Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Dos Anjos komplexebbnek tűnik, remek jiu-jitsu harcos, és nem vészesen rossz bokszoló, de ebben Connor jobb, ami döntő lehet. A brazil gondolom majd nyomást helyez az írre, csak ez is kétélű fegyver, az ilyesmihez nagyon jó kondi kell és végig ott kell lenni fejben. Chad Mendes is többször földre vitte, de aztán Connor felállt és félig véres fejjel az arcába mosolygott, majd kiütötte. Na ez a mentális előny. Tuti hogy José Aldo is hasonlót tervezett, csak ő nem jutott el odáig, hogy ezt meg is próbálja. A brazilok úgy általában szeretik ezt a stílust, de az íreket meg pont ez hozza lázba, ha hátrányból jöhetnek. Annyi ír bokszolót láttam már, akiket hülyére vertek 10 meneten keresztül, aztán a semmiből jött a KO ütésük, mert csak kívülről tűnt úgy, hogy dominálják őket, valójában végig csak a kontra lehetőségét várták.

Nálam már túltolta kicsit a médiát Connor, de szórakoztatóan harcol és az jót tesz a sportnak. Nyilván el fogják kapni, ekkora arc, ekkora hype arra van ítélve, hogy durván padlózzon egyszer, de szerintem ez nem most jön el. Aztán persze minden a ketrecben dől el :)

- Mit csináltál a hétvégén nagyi? Sütöttél valamit?
- Dehogy, egy 36 éves kínai csajt próbáltam elverni a ketrecben.

Az egyik legértelmetlenebb bunyó, ami valaha összejött.

! No longer available

Értelmetlennek tűnhet, de végülis a saját élete, azt kezd vele amit akar. Lehet merített a Rocky-ból. ::) Valakik engedélyezték neki, valami egészségügyi vizsgálatnak meg meg kellett, hogy feleljen. Elvileg.. Az már más kérdés, hogy a kínai csaj helyében azért nem biztos, hogy bevállaltam volna. Marha nagy dicsőség lehetett nyerni itt.  :redchug:

Persze a saját élete, nem is akartam megmondani, hogy mihez kezdjen vele, csak ennek nincs értelme. Egy 20 éves sem úszik versenyt egy 70 évessel, de ettől függetlenül vannak 70 éveseknek rendezett úszóversenyek. Korosztályok, súlycsoportok stb, ezek nem véletlenül vannak. Csak ez itt kőkemény Amerika, popcorn és szenzáció kell a népnek, az orvos meg meggyőzhető egy két zöldhasúval ;)

Más: tegnap néztem a McCregor sajtótájékoztatót, és Diaz kicsit túltolta a kábszit, alig tudott beszélni szerencsétlen ;D Egy teljes, értelmes mondata nem volt. A McCregor KO csak 1.33, inkább kihagyom.

Elmúlt napokban nem igazán követtem az eseményeket, mi ez a McGregor három meccs 6 nap alatt?

Elnéztem ezt az interjút, hát Diaz nem volt ott a szeren (vagyis inkább a szer volt ott  ;D).


Arra gondolsz, hogy mi lett Dos Anjossal? Összejött neki egy ilyen sérülés, aztán végül Diaz lett a befutó beugrós.

A sérülésre McCregor ennyit mondott: "Az egy horzsolás, egy semmi. Jeget rá. Egy ilyennel elmennék az orvoshoz pofán verne, aztán mondaná, hogy húzzak el". :D

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2016, 14:01:23
Arra gondolsz, hogy mi lett Dos Anjossal? Összejött neki egy ilyen sérülés, aztán végül Diaz lett a befutó beugrós.

A sérülésre McCregor ennyit mondott: "Az egy horzsolás, egy semmi. Jeget rá. Egy ilyennel elmennék az orvoshoz pofán verne, aztán mondaná, hogy húzzak el". :D
Erről lemaradtam.  :ok:
Amúgy igaza van Conornak.  ;D Lehet félt egy kicsit tőle Anjos...

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2016, 10:58:27
Csak ez itt kőkemény Amerika, popcorn és szenzáció kell a népnek, az orvos meg meggyőzhető egy két zöldhasúval ;)

Ja, ezért írtam, hogy "elvileg". :P

"Mondhatni utálom a bokszot, de egyszerűen túlságosan kurva jó vagyok benne ahhoz, hogy leálljak vele" - Tyson Fury.

41 percnél dobja le a textilt és közli Klitschkóval, hogy egy kövér ember győzte le. ;D

! No longer available

Tyűűű a vége, meg az egész, ez nagy lesz. It's Time!

Július 9. :ok:

! No longer available

Ha már küzdősport: Meghalt Kimbo Slice. 42 éves volt mindössze. Én anno (mint ahogyan sokan) Youtube-on láttam először, és egy igazi őserő volt a pali. Anno úgy volt, hogy boxolni kezd (a ketrecharc után), de aztán 7 győztes meccs után nem tudom miért nem jött létre a Roy Jones elleni meccse (vagy az csak pletyka volt?). Isten nyugosztalja a harcost!.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 07, 2016, 23:38:22
Ha már küzdősport: Meghalt Kimbo Slice. 42 éves volt mindössze. Én anno (mint ahogyan sokan) Youtube-on láttam először, és egy igazi őserő volt a pali. Anno úgy volt, hogy boxolni kezd (a ketrecharc után), de aztán 7 győztes meccs után nem tudom miért nem jött létre a Roy Jones elleni meccse (vagy az csak pletyka volt?). Isten nyugosztalja a harcost!.
Talán azért, mert alapjáraton volt köztük 3-4 súlycsoport és 15-20 kg különbség Kimbo javára. :D  Bár Roy mindent elkövet az utóbbi években, hogy lerombolja a nimbuszát, így eltudom képzelni, hogy ha lett volna elég pénz benne, akkor összehozzák, de ez csak pletyka volt. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Kimbo bokszkarrierje inkább csak egy cirkuszi látványosság volt. Hoztak neki 7 kocsmai bunyóst (bár ő is ezen a szinten volt), akiket kicsapott, de már a 2. menet végén a seggén vette a levegőt, technikailag is 0 volt. Bármelyik harmadvonalbeli nehézsúlyú bunyós kicsapta volna őt simán. MMA-ban sem ért el semmit ugye, de hát a Youtube-os videók általi hírnévre ugrott a nép.
A halál oka nem lepett meg sajnos (szívelégtelenség), temérdek mennyiségű koksz lehetett benne az évek során.

Ettől függetlenül persze nyugodjék békében. :(

Köszi az infót!  :ok:
A Bellatornál megpróbáltak mindent kihozni Kimbo Sliceból (marketing szempontjából) az elmúlt 1 évben, de az élet közbeszólt. Mondjuk az kétségtelen, hogy nem volt egy fifikás harcos.  ;D

Amúgy Roy Jonesszal mi a helyzet?

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 08, 2016, 09:07:18
Köszi az infót!  :ok:
A Bellatornál megpróbáltak mindent kihozni Kimbo Sliceból (marketing szempontjából) az elmúlt 1 évben, de az élet közbeszólt. Mondjuk az kétségtelen, hogy nem volt egy fifikás harcos.  ;D

Amúgy Roy Jonesszal mi a helyzet?
Sajnos még mindig nem tudta abbahagyni, önmaga paródiája már évek óta. 8-10 éve volt a csúcson, de nem tudta abbahagyni, most meg olyanok csapkodják ki, akik korábban megütni nem tudták volna. A zseniális lábmunkájából, gyorsaságából, ütemérzékéből már semmi nem maradt. Orosz meg kínai gálákon bohóckodik. Meg felmegy cirkálósúlyba és közepes képességű bokszolók merevre ütik. >:( Akikből 8-10 éve hülyét csinált volna. A bokszvilág egy emberként szólal fel az ellen, hogy folytassa, mindenki nagyon félti, hogy ebből már nem fog kijönni maradandó károsodás nélkül... Könnyen úgy járhat, mint Ali, a sok bekapott ütéstől. Pedig elvileg pénzügyi gondjai nincsenek, korábban Amerika kedvenceként szarrá kereste magát.
Senki nem érti mit művel...

Kezd ilyen WWE feelingje lenni a UFC-nek :D McGregornak ez a Diaz gyerek olyan, mint valami kicseszett kriptonit ;D

! No longer available