OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2023, 16:58:13Isten áldja az édesanyát.

Neki kéne adni Nobel-díjat, nem az ilyen tudósféléknek... Ez az anyuka tényleg tett a világ jobbátételéért és az emberiség elégedettségéért.

Véletlenül jutottam ide a Youtube-on, de ez a franszia dídzsé teljesen rendben van? Mármint kapja a gyógyszereit rendesen, kezelés alatt áll és iszik rendesen? Csórikám gondolom nem tudja elfogadni, hogy öregszik.

Nem tudod ki az a Lauryn Davey, pedig hétpróbás képei vannak!

A britek olimpiai reménysége bikinis fotókkal kelti a feszültséget rajongóiban. Olvasd tovább


Új szolgáltatás:



1949 - Kispest - Újpest

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

1560 forintból nyert 10 milliót a tippmixen: télen kaszált nagyot a kertgondozó :laugh:




Idézetet írta: Latzka Dátum január 24, 2024, 12:55:121560 forintból nyert 10 milliót a tippmixen: télen kaszált nagyot a kertgondozó :laugh:

Ez nálunk már kifutott a múlt héten. Telexék még egy linket is sajnálnak felénk, mint forrás. Pedig nagyon síránkoznak a támogatói pénz után.  :hanyas:

Elhunyt Jesse Jane, nyugodjon békében!

Mindig a jók mennek el... mármint ő sokszor elment, de most végleg.


Idézetet írta: TiB Dátum január 25, 2024, 17:57:02Elhunyt Jesse Jane, nyugodjon békében!

Mindig a jók mennek el... mármint ő sokszor elment, de most végleg.


Egy két klasszikust muszáj lesz megnéznem tőle, mert tudatlanul nem tudom ki ez. Ha Mia Malkova, Teal Conrad, Samantha Saint vagy Lisa Ann-nel lett volna valami "probléma" arra jobban felkaptam volna a farkam, bocs-fejem.
 :ok:

Nikkole abbahagyja a labdarúgást, hogy az Onlyfansre koncentrálhasson

A 24 éves játékos szerint nem volt könnyű döntés. Olvasd tovább

Itt egy gól tőle, azért nem volt ügyetlen a pályán :)


Az onlyfansére nem fizetnék elő, de a góljaira igen. Nem sok pénz lehet a női fociban.

Ez is csak papírformát játszik!


- Érdekes lett ez a pörkölt.
- Szakácskönyvből csináltam.
- Kár, hogy nem marhahúsból.

Így biztosan belekerül a recept!

 ¯\_(ツ)_/¯

Február 24-én volt Mészáros Lőrinc születésnapja és február 24-én elvitték a 6,5 milliárdot az ötöslottón.
Isten éltesse!
 ;)