-skrill-bankszámla szintén hétfőn kikérve keddre megjött.

Csak hátra, csak lefelé, van még lejjebb is.  :noway: 

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2024, 10:13:36Sziasztok!

Biztos volt már válasz, de nem találom.

Proról bankszámlára mennyi idő a kifizetés? Hétfőn kértem ki, csak a bankszámlára utalást ajánlotta fel.
Pini-skrill-bankszámla szintén hétfőn kikérve keddre megjött.

Csak hátra, csak lefelé, van még lejjebb is.  :noway: 

Csak bankszámára fizetnek.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2024, 10:13:36Sziasztok!

Biztos volt már válasz, de nem találom.

Proról bankszámlára mennyi idő a kifizetés? Hétfőn kértem ki, csak a bankszámlára utalást ajánlotta fel.
Pini-skrill-bankszámla szintén hétfőn kikérve keddre megjött.

Csak hátra, csak lefelé, van még lejjebb is.  :noway: 

Hétfőn hajnalban kikért összeg   délután meg is érkezett.

Csodák csodája, ma délutánra megérkezett a hétfő délelőtti utalás.

Idézetet írta: csucsu Dátum március 13, 2024, 12:44:38Hétfőn hajnalban kikért összeg  délután meg is érkezett.
Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2024, 13:30:54Csodák csodája, ma délutánra megérkezett a hétfő délelőtti utalás.

Mert pihentetett lovakkal hozták..

Idézetet írta: csucsu Dátum március 13, 2024, 12:44:38Hétfőn hajnalban kikért összeg   délután meg is érkezett.

Ha félreérthető volt, akkor pontosítok:
Hétfőn hajnalban kikért összeg   
hétfő  délután meg is érkezett.


Idézetet írta: euro1000 Dátum március 09, 2024, 11:43:52Sziasztok. Kérdezném, hogy van valaki aki  már fogadott az odds-rakéta nevű fogadásra? Az érdekelne van-e itt max. összeg amivel tehető?

Nekem a legutóbbi 2-nél az tűnt fel, hogy egy darabig engedne(?) 100.000 Ft-ot felrakni, de utána korlátozzák a tétet. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy akik ezeket az oddsokat megrakják 100.000 Ft-tal, azokat lekorlátozzák-e utána.  ;)

4000-10000 között volt eddig a  max tehető tétem....

remélem enged majd többet is ...

A max nyerhető összeg van korlátozva úgy tudom.

nálam a holnapi City meccsre   4088  ft a max   :-(((

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a szerencsejáték zrt-től mennyi idő alatt kapok választ? Mi a tapasztalat? Tegnap délelőtt írtam nekik, mert az egyik fogadásomat vesztesként értékelték, pedig nyertes lett. Köszi a segítséget előre is! :)

Idézetet írta: Pete91 Dátum március 16, 2024, 12:29:34Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a szerencsejáték zrt-től mennyi idő alatt kapok választ? Mi a tapasztalat? Tegnap délelőtt írtam nekik, mert az egyik fogadásomat vesztesként értékelték, pedig nyertes lett. Köszi a segítséget előre is! :)

Mit tippeltél ?