PDC Darts Világbajnokság 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Időközben kaptam egy kockázatmentes fogadási ajánlatot a döntőre. Megpakoltam vele a 11.5 szett-overt 2.20-as szorzón. Nagyon remélem, hogy az utóbbi évek viszonylag sima döntői után most azért rendesen kimaxolják a felek a finálét!
Ha jól emlékszem Gary és Taylor 2015-ös álomdöntője volt a legutóbbi, ahol majdhogynem a végéig kitolták a meccset. Na most egy ilyen nem lenne rossz  ;D  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum január 03, 2022, 14:24:38Időközben kaptam egy kockázatmentes fogadási ajánlatot a döntőre. Megpakoltam vele a 11.5 szett-overt 2.20-as szorzón. Nagyon remélem, hogy az utóbbi évek viszonylag sima döntői után most azért rendesen kimaxolják a felek a finálét!
Ha jól emlékszem Gary és Taylor 2015-ös álomdöntője volt a legutóbbi, ahol majdhogynem a végéig kitolták a meccset. Na most egy ilyen nem lenne rossz  ;D  ;D

Én rámentem a döntő szettre 4,33-on, hátha :D

Hol lehet ilyen ajánlatot kapni?


Pár szimpatikus pick Unibet-ről:

Smith 180-as dobásai 15.5 over - 1.85

Lesz olyan leg, ami D1-essel fejeződik be - 1.71

Lesz 100-as kiszálló - 1.80

Lesz 170-es kiszálló - 4.50

Mondjuk ez csak bohóckodás, de hajrá!  ;)

Reméljük jó hosszú meccs lesz!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 03, 2022, 21:18:05Lesz olyan leg, ami D1-essel fejeződik be - 1.71

Második leg!  :ok:

Mondjuk kellett hozzá 5 (!) próbálkozás...  ;D

Hat ez igy 1:7 kb, visszakaptuk a regi Smith-t... Nem tudom rendbe tudja-e rakni magat, de nagyon remelem

Kellett nagyon az a 167-es kiszálló :)

Fuu meg mindig nem az igazi Smith, de Wright sincs a kozeleben sem a tegnapi jatekanak..

Rendesen rossz nezni ezt az oriasi hullamzast ;D

5-4, 2-0-ról ki tud kapni Smith?

Úgy bukta el a szettet 2-0-ról, hogy a maradék három legből kettőt ő kezdhetett!!!

Elmegy a .....ba.... >:(


Rohadtul örülök Wrightnak, de szegény csóri Smith.... :( Olyan mint a fociban Michael Ballack volt, állandó második... :( El is sírta magát szegény...

Es mitől lett egy ismeretlen hang a kommentator a dijatadora? Oriasi ez a sport tv ;D  ;D  ;D