SPF Utánpótlás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Remek a kezdeményezés:) Beszállnék én is, ha lehet......

Kiskacsa :

Mérkőzés                                                    tipp             odds               időpont

Mamelodi Sundowns -  Golden Arrows           1                 1,57                19.30
Dél-Arfika Premier League (bet365)

Helyes tippek  :  0
Téves tippek :    0

Mai Tipp:

Mérkőzés                             tipp             odds                időpont

Lausanne - Basel:                 2,5+        1,55               18:15


Helyes tippek  :  0
Téves tippek :    0

#32 április 04, 2012, 10:27:23, Horusz1987
Kicsit besegítek bubunak :)

A rendszerezés miatt és az átláthatóság, jegyében bubu26 nyitott egy külön topicot csak a tippeknek, ezért ott csak a napi tippek fognak szerepelni, itt meg dumcsizgatunk róluk!   :ok:
Ezért egységesebb lett a dolog, nem kell keresgélni hanem mivel össze van gyűjtve, csak be kell ugrani a napiért!  :D

Íme a csak tippeknek bubu26 által megnyitott topic: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=8271.0



Sok ZÖLDET mindenkinek!

egy gyenge szlogen részemről: "Én már átraktam, rakd át te is!" :) ;D

köszi :ok:

Az én tutim bukik, remélem ma csak az én nevem mellett lesz vesztes ...  :bash:  ----->cserepad

Idézetet írta: bubu26 Dátum április 03, 2012, 23:25:16
Kedves SPF "tartalékok".
Egy kis módosítást szeretnék kérni tőletek a napló áttekínthetősége érdekében.Kérlek titeket hogy ha tippeltek utolag azt a hozzászolást módositsátok zöld betüszinnel ha talált illetve pirossal ha nem talált ahol eredetileg irtatok ne új hozzászólással.



Ti se tudjátok módosítani a tippek topicban a hozzászólást? Én ezért idézettel írtam hogy vesztes vagy nyertes, de szinte mindenki. Szóval nálatok se lehet beleírni, a beírtakba? :-\
:cya:

 

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum április 05, 2012, 09:01:41
Ti se tudjátok módosítani a tippek topicban a hozzászólást? Én ezért idézettel írtam hogy vesztes vagy nyertes, de szinte mindenki. Szóval nálatok se lehet beleírni, a beírtakba? :-\
:cya:



Hát pedig te módosítottad az egyik hozzászólásod, így lehetséges.

#37 április 05, 2012, 09:23:45, Horusz1987
Idézetet írta: Milan Dátum április 05, 2012, 09:10:08
Hát pedig te módosítottad az egyik hozzászólásod, így lehetséges.

Egy ideig lehetett de mostmár nincs kint a "módosítás gomb".
Nincs időkorlát?  Az előzö hsz.-t már most nem tom átírni. :)

A keddi nap gólvágója Seven nevű csatárunk volt aki 1,9 es oddsal zörgette meg a Irodák hálóját.
A Szerdai napon Todika 45 méteres 4,1 oddsu bombája kiszedte a pókot a sarokbol:)

Kedd :  Seven : 1,9
Szerda Todika 4,1


Jó lenne ha a másik naplóba tudnánk a HSZ-eket módosítani.Nem lehet egy idő után átírni,hogy nyertes e vagy vesztes e a tipp.Horusz a táblázatod nagyon tetszik! :) Remélem lesz időd elkészíteni majd minden nap! :)

Idézetet írta: Eich86 Dátum április 06, 2012, 11:11:44
Jó lenne ha a másik naplóba tudnánk a HSZ-eket módosítani.Nem lehet egy idő után átírni,hogy nyertes e vagy vesztes e a tipp.

Bubu26 színezi a tippeket, de majd én is besegítek neki.

Idézetet írta: Eich86 Dátum április 06, 2012, 11:11:44
Jó lenne ha a másik naplóba tudnánk a HSZ-eket módosítani.Nem lehet egy idő után átírni,hogy nyertes e vagy vesztes e a tipp.Horusz a táblázatod nagyon tetszik! :) Remélem lesz időd elkészíteni majd minden nap! :)

Szóval akkor a hozzászólásokat a moderátorok majd ki színezik, és ezzel elkerüljük a káoszt a tippeknél. :) Külön köszönet ezért Csacsának és Bubunak!

A táblázatot pedig minden nap elkészítem! Örülök , hogy tetszik.  ;) És lehet hogy lesz heti összesítő is, de ezt még meg kell Bubuval beszélnem.   :angel:

További sok Zöldet mindenkinek!  :great:


Kedves "tartalékok" Milan barátunk beleegyezésével hétvégére is sok szeretettel várjuk a zöldülő tippeket és nem állunk le.A válogatott mellett mi is játszunk és reméljük hogy tovább rezegtetjük az Irodák hálóit sok sikeres tippet és böngészést kívánok mindenkinek. :cya:

Nekem lenne egy javaslatom, legyen egy olyan topik hogy eredmények vagy hasonló név, amit csak a moderátorok látnak vagy bubu és akit megbíz, és oda be kellene rakni minden nap vagy 2 naponta az eredmény sort , mert így elveszik a sok tipp, hozzászólás között hogy mennyire eredményes a tippster had.

Igazából az lenne a legjobb ha a Zrt féle tippelő felületet lehetne használni, mert így nagyon átláthatatlan a sok tipp ott meg egy oldalon nagyon sok tippet lehetne látni kivonatosan, sport, csapatok tipp

Kedves "tartalékok"

Az áttekithetőség kedvéért Miragehun ötletét követve Horusz barátunk létrehoz nemsokára egy külön naplót-t az eredmények vezetésére és ott lesznek a napi összesítések táblázatok stb...Kérlek titeket oda ne írjatok csak az eredményesség követése érdekében lesz az létrehozva reméljük minnél több zöld-el.Köszönjük Horusz fáradozását és Miragehun ötletét.