Unibet VB tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Screenshot a kérdésekről? Úgy nem kellene megjegyezni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 13, 2010, 15:47:08
Screenshot a kérdésekről? Úgy nem kellene megjegyezni.

Olya 7-8 mp van egy kérdésre és egyenként van. Én nem tudok olyat, hogy mindegyikről tolok egyet és akkor mind meglegyen a végén. Mindig csak az utcsó van meg.

#32 június 13, 2010, 17:18:04, dister
Tegyétek fel a HyperSnap-et. (okosító patch is mellékelve)

Link: http://data.hu/get/2649133/Hyperionics.Hypersnap.v6.70.01-rG.zip.html

A Capture menüpontban a Screen Capture HotKeys-nél állítsatok be valami ideális billentyűkombinációt a Capture Full Screenhez.

Illetve szintén a Capture menüpontban a Capture Settingsben vegyétek ki a pipát azelől, hogy Restore this windows to front after a capture.

Tesztelgessétek, ezzel megoldható a dolog. :) Persze figyeljetek rá, hogy a program legyen elindítva, amikor töltitek a kvízt.

Nekem ilyen kérdéseim voltak:

-Hány kilométert kell tekerni a Tour de Francon
-Hány ember játszik 1 gyeplabda csapatban?11
-Valentino Rossinak mi a motor száma? 46
-1990-s VB-t ki nyerte meg? NSZK
-Melyik egy focicsapat poszt a pályán? söprögető

ezekre emlékeztem

végül lett saját miniligánk?

Mai kérdéseim, amire emlékszem:

Hol található a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség székhelye? Zürich
Milyen válogatott volt Yashin? Szovjet
Melyik Stadionban játszották az '50-es vb döntőjét? Maracana
Melyik vb-n szerepelt először Argentína? 1930
Hányadik olimpiája volt Benedek Tibornak a pekingi? 5
Milyen válogatott színeiben játszott 1990-ben Ruud Gullit? Hollandia

#36 június 14, 2010, 12:21:01, oakland23
Ma végre telibevertem a 7/7-et bár most könnyű volt végre  :great:
Volt egy Jesse Owenses, hogy milyen sport kötődik hozzá-Atlétika
Legtöbbszörös magyar bajnok-FTC
Legtöbbszörös marokkói bajnok- nem emlékszem csak arra, hogy FES mozaikszóval kezdődik a csapat neve
Kemény Dénessel is volt valami kérdés, a válasz rá vizilabda (bónusz kategória)
Akkor volt, hogy milyen sport a Nascar(vagy valami ilyesmi) Autóverseny
1962-ben valami Ivanov hány gólt rúgott-4
Ja és hogy hol rendezték az első VB-t.

Hát ezekből 5-t tudtam,a gólt és a marokkói bajnokt betippeltem. Nem egy Micuka féle precízitás, csak gondoltam beírom, míg el nem felejtem.
Amúgy érdemes lenne beírkálni mindenkinek, és átnézegetni kérdéseket, válaszokat, mert álltalában mindig van 3-4 amit kapásból rávágok/rávágunk, és a maradék 2-3 kérdésen csúszunk el.

Nekem ma ez volt..most töltöttem ki!!  7/4


1. Dzsudzsák miórta játszik a PSV ben?  2008   (tudtam)
2. Eusebio milyen nemzetiségű?  Portugál  (tudtam)
3. Hány gól esett 62es döntőn VB?  4 gól  (elba***tam-2re nyomtam pedig tudtam hogy sok gól volt)  :(
4. Ki jutott elődöntőbe a 2002es VB-n?  Németország  (ezt is elbbbb  mert olaszra nyomtam közben ezzt is tudtam h azokat kiejtette korea) :(
5. "EB nyertes csapat aki selejtezőn vivta/vagy nem vivta ki a szereplést"  Jugosz., Dánia és Németo. a váalszok én jugóra nyomtam de nem az a jó és nem tudom melyik mert ezt valaki mondta de hogy mikor és kire értette azt nem tom!! :(:(

még volt 2 amire jót nyomtam de nem tudom mi volt az ha eszembe jut irom!!  hihetetlen  minden nap  7/4  vagy 7/5  nagyon gáz...amúgy most könnyebbek voltak a kérdések de nem koncentráltam eléggé és habár tudatalatt tudtma  válaszokat ilyen stresszben nem lehet jólbfdrfányomni!!

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2010, 12:16:25
Ma végre telibevertem a 7/7-et bár most könnyű volt végre  :great:
Volt egy Jesse Owenses, hogy milyen sport kötődik hozzá-Atlétika
Legtöbbszörös magyar bajnok-FTC
Legtöbbszörös marokkói bajnok- nem emlékszem csak arra, hogy FES mozaikszóval kezdődik a csapat neve
Kemény Dénessel is volt valami kérdés, a válasz rá vizilabda (bónusz kategória)
Akkor volt, hogy milyen sport a Nascar(vagy valami ilyesmi) Autóverseny
1962-ben valami Ivanov hány gólt rúgott-4
Ja és hogy hol rendezték az első VB-t.

Hát ezekből 5-t tudtam,a gólt és a marokkói bajnokt betippeltem. Nem egy Micuka féle precízitás, csak gondoltam beírom, míg el nem felejtem.
Amúgy érdemes lenne beírkálni mindenkinek, és átnézegetni kérdéseket, válaszokat, mert álltalában mindig van 3-4 amit kapásból rávágok/rávágunk, és a maradék 2-3 kérdésen csúszunk el.


GRAT!!!  :ok:

és meg is kaptad a bónuszt már???

Idézetet írta: jorgi05 Dátum június 14, 2010, 19:39:54

5. "EB nyertes csapat aki selejtezőn vivta/vagy nem vivta ki a szereplést"  Jugosz., Dánia és Németo. a váalszok én jugóra nyomtam de nem az a jó és nem tudom melyik mert ezt valaki mondta de hogy mikor és kire értette azt nem tom!! :(:(


Még nem találkoztam ezzel a kérdéssel, de szerintem ez úgy szólhatott, hogy "EB nyertes csapat, amely nem selejtezőn vívta ki a részvételt?"
A válasz pedig akkor Dánia.

'92-ben a Jugók nyerték a selejtező csoportot, de a délszláv háború miatt kizárták őket, a nyaralásból helyettük behívott dánok pedig, akik egyébként mögöttük végeztek a csoportban, örömfocival megnyerték a tornát.

Idézetet írta: Micuka Dátum június 14, 2010, 20:13:44
Még nem találkoztam ezzel a kérdéssel, de szerintem ez úgy szólhatott, hogy "EB nyertes csapat, amely nem selejtezőn vívta ki a részvételt?"
A válasz pedig akkor Dánia.

'92-ben a Jugók nyerték a selejtező csoportot, de a délszláv háború miatt kizárták őket, a nyaralásból helyettük behívott dánok pedig, akik egyébként mögöttük végeztek a csoportban, örömfocival megnyerték a tornát.

jól mondod!! az volt a kérdés!! honan tudtad amúgy?? akkor a jugó félig jó válasz volt!!!  ;) :great:

Rohadt életbe...7/6  válaszom volt...1-et basztam el!! NM IGAAAZ!!


1. Melyik sportban lehet 180 méternél is távolabb repülni szárnyak nélkül?  síugrás
2. Melyik magyr játékos játszik hertha ban?  Dárdai
3. Hány meccset nyert VB-n brazilia 1962 óta, angolul volt feltéve a kérdés?? Én 5-öt nyomtam
4. Ki volt 58 VB gólkirálya?  Kocsis-t nyomtam de lehet ezt basztam el mert Fontaine is ott volt és szerintem azt kellett volna nyomni
5. 6. 7. jó volt csak nem jut eszembe 

Valóban ismétlődnek a kérdések, nekem ma adta azt a kérdést hogy:
IdézetMilyen válogatott volt Yashin? Szovjet
meg ez is volt
IdézetVolt egy Jesse Owenses, hogy milyen sport kötődik hozzá-Atlétika
Úgy hogy télleg jó lenne összegyűjteni a kérdéseket, VB végére már tudnánk teljesen a kvízjáték adatbankját. :D ;D

A mai kérdéseim a következők voltak:- hány lyuk van egy rendes golf pályán? 18
                                                           -hol rendezték a XI. nyári olimpiát? Németország
                                                           - melyik sportág szövetségi kapitánya dr Kemény Dénes? vízilabda
                                                           -ki nyerte a 1988-s olimpia labdaruószámát? franciaország
                                                           - 1998-s VB-n milyen mezszámban játszott Vieri? talán a 21 nem biztos
nah ezekre emlékeztem.

Ma ismét telibevertem a7/7-et.

Kérdések:
Rossi motorjának rajtszáma: 46
66-os vb gólkirály-eusebio
mexikoi vb döntőjét melyik városban rendezték: Mexiko City
2005-s vizilabda VB-n hanyadikok lettünk: 2 (csak olimpiákat nyerünk :D)
Hajós Alfréd ereti foglalkozása: építészmérnök
Volt még egy olimpiás, amit betippeltem, és volt a Kemény Déneses amelyik kérdés mindig megtalál hála a jó égnek.

A bónt pedig másnap 16:00 után írják jóvá. tehát aki ma nyer, annak holnap 4 után lesz számláján a zsé.

Sok sikert mindenkinek, és jöhetnek a kérdések-válaszok továbbra is!!! Például Rossi rajtszámát innen tudom, és ezúton szeretném megkösszöni mindenkinek, aki szentel rá egy kis időt, hogy segítsen másoknak.

Tényleg csak én lehetek ennyire lúzer, hogy ötödjére próbálkozok és háromszor is hat lett jó meg volt két öt találatos. Már elment tőle  kedvem. Mindig kevesen múlik.
De ez nagy vicc: berakják kérdésnek 54-es döntő végeredménye meg 1986 világbajnoka és mellé, hogy mikor játszottak  először hivatásos baseball mérkőzést Magyarországon. Nem egy súlycsoportú kérdések.  :bash:

Kérdések és válaszok:
Rossi 1982-ben  hány gólt lőtt? 6
Csehszlovákia mikor volt ezüstérmes? 1938  (a felsorolt lehetőségek közül, de megjegyzem 1962-ben is)
1954 vb döntő pontos végeredménye? 3-2
1986 világbajnok?  Argentina
Baseball kérdés az  kérdőjel , de nem is érdekel
Csik Ferenc miben volt aranyérmes olimpián? (Micukának hála azt innen megjegyeztem). Úszás
Keleti Ágnes tornász olimpiai bajnok eredeti neve? Klein Ágnes