Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Az a lettek elleni meccs katasztrófa volt, legalábbis az a 20-25 perc, amíg bírtam nézni. Sem mi, sem ők nem mentek tempót, mindkét csapat tudta, hogy mi lesz a meccs vége. Én abban bízom, hogy ez a meccs azért kicsit lüktetőbb lesz, és a hollandok is akarnak játszani. Igazából amit nem tudok, hogy milyen stílust tolnak, én nem is emlékszem, hogy véletlenül is láttam volna játszani a hollandi ffi kézi válogatottat. De ha olyan tempót tolnak, mint a csajok, akkor lesznek gólok. Az más kérdés, hogy ha a dánok 29-ig jutottak, akkor mi ezzel a szar semmivel tényleg jó, ha nyerünk egy-két góllal...
Legjobb, ha semmire sem teszek  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 06, 2016, 10:12:23
Az a lettek elleni meccs katasztrófa volt, legalábbis az a 20-25 perc, amíg bírtam nézni. Sem mi, sem ők nem mentek tempót, mindkét csapat tudta, hogy mi lesz a meccs vége. Én abban bízom, hogy ez a meccs azért kicsit lüktetőbb lesz, és a hollandok is akarnak játszani. Igazából amit nem tudok, hogy milyen stílust tolnak, én nem is emlékszem, hogy véletlenül is láttam volna játszani a hollandi ffi kézi válogatottat. De ha olyan tempót tolnak, mint a csajok, akkor lesznek gólok. Az más kérdés, hogy ha a dánok 29-ig jutottak, akkor mi ezzel a szar semmivel tényleg jó, ha nyerünk egy-két góllal...
Legjobb, ha semmire sem teszek  ;D

Én végignéztem, büszke is voltam magamra  ;D Nagy blama lenne nem nyerni, szóval én egy kombiba bepróbálom a győzelmünket. Lengyelnek is nyerniük kell, egy újabb vereséggel elég szar helyzetbe hoznák magukat. + a ruszki winnek is jönni fog, múlt héten a szlovákokkal pontot vesztettek, ma montenegrót szétkapják.


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 07, 2016, 11:08:48
http://www.kisalfold.hu/sport/audi_eto_-_ki_potolhatja_heidi_loket/2495769/

El-Ghaoui jó választás lenne, de ő jó nagy hentes tud lenni hátul. Sokkal inkább tudnám elképzelni Martín ETO-jában Thorsgaardot.

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-bl-a-gyor-elleni-veresegek-utan-menesztettek-a-cimvedo-edzojet-2535143

Vardar...  most meg a CSM Bucuresti menesztette vezetőedzőjét, Jakob Vestergaardot ;D ;D

A kicsúszott F4 győzelem után most helyükön vannak pedig.

#1460 november 07, 2016, 19:25:32, oakland23
Pénteken a sport 2 (talán a 2) adja élőben a Rostov-Bukarestet  ;D Jó kis csörte lesz!!!

Azt nézem épp, hogy simán benne van, hogy a Bukarest vagy a Rosztov kiesik  ::)
A Győr tehetne is érte, mondjuk leadja a  pontokat a Midtjyllandnak  :o Még meg is lehetne magyarázni, hogy Löke kiesése nem jött jól, bla, bla...

Azért ha a dánokat 'viszi tovább' a Győr, akkor a Rosztov vagy a CSM kiesik. Márpedig bármilyen szarul is mutat most az a két csapat, szerintem a FF-ban a Győr azért szívesebben látná a dánokat, mint pl. a Rosztovot vagy a Bukarestet... Bár lehet ez tök butaság.

De ha a Bukarestre úgy hat az edző menesztése, mint anno a Vardarra, még meg is szopathatja a Rosztovot, aztán a Rosztov jön még Győrbe, ha igaz... Érdekes lesz még ez a csoport.

Viszont, kinn vannak a szorzók, nem tudom, honnan indult a Fradi-Vardar, de 1.55 van most a Vardaron, ami szerintem húzható. A szkopjei iksz után a Vardar is tudja, hogy komolyan kell venni a Fradit, mert nekem olyan érzésem volt, hogy ők akkor úgy voltak vele, mint pl. volt a Fradi a Lipcsével.

Nem hiszem, hogy az ETO direkt pontokat adna le az FCM javára. Emellett ha tovább is mennek a dánok, nem hinném, hogy FF-be jutnának.  :angel:

Idézetet írta: drogos Dátum november 07, 2016, 20:10:42
Nem hiszem, hogy az ETO direkt pontokat adna le az FCM javára. Emellett ha tovább is mennek a dánok, nem hinném, hogy FF-be jutnának.  :angel:

Én is csak hangosan gondolkodtam  :D
Igen, az már a dolog másik része, hogy a Midtjylland aligha megy a FF-ba, de az esélye megmarad. És akkor a Győr közvetve benne lenne mondjuk abban, hogy kiesik a Rostov vagy a CSM (bár ahogy olvasom, utóbbinál semmi sincs rendben...), és ha ott van a Midtjylland a 2. csoportkörös szakaszban, megmarad az elméleti esély, hogy a másik két -Győr szempontjából valódi rivális- kárára a dán együttes jusson a legjobb négybe...




nah mit olvastam nemzetisporton  :D ;D

Egyszerre betlizett Groot,Mörk,Grimsbö,Amorim.Ez Martin felelőssége lehet,de sajna Anita màr nem ETO szint.Nem véletlenül pletykàlnak Oftedal érkezéséről.Persze nagy hàla Anitànak,de màr nem tud olyan szinten jàtszani.

bárcsak jönne :smitten:

Sziasztok!

A szombatin Győr-Rosztov meccsre van két eladó jegyem. Ha esetleg valakit érdekelne kérem szóljon.

:cya:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 12, 2016, 21:06:39
nah mit olvastam nemzetisporton  :D ;D

Egyszerre betlizett Groot,Mörk,Grimsbö,Amorim.Ez Martin felelőssége lehet,de sajna Anita màr nem ETO szint.Nem véletlenül pletykàlnak Oftedal érkezéséről.Persze nagy hàla Anitànak,de màr nem tud olyan szinten jàtszani.

bárcsak jönne :smitten:

A Győr a Rosztovot akarta kiejteni, és elintézte magának azt is így, hogy a 6. meccs tét nélküli legyen. Na bumm, kevesebb pontot visz tovább... Kurva nagy dolog, majd tavasszal a keresztcsoportból érkezőket oda-vissza megveri, és a 8 között megkapja a Fradit  ;D  ;D  ;D

A Midtjlylland-Győr meccs egyértelműen bunda volt, aki ezt nem látta, nem hiszi, az elég vaksi. Csak két jel:
Grimsbö például kétszer is már leült, amikor a szélső még fel sem kanyarodott  ;D Csak felfelé lőhette a csaj, Grimsbö már ült, elég nehéz lett volna elkúrni, felkínálta, de nem kicsit látványosan ( nem ugrik be, ki játszott bal szélen)
Vagy gondoljatok vissza Broch lövéseire, volt vagy három tiszta, amikor a kaput sem találta el... Persze lehet azt mondani, hogy túlhelyezte, de miért pont most??? Biztos véletlen volt  ;) Mörk is mellébaszott párat, mondjuk nála ez elő szokott fordulni...

De jeleztem itt is 2-3 helyen, itt ebben a topikban is tettem rá utalást, hogy bunda lesz/lehet.

Egy ilyen meccs után bárkit elővenni, amikor is kollektíven szarták le az egészet, senkit hibáztatni nem lehet. Sem Martint, sem Görbét, Sem Grimböt, Grootot, Krosóst, senkit!!! Itt minden csak saját magát hibáztathatja, aki nem húzta be valamilyen formában a dánok győzelmét, vagy akár hendivel, vagy akár gólokra.

Ha a Győr azt a meccset meg akarja nyerni, akkor higgyétek el, több góllal megnyeri.