OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#675 szeptember 28, 2010, 23:13:31, oakland23
58.
Női Kosár VB 2010.szept. 28  19:30
Mali-Argentína
Tipp: Mali
Odds: 4.30
Tét: 1000


*Egyformán bamba csapatok találkoznak, ahol minden lehet. Szerintem kicsit tágra nyitották a fogadóirodák az ollót a két csapat oddsa közt.

*Nem csalódhattunk a csapatokban. Gyenge színvonalú meccsen nyert a szerencsésebb. Mert Argentína semmivel sem jobb, az tuti. Hosszabbítás után 74-69 lett az argentínok javára. Rendes játékidő végén egy oldalbedobást képtelenek voltak végrehajtani Mali játékosai... Hosszabbításban pedig egy gyilkos tripla döntött. Az argentín csaj gyűrű felé dobta a bogyót, és ő lepődött meg legjobban, hogy beesett. 2.60-nál visszafogadtam Argentínára valahol a vége előtt, mert az ördög ritkán alszik. Most is ébren volt, hogy veszne meg...

#676 szeptember 29, 2010, 11:38:47, oakland23
Női kosár VB-2010.09.29 Ami játszhatónak tűnik mára:

Szerintem a következő meccsekben van lehetőség
Kína-Argentína 1,50
Csehország-Brazília 1,25  Ennél nagyobb tuti mára nincs!

Szerintem ez kombiban megállja a helyét, aki nem akar 17-es oddsal operálni,  csupán nyerni.

Van másik két meccs, ami kiindulási alapnak nem rossz.
Japán-Dél-Korea 2,55  
Oroszország-Spanyolország 2,35

Mindkét meccs remek kiindulási alap. Japánnak összejöhet a győzelem, a spanyolok pedig 2,35-n nyugodtan bepróbálhatóak, hisz itt az odds nálam 1,85-1,85. Az irodák valamiért az oroszok mellé álltak, tán ők sem tudják miért. Parasztvakításnak tűnik.

Ami pedig a japók meccsét illeti, meccs előtt 2,55-n én tuti teszek rájuk egy kis lóvét! Gondolom ilyen betfair féle oldalakon még jobbak az oddsok...

Majd nézek még jó kis csapat alatt-fölött fogadást, de lehet azt már csak a naplómba vésem. Akit izgat, nézzem be a naplómba meccsek előtt. Akit nem, várja a BL-t...

GL!

* Megnéztem az unibet csapat over/unver ajánlatait, és a következőkre jutottam:
Csehország 69,5 felett dob a brazíloknak
Spanyolország 65,5 felett dob az oroszoknak
Kanada 52,5 felett dob a Franciáknak -ezt aligha játszom meg, de nem azért mert szar tipp lenne, pusztán csak pocsék meccs lesz, amit nem vagyok hajlandó megnézni.

De nem ajánlom megtekintésre a görög-fehérorosz, és a Mali-Senegal meccset sem. Ja és akkor a Kína-Argentína találkozót nem is említettem.  Ezeket kerüljétek, mert aki nem utálta meg eddig a női kosárlabdát, egy ilyen meccs után biztos azt tenné...

Ezt a pár sort a női kosár VB topicba is bevéstem, de úgy vélem, ide többen betévednek...

#677 szeptember 29, 2010, 17:09:33, oakland23
59.
Női Kosár VB  2010.09.29.  15:30
Japán - Dél-Korea
Tipp: Japán
Odds: 2,65
Tét : 5000 Ft


*Így kezdjük, aztán majd lesz valami.  :D

64-65 lett a vége. Én hülye kitartottam a tipp mellett, pedig lett volna lehetőség visszahozni. 59-60-nál kitette nmég a bet365 1,55-re Koreát, de addig hezitáltam, mire kevette, és soha többet nem tette ki. Ejj, de elkúrtam.

60.
Női Kosár VB Live
China-Argentina 1. negyed után
Tipp: 77,5 alatt a félidőben
Odds: 1,76
Tét: 6000 FT


*Sikerült visszahozni viszonylag hamar az előző balfaszságomat. Így mehet tovább a buli. Meg kellett raknom, ha már a Kína+Csehország kombiról lecsúsztam.

#679 szeptember 29, 2010, 19:57:29, oakland23
61.
Női kosár VB
Kanada-Franciaország
Tipp: KAnada pontjainak száma 50,5 felett
Odds: 1,76
Tét: 2500 Ft


* Kanadának sikerült a harmadik negyedben 3 pontot termelni, természetesen a tipp ugrott.
A meccset a Franciák nyerték 49-47-re...

Ezek a ribancok ha csak egy gyenge 10-est dobnak a harmadik játékrészben...


#680 szeptember 29, 2010, 22:03:43, oakland23
62.
Női Kosár VB
Spanyolország-Oroszország
Tipp: spanyol pontok száma 65,5 felett
Odds: 1,86
Tét: 1000 Ft


Ma megütöttem a bokám, így ez nem mehet egy rugónál többel. Meg nincs is igazi tétje, még a végén lecsalják...

* Egy kis sikerélmény. 76-67-re nyertek az oroszok. Jól jön a szünnap, nekem is, és a csajoknak is.

#681 október 01, 2010, 23:05:19, oakland23
63.
NB1
Pápa-Videoton
Tipp: félidőben 1,5 gól felett
Odds: 2,50
Tét: 12000 Ft


Félidőben 0-2 a Vidinek,  a meccs vége pedig 1-2.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 01, 2010, 17:01:14
63.
NB1
Pápa-Videoton
Tipp: félidőben 1,5 gól felett
Odds: 2,50
Tét: 12000

Meleg volt a pite,asszem Alvest a nevedre íratod:D:D
Grat a tipphez

Egy félidő addig tart, amíg le nem fújja a játékvezető. Ez az Alves gól meg ráadásul még a rendes játékidőben született (44. perc) szóval ez a tipp sima volt. Grat oak, nagy megérzés volt! :great:

Idézetet írta: rosco Dátum október 01, 2010, 18:05:50
Egy félidő addig tart, amíg le nem fújja a játékvezető. Ez az Alves gól meg ráadásul még a rendes játékidőben született (44. perc) szóval ez a tipp sima volt. Grat oak, nagy megérzés volt! :great:

Valóban sima tipp volt aki nézte a meccset(nézi) az láthatta hogy idő kérdése és megszületik a 2.gól az első félidőbe mindkét oldalon voltak hatalmas helyzetek az a csoda hogy ilyen későn jött a várva-várt gól! Miközbe írogatok szépít a Pápa ;)

#685 október 01, 2010, 23:03:49, oakland23
64.
Női kosár VB
Franciaország-Spanyolország 2010.10.01.  20:45
Tipp: Spanyolország pontjainak száma 63,5 felett
Odds: 1,83
Tét: 2000 Ft


A nap utolsó meccse vélhetően papírforma spanyol győzelmet hoz. Jó a francia védekezés, de 63,5-ből egyszerűen nem tudom kihagyni az overt. Kint és a palánk alatt is jók a spanyolok, meg kell dobniuk a 64 pontot.

*Először is, aki nem látta, az nyílván magasról tesz a női kosár VB-re. Aki látta... 65-65 lett 40 perc után. A tipp a sírból jött vissza. Tán 3 percnél is kevesebb volt vissza, még kilenc ponttal mentek a franciák. Innen sikerült elbukniuk, csak magukat okolhatják. 37 percig a spanyolok nem voltak pályán. Viszont Valdemoro utolsó másodperces kosarának köszönhetően jött a tipp.  A meccset végül 74-71-re a spanyolok nyerték, és jogot szereztek arra, hogy kikapjanak USA-től. Azért Valdemoro nagyon nagyot játszott, mondhat Rónai Egon akármit.
Az 5-8 helyért ádáz csatát vív az orosz, francia, és ausztrál válogatott. Gondolom mekkora lelkesedéssel...

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 01, 2010, 20:39:56
64.
Női kosár VB
Franciaország-Spanyolország 2010.10.01.  20:45
Tipp: Spanyolország pontjainak száma 63,5 felett
Odds: 1,83
Tét: 2000 Ft

A nap utolsó meccse vélhetően papírforma spanyol győzelmet hoz. Jó a francia védekezés, de 63,5-ből egyszerűen nem tudom kihagyni az overt. Kint és a palánk alatt is jók a spanyolok, meg kell dobniuk a 64 pontot.
Én is tettem de csak over 64.5ért tudtam. Csont nélkül lejött 1 percig sem kellett izgulni érte ;D ;D ;D Ilyen mák után már félek a hétvégétől, mert ez visszajön vhol...

Nem volt egyszerű, az szent. Az első két negyed 14 és 8 pontja után én már temettem a tippet, és két xanax után, immár 'tétlenül' szenvedtem végig a második félidőt. Arra nem nagyon számítottam, hogy 21 és 22 pontos negyedeket nyomnak a második játékrészben.
A hétvégére én is kiváncsi leszek. Az a baj, hogy két nap van még a női kosár VB-ből, és a nyugtató már elfogyott ;D

u.i.: Köszi a táncoló majmot Rosco! Nagyon adja  ;D   :ok:

#688 október 03, 2010, 10:42:19, oakland23
Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 28, 2010, 13:58:28
Kezdjük is el a napot. Nézegettem a számláimat a különböző irodáknál, ahová regisztrálva vagyok, és a betclick-es számlámon találtam 3300 Ft-ot. Meglepetés volt, mert azt hittem lapos... De nem örültem sokáig, egyből feldobtam egy kombit. Nem egy monster, de két esemény egy szelón, na az már kombi.  ;D
Úgy tervezem, hogy itt betclicken all in szelvényekkel operálok az elején, persze benne van, hogy rögtön az elején bebukik.
Tehát All in 1:
Görögország-KAnada (női kosár VB)
Tipp: Görögország  1,40  57-52

Spanyolország-Csehország (női kosár VB)
Tipp: Spanyolország 1,30

Odds: 1,81  Tét: 3300 Ft



*Mindkét tippnek jönnie kell papírforma alapján! A spanyol győzelem tán több is, mint biztos, a görög csajok meg ha Kanadát nem verik, akkor már tényleg senkit.



Ez volt az első, jöjjön a második lépés, ne porosodjon a pénz a Betclicknél! Szigorúan all in! Mind a három tippben bízom, különösebb indoklást sem igényelnek a tippek, mind papír.
Spanyolország-Fehéroroszország  1  1,28    (női kosár VB bronzmeccs)
Debrecen-Vasas  1   1,50
Oakland Raiders-Houston Texans   2   1,45


Odds: 2,78    Tét: 6006 Ft

*A spanyol meccsre kíváncsi leszek. Valdemoro szerintem tuti játszik, Lyttle-re viszont kíváncsi leszek. Ha nem ilyen bohócszeló lenne, akkor tuti megvárnám a meccs kezdetét, hogy Lima kezd, vagy Lyttle. Mert ha Lima, akkor igencsak kétesélyes a meccs.
A Lokinak mostmár nem szabad bohóckodni, és nem is fog. Megütik a Vasast, én még egy olyat is el tudok képzelni, hogy félidőV/VégeH...
Ha már mindenképp buknia kell a kombinak, akkor vigye el a Raiders. De nem fogja  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 03, 2010, 10:37:43
Ez volt az első, jöjjön a második lépés, ne porosodjon a pénz a Betclicknél! Szigorúan all in! Mind a három tippben bízom, különösebb indoklást sem igényelnek a tippek, mind papír.
Spanyolország-Fehéroroszország  1  1,28    (77-68)  (női kosár VB bronzmeccs)
Debrecen-Vasas  1   1,50   (3-1)
Oakland Raiders-Houston Texans   2   (24-31)  1,45


Odds: 2,78    Tét: 6006 Ft

*A spanyol meccsre kíváncsi leszek. Valdemoro szerintem tuti játszik, Lyttle-re viszont kíváncsi leszek. Ha nem ilyen bohócszeló lenne, akkor tuti megvárnám a meccs kezdetét, hogy Lima kezd, vagy Lyttle. Mert ha Lima, akkor igencsak kétesélyes a meccs.
A Lokinak mostmár nem szabad bohóckodni, és nem is fog. Megütik a Vasast, én még egy olyat is el tudok képzelni, hogy félidőV/VégeH...
Ha már mindenképp buknia kell a kombinak, akkor vigye el a Raiders. De nem fogja  ;)


Amint van értelmes esemény értelmes oddssal párosítva, jön az all in 3. Ahogy elnézem a mai kínálatot, az a nap nem ma lesz  ;)