Whitebet szabad pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! A Whitebet 25 szabad pörgetést ad új játékosoknak a Starburst slotra, augusztus 31-ig. Megint sikerült elcsesznem csak 0.48-at adott a 25 pörgetésre :( Egyébként pár ország játékosainak 100 pörgetést ad... :(

Sok sikert, hogy sportfogadásra tudjátok felhasználni, ha nyertek! :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 13, 2013, 16:25:14
Sziasztok! A Whitebet 25 szabad pörgetést ad új játékosoknak a Starburst slotra, augusztus 31-ig. Megint sikerült elcsesznem csak 0.48-at adott a 25 pörgetésre :( Egyébként pár ország játékosainak 100 pörgetést ad... :(

Sok sikert, hogy sportfogadásra tudjátok felhasználni, ha nyertek! :)

Köszi, az infót! :beerchug:
Regisztrácional valami bónuszkód esetleg kell ?

Szívesen! Nem, nem kell bónuszkód, csak regisztráció és el kell indítani a Starburst slotot.

Szia!

Köszi szépen, hogy jelezted ezt az akciót.
Sajnos nem lehet áttenni sportfogadási számlára és pokerre se, ahogy néztem :/
De azért, hátha sikerül csodát tenni a 0.34 juróval :D

Szia!

Szívesen.

Most én is megnéztem és 40-szer meg kell forgatni, hogy Cash legyen a bónuszból. Nem lehet, hogy utána lehet átváltani? Mert kivenni ki lehetett volna...utána. Legalábbis ezt írja. Persze utána jönnek az újabb és újabb feltételek szokás szerint, ami csak később derül ki. Valahogy mindig megoldják, hogy ne tudjuk kivenni, vagy áttenni, csak gondoltam valakinek csak sikerül, mert mostanában én vagyok ilyen unlucky(zoz)...

40x-es forgatási követelmény van,utána lehet csak átvinni,ugyanez vonatkozik a redbetre is.

#6 augusztus 13, 2013, 18:09:40, RedMunchen2013
Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 13, 2013, 17:13:30
Szia!

Szívesen.

Most én is megnéztem és 40-szer meg kell forgatni, hogy Cash legyen a bónuszból

Az remek, nekem 17 euró felett adott...
* vége  >:(

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 13, 2013, 17:15:21
Az remek, nekem 17 euró felett adott...
* vége  >:(

Állítsd be éjszakára automata pörgetésre és ha reggel még van belőle, akkor kérd ki!   :)