VIP Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valóban! Hónap végéig lehet jelentkezni az augusztusi VIP Tippjátékra:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

:beerchug:

Ne felejtsétek, lehet jelentkezni az augusztusi VIP Tippjátékra!

Jelentkezési határidő: Július vége!

Jelentkezni itt kell:

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

#77 augusztus 04, 2013, 10:38:39, Alk
Egy kis segítséget szeretnék kérni, miszerint nem találom magam a VIP toplistán. Az eddigi tippjeim kiértékelésre kerültek, valamint a Tippjáték toplistán meg is találtam magam, csak a VIP-en nem. A nevem megtalálható a nevezettek közt, továbbá az 50 spf pont is levonásra került. Első alkalommal neveztem a VIP-be, így meglehet, hogy én mulasztottam, ezért is érdeklődöm! Megkérlek, utánanéznétek nekem? Köszönöm!

Még nincs meg a lista rendszerben, mert a múlt hónapi nyertes még nincs jóváirva. Holnap átkerülsz te is meg mindenki más a VIP-be, az eddigi tippek is.

VIP Tippjáték, Július - Győztes:  davixxx!

Nyereménye: 500 SPF Klub Pont!

Gratulálunk!  :beerchug:

VIP Tippjáték, Augusztus - Résztvevők:

ragadozo93   
Lacapi   
RedMunchen2013   
Várda64   
Cpt. Szikla   
celtic74   
Latzka   
oakland23   
csabax   
davixxx   
Kagawa   
csacsa44   
Knapp   
gerry   
BvB_09   
Lord   
stdavid   
horzol   
Alk   
Őrült Király

Összdíjazás: 1000 SPF Klub Pont

Sok sikert!  :beerchug:

Holnap reggeli feldolgozás után, már helyes lesz a VIP tippjáték toplista is.  ;)

Gratulálok davixxx! Az első napi teljesítményed után látom, hogy címvédést tervezel.  :ok:



Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 06, 2013, 17:59:21
Gratulálok davixxx! Az első napi teljesítményed után látom, hogy címvédést tervezel.  :ok:

Köszönöm.;) az a baj, hogy mindig így kezdek, de utànna.. Es grat neked is, mert ha meg egy.tipped jon te nyersz:;)

Nevezzetek a szeptemberi VIP tippjátékra, nehogy már csak 250 SPF pont legyen a tét (mert eddig csak öten neveztünk)

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 31, 2013, 14:44:18
Nevezzetek a szeptemberi VIP tippjátékra, nehogy már csak 250 SPF pont legyen a tét (mert eddig csak öten neveztünk)

2-3 perce neveztem be.  :ok:


Milan,
A szeptemberi verseny összdíjazását meg tudod emelni 1000 SPF Klub Pontra?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 01, 2013, 15:22:33
Milan,
A szeptemberi verseny összdíjazását meg tudod emelni 1000 SPF Klub Pontra?

Vagy akár bedobhatunk még 50/50pontot is, ha mindenkinek megfelel illetve ha tehnikailag kivitelezhető

Részemről legyen pontemelés! De nem lehetne ezt kicsit jobban promótálni a tagok között, mert én is majdnem megint elfelejtettem! Ahogy a maradj talpon első fordulóját is...