Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: zotya90 Dátum február 11, 2017, 12:19:26
A "szakosok" véleményére lennék kíváncsi a 15 órakor kezdődő "majdnem" tét nélküli (csak akkor juthatnak tovább, ha ma nyernek és holnap az Érd meccs döntetlen lesz-- erre szerintem semmi esély) Rosztov-Byasen mérkőzéssel kapcsolatban. Én Rosztov -7.5-re gondoltam, a Pron 3.10 volt, már csak 2.85. A Byasen  az odavágón egyébként is megcibálta az oroszlán bajszát (29-24 lett).
Lehettem volna egy kicsit érhetőbb is, szóval a lényeg az, hogy a Rosztov már csoportelső, a Byasennek pedig szinte semmi esélye továbbjutni. Már -8.5 a hendi 3.15-ért, én a- 7.5-et tettem a közepesnél egy kicsit nagyobb téttel.

Idézetet írta: zotya90 Dátum február 11, 2017, 13:05:43
Lehettem volna egy kicsit érhetőbb is, szóval a lényeg az, hogy a Rosztov már csoportelső, a Byasennek pedig szinte semmi esélye továbbjutni. Már -8.5 a hendi 3.15-ért, én a- 7.5-et tettem a közepesnél egy kicsit nagyobb téttel.
35-21   :beerchug:

Sziasztok
A fradinak ma mennyi esélye van a buducnost ellen?
Nyerhetnek?
Vagy mekkora hendibe vallalhato?

Vagy bietingheim-erd?
Erd mennyire eselyes?

Idézetet írta: priest Dátum február 12, 2017, 12:27:21
Sziasztok
A fradinak ma mennyi esélye van a buducnost ellen?
Nyerhetnek?
Vagy mekkora hendibe vallalhato?

Szerintem semmi. De ez csak egy vélemény.

Idézetet írta: priest Dátum február 12, 2017, 12:46:33
Vagy bietingheim-erd?
Erd mennyire eselyes?
Hát én láttam az Érd-Bietigheim meccset, és nem nagyon hittem el, amit látok. Viszont az Érd-nek is két arca, idegenben sokkal, de sokkkkkkkkkal gyengébb, szóval én úgy vélem, az Érd sajnos szopni fog. Ráadásul ugye német csapat ellen játszik az Érd, márpedig ha magyar-német párharc van, ott ritkán fújnak nekünk. Na meg ahogy visszaemlékzsem az Érd - Bietigheimre, tán egy indítás gólt dobtak, na ez sem lesz most így. Ráadásul ott Westert le kellett cserélni, tán az Érd első 10 kapura menő lövéséből 9 gól lett...
Én még tegnap 50.5 ből overre húztam 1.42-es odds mellett, annak illene jönnie. Meglátjuk.

Fradi meccsen 5,5 s hendi mennyie foghato?

Idézetet írta: priest Dátum február 12, 2017, 14:36:48
Fradi meccsen 5,5 s hendi mennyie foghato?

Nem erőltetném azt a meccset, el tudok ott képzelni 10 gólos vereségtől 3 gólos győzelemig mindent.Lehet felszívják magukat, és esélye sem lesz a Fradinak.

#1522 február 12, 2017, 20:47:59, csak1tomi
Dragana Cvijic signed 2 years with Vardar  ;D

"Amig a nemzetközi szövetség nem hoz valamilyen légióskorlátozó intézkesét (márpedig nem fog) addig pénz beszél ,kutya ugat.Maga a kézilabda csak egy szükséges cirkusz ,amúgy a bankszámlák döntenek.A BUD rájött ,hogy felesleges erőlködnie ,az AUDI úgyis kilóra megvesz mindent és mindenkit ,tehát értelmetlen konkurálni vele ,inkább lehetőséget adnak majd fiatal hazai játékosoknak.Eddig ez a mértékletesség volt jellemző idehaza az FTC-re ,de úgy tűnik egy két eredményecskétől Elekék is kezdnek megrészegülni és jövőre kiszabaditják a szellemet a palackból.De az AUDI anyagi kondiciói ellen az is édeskevés lesz és az elvek is a őorba hullanak."

ez is érdekes

Idézetet írta: csak1tomi Dátum február 12, 2017, 20:34:59
Dragana Cvijic signed 2 years with Vardar  ;D

"Amig a nemzetközi szövetség nem hoz valamilyen légióskorlátozó intézkesét (márpedig nem fog) addig pénz beszél ,kutya ugat.Maga a kézilabda csak egy szükséges cirkusz ,amúgy a bankszámlák döntenek.A BUD rájött ,hogy felesleges erőlködnie ,az AUDI úgyis kilóra megvesz mindent és mindenkit ,tehát értelmetlen konkurálni vele ,inkább lehetőséget adnak majd fiatal hazai játékosoknak.Eddig ez a mértékletesség volt jellemző idehaza az FTC-re ,de úgy tűnik egy két eredményecskétől Elekék is kezdnek megrészegülni és jövőre kiszabaditják a szellemet a palackból.De az AUDI anyagi kondiciói ellen az is édeskevés lesz és az elvek is a őorba hullanak."

ez is érdekes

Tegnap Méhes Gábor is említette, hogy Neagu Bukarestbe, Bulatovic Rosztovba, Achruk pedig Lubinba fog igazolni, szóval akinek van rá lehetősége megy a pénz után. Klasszisok nélkül komoly eredményeket nem fognak majd elérni a montenegróiak, de lehet egy saját nevelésű játékosokból álló szimpatikus csapatuk. A sportág elüzletiesedése meg nem új keletű, így van ez minden, nagyobb érdeklődésre számot tartó profi sportágban, amelyekben van reklám potenciál.

A Loki leigazolta Grigelt, nem csúúnya  :smitten:

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 13, 2017, 13:40:35
A Loki leigazolta Grigelt, nem csúúnya  :smitten:

Jóféle. :)

A Siófok meg leigazolta a román Denisa Dedut, és Gabriela Perianut és a francia Marie Paule Gnabouyout is.

Dedu is nagyon szemrevaló.

Most már a Győrnek is hoznia kell Oftedalt, nehogy lemaradjon...

Neagu meg nehogy a Kisvárdát válassza Bukarest helyett  ;D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 13, 2017, 14:23:59
Jóféle. :)

A Siófok meg leigazolta a román Denisa Dedut, és Gabriela Perianut és a francia Marie Paule Gnabouyout is.

Dedu is nagyon szemrevaló.

Most már a Győrnek is hoznia kell Oftedalt, nehogy lemaradjon...

Jönni is fog :)