Unibet - 50%-os bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is irtam már nekik, hogy az angol nyelvű honlapjukon, meg a különböző sportfogadási fórumokon olvastam a bónuszról.Még semmi válasz
Nem tudom, hogy ezknél a fogadóirodáknál hogyan müködnek a dolgok, de nem lehetséges, hogy a magyar ügyfélszolgálatnál dolgozok lenyulják a bónuszt?

Idézetet írta: booldi Dátum február 20, 2008, 16:29:02
Én is irtam már nekik, hogy az angol nyelvű honlapjukon, meg a különböző sportfogadási fórumokon olvastam a bónuszról.Még semmi válasz
Nem tudom, hogy ezknél a fogadóirodáknál hogyan müködnek a dolgok, de nem lehetséges, hogy a magyar ügyfélszolgálatnál dolgozok lenyulják a bónuszt?

Szerintem légy türelmes, és ha egy héten belül sem jön válasz akkor hívd fel őket, telefonszám is van a honlapon

Ma szintén kaptam egy levelet az unibettől, megint azt kérdezik, hogy hol olvastam a bónuszról.Pedig egyszer már megirtam nekik.Azt hiszem kiveszem a lóvémat innen azt maradok a bwin-nél.

Az Unibetes bónusz nincs kint a weboldalon, de ha valaki új számlát akar nyitni, akkor a "Regisztráció"-ra kattintva a megjelenő oldalon ott lesz a bónusz, meg a bónuszfeltételek.

A következő pontok fontosak a bónusz megszerzésében:

- befizetésed valutájaként válassz Eurót.
- minimum befizetés: 15 euró
- maximum bónusz: 20 euró
- a kapott bónuszösszeget legalább háromszor kell megforgatnod mielőtt igényelnéd

Sok sikert.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum február 21, 2008, 08:03:49
Az Unibetes bónusz nincs kint a weboldalon, de ha valaki új számlát akar nyitni, akkor a "Regisztráció"-ra kattintva a megjelenő oldalon ott lesz a bónusz, meg a bónuszfeltételek.

A következő pontok fontosak a bónusz megszerzésében:

- befizetésed valutájaként válassz Eurót.
- minimum befizetés: 15 euró
- maximum bónusz: 20 euró
- a kapott bónuszösszeget legalább háromszor kell megforgatnod mielőtt igényelnéd

Sok sikert.  :beerchug:

De akkor most nem értem. Ez ugyanolyan mint az eredeti bónusz csak 50%-os?

#20 február 21, 2008, 08:42:38, Milan
Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 21, 2008, 08:13:06
Idézetet írta: Milan Dátum február 21, 2008, 08:03:49
Az Unibetes bónusz nincs kint a weboldalon, de ha valaki új számlát akar nyitni, akkor a "Regisztráció"-ra kattintva a megjelenő oldalon ott lesz a bónusz, meg a bónuszfeltételek.

A következő pontok fontosak a bónusz megszerzésében:

- befizetésed valutájaként válassz Eurót.
- minimum befizetés: 15 euró
- maximum bónusz: 20 euró
- a kapott bónuszösszeget legalább háromszor kell megforgatnod mielőtt igényelnéd

Sok sikert.  :beerchug:

De akkor most nem értem. Ez ugyanolyan mint az eredeti bónusz csak 50%-os?

Nem...100%-os bónuszról van szó.
Feltöltesz 20 eurót, akkor még kapsz 20-at.

Csak egy dolog történt ebben a témában, ami úgy láttom nagyon összekeverte itt a dolgokat.
Erről a bónuszról én e-mail-ben értesültem, mármint az 50%-osról...s ezt jeleztem is az első hozzászólásomban.
Az 50%-os bónusz február 16-ig volt érvényes.
Amiről meg utólag beszéltem az meg már a 100%-os kezdőbónuszra vonatkozott...szóval témán kivüli...bocs.

Sziasztok!

Légyszives segítsetek abban hogy ha pénzt akarok föltenni az Unibetre banki átutalással akkor melyik a bankszámlaszám amelyikre utalnom kell:

Számlatulajdonos:  Earthport Plc   
Bank neve:  Citibank RT
Holding-számla: Budapest
Bank Giro: 10800007-58797013
IBAN:   HU55108000075879701300000000
BIC kód (SWIFT ID):  CITIHUHX
Hivatkozási szám: 3433491457199

Én a Bank Girora tippelek de azok a számok kevésnek tünnek:) nem 3x8 számjegyű szokott lenni??
Valaki légyszives segítsen!

Az IBAN kód tartalmazza a számlaszámot. Arra kell küldened.
Ne felejtsd el a referencia számodat sem, amivel majd azonositanak.

Köszi Milan!

Még annyit segíts légyszives, hogy melyik számokat írjam be??
Mivel Én csak 24számot tudok beírni és az IBAN számoknól 28van és most nem tudom hogy honnan kezdjem el beirni:( :crying:

Idézetet írta: Torrero17 Dátum március 04, 2008, 21:49:27
Köszi Milan!

Még annyit segíts légyszives, hogy melyik számokat írjam be??
Mivel Én csak 24számot tudok beírni és az IBAN számoknól 28van és most nem tudom hogy honnan kezdjem el beirni:( :crying:

Én a HU55-öt hagynám el, de nem tudom pontosan.

A HU55-öt kell lehagyni. Az csak a külföldre történő utaláskor kell.

Köszönöm szépen a segítségeteket!

#27 március 06, 2008, 14:55:57, gigazo
Sziasztok sporttársak!

Van most bármi féle sportfogadási bónusz a Unibetnél?
A honlapon nem találtam semmit.....
Úgy döntöttem ez lesz a következő irodám, a 4. :) :)

Nem szeretnél elherdálni az első befizetésemet, ha most nincs bónusz akkor várok még vele.



Idézetet írta: gigazo Dátum március 06, 2008, 14:54:21
Sziasztok sporttársak!

Van most bármi féle sportfogadási bónusz a Unibetnél?
A honlapon nem találtam semmit.....
Úgy döntöttem ez lesz a következő irodám, a 4. :) :)

Nem szeretnél elherdálni az első befizetésemet, ha most nincs bónusz akkor várok még vele.




De van 100%-os bónusz első befizetésre 20 euró erejéig, bár az igaz, hogy az oldalukon nem sűrűn van feltüntetve.

Köszönöm a gyors válszt!

Akkor utánnanézek a feltételeknek és bezsebelem a 20 €-t :) :)
Egyébként akkor ez most autómatikusan jár vagy igényelnem kell ?