Ladbrokes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Azért ez elég gáz, hogy magyarul is hirdetik a ingyen fogadást, közben meg nem vonatkozik ránk.

Most találtam az oldalon egy promót, ami érvényes magyarországi játékosokra is: 10 eurós ingyen fogadás. Nem 25, mint az angoloknak, de mégis nagy dolog részükről.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 20, 2012, 00:59:08
Most találtam az oldalon egy promót, ami érvényes magyarországi játékosokra is: 10 eurós ingyen fogadás. Nem 25, mint az angoloknak, de mégis nagy dolog részükről.

Ès ezt, hogy lehet èrvènyesíteni? Mèg nem vagyok regisztrálva az oldalon. Csak befizetem a pènzt ès megteszem a fogadást ès ha vesztes visszaadják? Le tudnád írni vagy belinkelni a feltèteleket?

Itt vannak a feltételek: http://www.ladbrokes.com/sports-betting/hungary/, a promó kód pedig BET10

most néztem én is ezt az ingyenes fogadást, és ahogy nézem már nekünk is jár a 25 euro...
http://ladbrokes.com/sports-betting/hu/terms/

És milyen kódot kell megadni a 25 eurohoz?
Valaki próbálta már, tényleg jár nekünk?
Végigfutottam a részvételi feltételeket, tehát  ez nem jár semmilyen megforgatási kötelezettséggel illetve minimum oddsal? Bár ahogy olvasom az ingyenes tétnek csak a nyeremény részét nyerjük meg ténylegesen. Meg amire figyelni kell még, hogy ne skrillel fizessünk be először mert akkor nem jár a bónusz.
Másvalamire oda kell figyelni még?

#36 március 13, 2012, 08:58:18, Milan
Én tegnap próbáltam.

... ezen a linken regisztráltam. 25 eurot feltöltöttem. És egyből meg is fogadtam az egészet három meccses kombiban. Elment. A bonuszt nem adták vissza, pedig beírtam a regisztrációkor a kódot.

Lehúzós brigád. :bash:  Hiába nagy név. Én ezek alapján NEM AJÁNLOM!!  :noway:

A betclicen ellenben simán adták a visszatérítést. :great:

Idézetet írta: bwooster Dátum március 13, 2012, 07:47:45
Én tegnap próbáltam.

... ezen a linken regisztráltam. 25 eurot feltöltöttem. És egyből meg is fogadtam az egészet három meccses kombiban. Elment. A bonuszt nem adták vissza, pedig beírtam a regisztrációkor a kódot.

Lehúzós brigád. :bash:  Hiába nagy név. Én ezek alapján NEM AJÁNLOM!!  :noway:

A betclicen ellenben simán adták a visszatérítést. :great:

Gondolom Netellerrel/Mb-el fizettél... Ha nem, írj nekik email 100%-ig biztos vagyok benne, hogy jóvá fogják írni a bónuszt.

Idézetet írta: Yuber Dátum március 06, 2012, 00:29:25
És milyen kódot kell megadni a 25 eurohoz?
Valaki próbálta már, tényleg jár nekünk?
Végigfutottam a részvételi feltételeket, tehát  ez nem jár semmilyen megforgatási kötelezettséggel illetve minimum oddsal? Bár ahogy olvasom az ingyenes tétnek csak a nyeremény részét nyerjük meg ténylegesen. Meg amire figyelni kell még, hogy ne skrillel fizessünk be először mert akkor nem jár a bónusz.
Másvalamire oda kell figyelni még?


Amikor regisztrálsz van ott egy oylan rublika hogy promóciós kód vagy valami ilyesmi... na oda kell beírni hogy E25.
Velem a következőképpen történt az egész ceremónia:
Beregisztráltam hozzájuk (E25 kóddal), majd befizettem 25 Eurot bankkártyáról mert skrillről fizetve nem jár a bónusz.
Ezután beléptem az oldalra és van a saját fiók menüpont alatt egy olyan hogy ingyen fogadások... mivel nem láttam ott hogy megkaptam volna az ingyen fogadást, ezért írtam az ügyfélszolgálatnak ([email protected] - angol nyelvű), hogy ez a helyzet, aztán rá 2 napra visszaírtak hogy tenni kell egy feljogosító fogadást (25Euro összegben), majd ez után írjak vissza nekik, hogy ez megtörtént és jóváírják a bónuszt. Ez megtörtént visszaírtam nekik megint 2 nap múlva jött a válasz hogy jóváírták.
Kicsit hosszadalmas volt, de jóváírták!

Idézetet írta: bookiekilla Dátum március 13, 2012, 11:39:08
Gondolom Netellerrel/Mb-el fizettél... Ha nem, írj nekik email 100%-ig biztos vagyok benne, hogy jóvá fogják írni a bónuszt.

Nem. Bankkártyáról utaltam. Mindenesetre írtam egy emailt nekik. Csak kicsit furcsállom, hogy ekkora buki és ilyen ócska rendszere van, ami nem képes automatikusan kiadni a free betet. A másik irodánál amit írtam, szinte egyből jóváírták az ingyenes fogadást.

Kíváncsi vagyok, mikorra adja vissza.

Na jött is egy válasz levél:

This is an automated response to confirm receipt of the e-mail you sent to Ladbrokes.

"Thank you for contacting us, we are currently experiencing an abnormally high volume of emails due to the Cheltenham Festival, we aim to respond to your query within 96 hours."

A Cheltenham-i Lóverseny miatt be vannak havazva. 96 órán belül válaszolnak.

Vicc.

Asszem ha visszakapom a pénzt. Felrakom valami eseményre jó nagy oddszal, azt vagy bejön vagy nem. Ha bejön kiveszem és hagyom a francba ezt a "nagynevű" bukit. Ha nem, ott egye a fene.

Tehát arra a következtetésre jutottunk, hogy ha jó a bónusz, akkor jó az iroda, ha szar a bónusz, akkor szar az iroda... ;D

A Cheltenham-i Lóversenyről jut eszembe a 32rednél van 32 font freebet
Ha fogadsz ma a 13 30 as futamra és veszít a lovad kapsz 32 font freebetet a mai további futamra
Tegnap is volt akkor 25 öt meg is kaptam úgyhogy ajánlom.
Bocs hogy ide írom.

Csak tájékoztatásképpen a 96 óra már rég eltelt. Válasz semmi.A tanulópénzt megfizettem.Ezek után a  számomra NAGY ÍVBEN KERÜLENDŐ!

Múlt hét csütörtökön fizettem be hozzájuk 25 eurót a freebet végett, de szerencsére bejött az első fogadás így nem kellett adniuk freebet-et, írtam nekik e-mailt még aznap este hogy kifizetés estén milyen képeket hova kéne feltölteni azóta se válaszoltak...... még autómata válasz se jött tőlük hogy legalább megkapták az e-mailemet.... valakinek van már sikeres kifizetése innen?