Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#825 október 24, 2013, 17:10:34, liszmonyok
Én még csak most ismerkedem ezzel a sportággal(fogadás szempontjából) , de nekem mára ez a tippem.

Dinamo Bucharest W - Trefl Sopot W 2; 1,22
2 - 0

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 22, 2013, 11:59:27
Kaziyski és Juantorena első osztályú játékosok + az edzőt is a Trentinótól igazolták:-) Akár a BL-t is megnyerhetik ezzel a kerettel, bár szerintem nem fogják végül.
Én amit gondolok az elég meredek tipp, de szerintem bejöhet.

Macerata - Zenit Kazany 2 @1.80

Macerata - Zenit Kazany 3-0

nagyon nem jött  ::) mondjuk ebben a meccsben ez benne is volt, hogy így alakulhat

Rabita Baku W - Omsk W mérkőzésről mit gondoltok? 1,37-es szorzó van a hazai csapatra.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 23, 2013, 11:51:57
Macerata - Zenit Kazany 3-0

nagyon nem jött  ::) mondjuk ebben a meccsben ez benne is volt, hogy így alakulhat

Benne, de Zaytsev és Kurek megállíthatatlan volt, emberfelettit nyújtottak, szinte minden bejött nekik , a lengyel 71% os mutatóval zárt egy Kazan ellen  :D nem semmi!!! Azért jó volt látni, hogy cumiznak a ruszkik  ;D   :beerchug:

Idézetet írta: deciusrex Dátum október 23, 2013, 15:49:24
Rabita Baku W - Omsk W mérkőzésről mit gondoltok? 1,37-es szorzó van a hazai csapatra.

Szia,

bocsi h eddig nem válaszoltam, s a többiektől is kik privátban írtak, de nem voltam gépnél ma, erről a meccsről holnap lehet  írok pár sort, de a hazai győzelem nálam alap, egyenlőre ennyi  ;)

Idézetet írta: deciusrex Dátum október 23, 2013, 15:49:24
Rabita Baku W - Omsk W mérkőzésről mit gondoltok? 1,37-es szorzó van a hazai csapatra.

Nagy valószínűséggel hazai. A Rabita egy sztárcsapat amit a BL győzelemre építettek fel, benne olyanok mint Skowronska, Aurea Cruz, a két szerb  válogatott Krsmanovic és Starovic  vagy a feladó thai válogatott Tomkom. Na meg ide ment a mi Horváth Dóránk is, ez azért nem rossz, magyar röpis ilyen csapatban:-)
Azért az Omszk okozhat kellemetlen perceket Mammadovával meg Fateevával. Szerintem annyira sima nem lesz ez, de majd elválik.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 23, 2013, 23:55:25
Nagy valószínűséggel hazai. A Rabita egy sztárcsapat amit a BL győzelemre építettek fel, benne olyanok mint Skowronska, Aurea Cruz, a két szerb  válogatott Krsmanovic és Starovic  vagy a feladó thai válogatott Tomkom. Na meg ide ment a mi Horváth Dóránk is, ez azért nem rossz, magyar röpis ilyen csapatban:-)
Azért az Omszk okozhat kellemetlen perceket Mammadovával meg Fateevával. Szerintem annyira sima nem lesz ez, de majd elválik.

Igazad van nem lesz ez egy sima találkozó, szibériából lehet vereséggel térnek majd haza, de a világklasszisokkal felálló Baku győzelmében hazai pályán szinte biztos vagyok!

Rabita Baku - Omichka Omsk   hazai győzelem odds: 1.30

Budvanska - C. Budejovice      hazai győzelem     odds: 1.45

Olasz A/1 nők

Megpróbálok hétvégre egy ilyet, meredek tipp de én már csak ilyeneket teszek.

Frosinone - Ornavasso point HC +5.5 betcity @1.90

A két újonc, tavaly az A/2-ben játszottak egymással, ott akkor mindkettő nyerte a hazai meccsét 3-1-re. Most azért próbálom meg mert szerintem az Ornavasso erősített jobban, többek között pont a Frosinone egyik kulcsemberét Matea Ikicet szerezte meg + náluk van az egyik legreményteljesebb fiatal olasz ütő Sara Loda ( bár állítólag csak kölcsönben mert a Bergamo játékosa papíron ) és igazoltak egy az ő szintjükön elég jó román játékost Muresant. A felkészülésiken is elég jól muzsikált ez a csapat, erőseket is vert meg vagy játszott velük szoros 3-2-es meccseket. Az első fordulóban is majdnem meglepetést okozott, csak döntő szettben kapott ki otthon a dobogóra esélyes Modenától.
A Frosinone szerintem gyengébb kerettel rendelkezik, első fordulóban igaz a bajnokesélyes Coneglianotól kaptak ki 3-1-re, de azért 9,10,12 pontokat szereztek a vesztes szettekben ami még egy Conegliano ellen is kevésnek tűnik. A Frosinone nagyrészt fiatal játékosokból áll, de hozzájuk ment Simona Gioli aki egy klasszis játékos, de már 36 éves, haza akart jönni hogy ott fejezze be a karrierjét, remélem nem tud annyit hozzátenni hogy ő legyen a mérleg nyelve:-) Ami miatt mégis meredek az a hazai pálya ami várhatóan nagy előny lesz a Frosinonénak, nem volt még első ligás klub ott, mindenki nagyon várja az otthoni bemutatkozást, remélem a lelkesedés nem lesz elég a győzelemhez, bár szerencsés esetben ez a tipp még egy 3-2-es Ornavasso vereségnél is jöhet.

#834 október 27, 2013, 10:09:01, gerry
Paris - Rzeszow (2.5:0)     hazai győzelem    odds: 1.40


0-3

#835 október 24, 2013, 21:23:54, liszmonyok
Én ezt néztem ki mára remélem sima lesz.

Volero Zürich W - Dynamo Kazany W 2; 1,28

3 - 0

Idézetet írta: liszmonyok Dátum október 24, 2013, 17:07:27
Én ezt néztem ki mára remélem sima lesz.

Volero Zürich W - Dynamo Kazany W 2; 1,28

Ezen a meccsen én is gondolkodom még, +2,5 el a hazaiak győzelme 1.40ért sem rossz, de a Kazan Gamovaval az élen ha komolyan veszi akkor lehet ez 0-3 is, az orosz csapat célja az idei BL-ben  a végső győzelem (na persze, annyira azért nem jók ők)! Bár a svájci csapat nem vallott szégyent a klub Vb-n sem, egy szettre szerintem mindenképp jók lesznek, de ne legyen igazam s neked simán jöjjön a tipp  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum október 24, 2013, 11:34:27
Igazad van nem lesz ez egy sima találkozó, szibériából lehet vereséggel térnek majd haza, de a világklasszisokkal felálló Baku győzelmében hazai pályán szinte biztos vagyok!

Rabita Baku - Omichka Omsk   hazai győzelem odds: 1.30

Hát nem volt ez egy könnyű szülés, de fogadásnál az a lényeg, hogy zöldüljön a tipp!  ;) Más: Skowronskaba újra szerelmes lettem az Eb után  :-* 

3-2 (25-16 20-25 25-19 23-25 15-13)






Idézetet írta: gerry Dátum október 24, 2013, 18:35:34
Hát nem volt ez egy könnyű szülés, de fogadásnál az a lényeg, hogy zöldüljön a tipp!  ;) Más: Skowronskaba újra szerelmes lettem az Eb után  :-* 

3-2 (25-16 20-25 25-19 23-25 15-13)

Azt elhiszem, duplán is lehetsz mert nélküle ez valószínűleg 2-3  :laugh: Nekem is volt kombiba, azt hittem elmegy, elég idény eleji formában van ez a Baku még.
Mennyivel könnyebb volt a Budva.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 24, 2013, 19:25:21
Azt elhiszem, duplán is lehetsz mert nélküle ez valószínűleg 2-3  :laugh: Nekem is volt kombiba, azt hittem elmegy, elég idény eleji formában van ez a Baku még.
Mennyivel könnyebb volt a Budva.

Igen az nagyon sima volt, de hogy ilyen sima az engem is meglepett, a cseh csapat ilyen játékkal 6 vereséggel fog búcsúzni a BL től! Siralmas teljesítmény!