Barracuda naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szasztok!

Én már egy kövület vagyok, olyan régen foglalkozom az internetes sportfogadással. Ezentúl ide is beírom tippjeimet

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 09, 2007, 17:59:52
Szasztok!

Én már egy kövület vagyok, olyan régen foglalkozom az internetes sportfogadással. Ezentúl ide is beírom tippjeimet

Uhh...Barracuda....téged rég nem láttalak a fórumon. Az első tagok közt voltál, s vagy.

Welcome back.  :beerchug:

Mára nincs tippem, de olvasgatva ezt és más fórumokat a számomra fekete lóként kezelt kosárlabdázásból vettem a következő tippet

Élő fogadás 25$

Event: Bet In Play - Live; Italy 0-7 Turkey 1st Quarter
Market: Handicap betting inc OT
Selection: [email protected]

Iroda Ladbrokes

az első negyed 25-19 ..... a törököknek!!!!! te jó ég! :segg:

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 10, 2007, 16:55:06
az első negyed 25-19 ..... a törököknek!!!!! te jó ég! :segg:

A félidő se különb 43-34.....a törökök vezetnek továbbra is :fakk:

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 10, 2007, 16:55:06
az első negyed 25-19 ..... a törököknek!!!!! te jó ég! :segg:

nagy zavaromban felcseréletem a számokat , az első negyed 29-15 volt a törököknek

A harmadik negyedre helyreállt a rend 58-54-re vezetnek az olaszok :jump2_125:

70-70 a rendes játékidő, ez szerintem egy óriási bunda. jön a hosszabbítás.

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 10, 2007, 18:18:48
70-70 a rendes játékidő, ez szerintem egy óriási bunda. jön a hosszabbítás.

Valóban érdekes eredmény.

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 10, 2007, 16:36:05
Mára nincs tippem, de olvasgatva ezt és más fórumokat a számomra fekete lóként kezelt kosárlabdázásból vettem a következő tippet

Élő fogadás 25$

Event: Bet In Play - Live; Italy 0-7 Turkey 1st Quarter
Market: Handicap betting inc OT
Selection: [email protected]


Iroda Ladbrokes
:great:

OT 84-75, gondolom a többség nem így gondolta, nekem szerencsém volt a HC-vel, mivel az OT is számított

Profit: 18 $
Megtérülés: 72%


Vadászkutya legyek, ha értem. Ffi röplabda EB Oroszország. A csoportküzdelmek alatt  a spanyolok 3 meccsből 3-at nyertek 9-1-es szettaránnyal. A hollandok két vereség után játszottak az addig veretlen német együttessel. Óriási meglepetésre sima 3-0-al legyőzték a németeket. Ez volt az EB bundája, így a görögök nem juthattak tovább, s a playoff résztvevője lett a tulipános gárda. NA DE!!!! @1,40-et adni a spanyol győzelemre??????? Ez talált pénz. Nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjenek a spanyolok!!!

Event: European Championships; Holland vs Spain
Market:Match betting
Selection: [email protected]

Tét: 100$
Iroda: Ladbrokes

Lehet ez is bunda nem gondolod? :P

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 11, 2007, 08:15:58
Lehet ez is bunda nem gondolod? :P

a Playoffban????? nemááááááááááá!

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 11, 2007, 08:06:57
Vadászkutya legyek, ha értem. Ffi röplabda EB Oroszország. A csoportküzdelmek alatt  a spanyolok 3 meccsből 3-at nyertek 9-1-es szettaránnyal. A hollandok két vereség után játszottak az addig veretlen német együttessel. Óriási meglepetésre sima 3-0-al legyőzték a németeket. Ez volt az EB bundája, így a görögök nem juthattak tovább, s a playoff résztvevője lett a tulipános gárda. NA DE!!!! @1,40-et adni a spanyol győzelemre??????? Ez talált pénz. Nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjenek a spanyolok!!!

Event: European Championships; Holland vs Spain
Market:Match betting
Selection: [email protected]

Tét: 100$
Iroda: Ladbrokes


3-1 a spanyoloknak

Összes profit: 58$
Összes tét: 125$
Megtérülés: 46,4%

Továbbra is a ffi röpi EB-t játszom. A hazaiak az elég szerényen szereplő bolgárokkal játszanak. Nem okozhat gondot a legyőzésük, s mellettük szól a hazai pálya előnye is. Az oroszok eddig még szettveszteség nélkül állnak.Roppantul meg lennék lepve, ha nem 3-0 lenne itt is a végeredmény. Motíválhatja őket az is, hogy az üldözők közül a finnek és az olaszok is biztosan nyertek.

Russia V Bulgaria    RUSSIA to Win @ 1.30

Tét: 100 USD
Iroda: William Hill