SPF Utánpótlás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 04, 2012, 11:14:34, Milan
Sziasztok kedves fogadótársaim.Ezt a naplót az SPF válogatott mintájára hoztam létre.Remélem nem ütközik ez semmilyen fórum szabályzattal és nem sértek meg senkit se ezzel hogy "tartalék".Sőt a tartalékok nagyon is kellenek ha esetleg a nagyok kicsit elfáradnak.:).Régóta vagyok már a fórumon nem sok sikerrel eddig úgy látszik nem könnyű dolog ez a tippelés.Nos térjünk rá a lényegre : azért hoztam létre ezt a naplót hogy ide az összes fórumtag akinek van kedve írhat 1 napi tippet.De lenne pár dolog amit kérnék tőletek.

1.1 nap csak 1 tippet írjatok légyszives.
2.A szerintetek megítélt napi legerősebb tipp kerüljön be ha lehet.
3.A tippjeitek végén mindig kérlek jelöljétek zöldel vagy valahogy tippjeitek sikerességét.
4.A tippjeitek legvégén készítsetek összesítést a talál és a rontott tippekről.
pl talált 1
    rontott 0
5.Nincs odds határ.
6.Kérlek titeket hogy a tippjeitek beírásánál kb 3 órát hagyjatok a kezdésig hogy aki később nézz be az is meg tudja tenni.Köszönöm.

Ezzel a naplóval a célom hogy még több tipp közül tudjon mindenki válogatni és remélem hogy lesz közel olyan sikeres mint a SPF válogatott.:).Mindenki egyért egy mindenkiért.
Hetente 1 szer általában vasárnap este kiértékelem a tippeket egy kis táblázatba ide hogy lássuk mégis hogy állunk.
Előre is köszönöm a segítségeteket és a fáradozásotokat.Hajrá :)

Mai tippem:

1.Bayern München szerez gólt  1,062   :ok:
tudom hogy kicsi az odds de szerintem szinte tuti és valakinek jól jöhet egy kis kiegészítésnek :)

#1 április 03, 2012, 09:06:56, Horusz1987
ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája

Mérkőzés: Pohang   -   Adelaide
Időpont: 03.04.2012 13:00
Tipp: AH, Adelaide +1,5
Odds: 1,375
Iroda: Bet365

NY/V:0-0

#2 április 03, 2012, 20:37:10, gadamka88
Tallahassee chall.

17:30 Ram Rajeev - Herbert Pierre-Hugues

Tipp: Ram Rajeev @ 1,44  2-1 (6-4, 5-7, 6-4)

Elvileg sima 2-0, hiszen az indiai messze jobb mint francia ellenfele salakon. A tavaly csak salakon 2 mérkőzést játszó francia csak szenvedni fog és még az éjjel hazarepülhet.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum április 03, 2012, 09:15:28
Tallahassee chall.

17:30 Ram Rajeev - Herbert Pierre-Hugues

Tipp: Ram Rajeev @ 1,44

Elvileg sima 2-0, hiszen az indiai messze jobb mint francia ellenfele salakon. A tavaly csak salakon 2 mérkőzést játszó francia csak szenvedni fog és még az éjjel hazarepülhet.

Mielőtt bárkit megtévesztene a dolog, ez a meccs nem salakon lesz, hacsak cipővel fel nem hordják a játékosok, az viszont eltartana pár hónapig..  ;D 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 03, 2012, 09:27:53
Mielőtt bárkit megtévesztene a dolog, ez a meccs nem salakon lesz, hacsak cipővel fel nem hordják a játékosok, az viszont eltartana pár hónapig..  ;D 

Ó ezer bocsánat. Keményre gondoltam de salakot irtam :) Ettől persze a tipp még mindig él azzal hogy a francia nem salakon játszik kevés meccset hanem kemény boritáson. Köszi csacsa hogy szóltál, kicsit szétszórt vagyok. De remélem elnézhető annak aki hónap végén nősül  ::)

(0-1)*Bayern München vs. Olympic Marseille

Tipp: H

Odds: 1,7


Hajrá :)

Idézetet írta: gadamka88 Dátum április 03, 2012, 09:36:18
Ó ezer bocsánat. Keményre gondoltam de salakot irtam :) Ettől persze a tipp még mindig él azzal hogy a francia nem salakon játszik kevés meccset hanem kemény boritáson. Köszi csacsa hogy szóltál, kicsit szétszórt vagyok. De remélem elnézhető annak aki hónap végén nősül  ::)

Nem nézhető el, ezek az utolsó napjaid, hogy összeszedett legyél.  Majd ha két gyerek visít éjjel, megtudod mi az a szétszórtság!   ;D

Akkor legyen részemről is egy :

FK Senica - Trencin    1  odds : 1,67 (bwin)

#8 április 04, 2012, 08:06:47, nasgur
Barcelona - AC Milan
Továbbjut -  Barcelona  1.18 (bet 365)

#9 április 04, 2012, 08:47:28, Agoo
NHL
Buffalo - Toronto
Buffalo (hosszabbítás is beleszámít)
Pinnacle Sports
1,43

Ny-V: 1-0

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum április 03, 2012, 09:02:29
ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája

Mérkőzés: Pohang   -   Adelaide
Időpont: 03.04.2012 13:00
Tipp: AH, Adelaide +1,5
Odds: 1,375
Iroda: Bet365

NY/V:0-0

1-0  :great:

NY/V:1-0

Idézetet írta: bubu26 Dátum április 03, 2012, 06:24:46
Sziasztok kedves fogadótársaim.Ezt a naplót az SPF válogatott mintájára hoztam létre.Remélem nem ütközik ez semmilyen fórum szabályzattal és nem sértek meg senkit se ezzel hogy "tartalék".Sőt a tartalékok nagyon is kellenek ha esetleg a nagyok kicsit elfáradnak.:).Régóta vagyok már a fórumon nem sok sikerrel eddig úgy látszik nem könnyű dolog ez a tippelés.Nos térjünk rá a lényegre : azért hoztam létre ezt a naplót hogy ide az összes fórumtag akinek van kedve írhat 1 napi tippet.De lenne pár dolog amit kérnék tőletek.

1.1 nap csak 1 tippet írjatok légyszives.
2.A szerintetek megítélt napi legerősebb tipp kerüljön be ha lehet.
3.A tippjeitek végén mindig kérlek jelöljétek zöldel vagy valahogy tippjeitek sikerességét.
4.A tippjeitek legvégén készítsetek összesítést a talál és a rontott tippekről.
pl talált 1
    rontott 0
5.Nincs odds határ.
6.Kérlek titeket hogy a tippjeitek beírásánál kb 3 órát hagyjatok a kezdésig hogy aki később nézz be az is meg tudja tenni.Köszönöm.

Ezzel a naplóval a célom hogy még több tipp közül tudjon mindenki válogatni és remélem hogy lesz közel olyan sikeres mint a SPF válogatott.:).Mindenki egyért egy mindenkiért.
Hetente 1 szer általában vasárnap este kiértékelem a tippeket egy kis táblázatba ide hogy lássuk mégis hogy állunk.
Előre is köszönöm a segítségeteket és a fáradozásotokat.Hajrá :)

Mai tippem:

1.Bayern München szerez gólt  1,062

tudom hogy kicsi az odds de szerintem szinte tuti és valakinek jól jöhet egy kis kiegészítésnek :)

Remek kezdeményezés bubu:beerchug:

Idézetet írta: gadamka88 Dátum április 03, 2012, 09:15:28
Tallahassee chall.

17:30 Ram Rajeev - Herbert Pierre-Hugues

Tipp: Ram Rajeev @ 1,44

Elvileg sima 2-0, hiszen az indiai messze jobb mint francia ellenfele salakon. A tavaly csak salakon 2 mérkőzést játszó francia csak szenvedni fog és még az éjjel hazarepülhet.
Tallahassee -ben kemény pályán küzdenek! Azért persze jöhet a tipp!  ;)

#13 április 03, 2012, 15:58:52, söprű
Kockázatmentes 10%-os hozam a lovin:

Southwell 15:50

Overrule nyer 1.10

Idézetet írta: bubu26 - Ma - 06:24:46
Sziasztok kedves fogadótársaim.Ezt a naplót az SPF válogatott mintájára hoztam létre.Remélem nem ütközik ez semmilyen fórum szabályzattal és nem sértek meg senkit se ezzel hogy "tartalék".Sőt a tartalékok nagyon is kellenek ha esetleg a nagyok kicsit elfáradnak..Régóta vagyok már a fórumon nem sok sikerrel eddig úgy látszik nem könnyű dolog ez a tippelés.Nos térjünk rá a lényegre : azért hoztam létre ezt a naplót hogy ide az összes fórumtag akinek van kedve írhat 1 napi tippet.De lenne pár dolog amit kérnék tőletek.

1.1 nap csak 1 tippet írjatok légyszives.
2.A szerintetek megítélt napi legerősebb tipp kerüljön be ha lehet.
3.A tippjeitek végén mindig kérlek jelöljétek zöldel vagy valahogy tippjeitek sikerességét.
4.A tippjeitek legvégén készítsetek összesítést a talál és a rontott tippekről.
pl talált 1
    rontott 0
5.Nincs odds határ.
6.Kérlek titeket hogy a tippjeitek beírásánál kb 3 órát hagyjatok a kezdésig hogy aki később nézz be az is meg tudja tenni.Köszönöm.

Ezzel a naplóval a célom hogy még több tipp közül tudjon mindenki válogatni és remélem hogy lesz közel olyan sikeres mint a SPF válogatott..Mindenki egyért egy mindenkiért.
Hetente 1 szer általában vasárnap este kiértékelem a tippeket egy kis táblázatba ide hogy lássuk mégis hogy állunk.
Előre is köszönöm a segítségeteket és a fáradozásotokat.Hajrá

Mai tippem:

1.Bayern München szerez gólt  1,062

tudom hogy kicsi az odds de szerintem szinte tuti és valakinek jól jöhet egy kis kiegészítésnek

Remek kezdeményezés bubu! 

Köszönöm Milan.

tőletek is szívesen várok tippeket ha van Csacsa44 és a többeiktől is.Látom azért beindulgat a napló ennek örülök.:)