OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




FTC-Sopron

Tipp:FTC 4.5 gól felett
Odds: 7.00

Ebben most magam sem bízom nagyon, ettől függetlenül késztetést éreztem, hogy odaverjek neki  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 04, 2013, 20:28:21
FTC-Sopron

Tipp:FTC 4.5 gól felett
Odds: 7.00

Ebben most magam sem bízom nagyon, ettől függetlenül késztetést éreztem, hogy odaverjek neki  :)

FTC: Kurucz - Gerson, Mateos, Adams, Bönig - Jovanovic, Cukic, Ionescu, Valpoort - Tuijp, Diallo

ilyen kezdő csapattal lesz esély rá.....

Rakás menekült, senkiházi hülyegyerek. Ez a Tujip bazdmeg megye II-ben nem tudna gólkirály lenni, ez be van oltva góllövés ellen.

Na de sebaj, már csak négy gól kell  ;D Kisebb csoda lenne, de láttunk már párat... Mondjuk nem ártana két-három büntető megítélése a hazaiaknak....

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 04, 2013, 21:25:23
Rakás menekült, senkiházi hülyegyerek. Ez a Tujip bazdmeg megye II-ben nem tudna gólkirály lenni, ez be van oltva góllövés ellen.

Na de sebaj, már csak négy gól kell  ;D Kisebb csoda lenne, de láttunk már párat... Mondjuk nem ártana két-három büntető megítélése a hazaiaknak....
10 idegenlégiós ennyit tudott összehozni..........

#2406 szeptember 04, 2013, 23:02:15, oakland23
Ratyi volt a Fradi, de annyi baj legyen. A németek kozmetikáztak. Annyi volt a meglepi már eddig is, hogy élőben talán +9-nél 7.50!-en ráhúztam egy ötöst a németekre. Persze itt is volt biztosítás, de csak tétig, plusz még amit a Fradi elvitt, szóval ez csak látszólag nagy kasza, összességében egy jó 5000 Ft a mai nap profitja. Mondjuk ilyen kosár EB eredmények mellett ezzel én bőven elégedett vagyok, bár félek tőle, hogy fogok én még szopni a kosár EB-vel  :)

#2407 szeptember 06, 2013, 13:23:41, oakland23
Japán-Guatemala
12:25-től

Tipp: Japán gólok 5.5 felett
Odds: 9.00
4000 Ft

*Azért vagy kettőt verhetnétek, kis köcsög japók


Brazília-Ausztrália *
Tipp: BRA góljai 1.5 felett @ 1.25
+
Nyíregyháza-Vasas
tipp: X2 @ 2.50
+
Szolnok - Várda SE **
Tipp: Szolnok @ 1.61

Odds: 5.03
Tét: 10.000 Ft

(Csak Várda kolléga ne nézzen be ide  ;D )

*Brazilok meccsét elvileg a Story4 adja
**Várda SE meg holnapi meccs

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 07, 2013, 16:25:24
*Brazilok meccsét elvileg a Story4 adja

Igen, minden brazil meccset adnak a vb-ig.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 07, 2013, 16:25:24
Brazília-Ausztrália *
Tipp: BRA góljai 1.5 felett @ 1.25
+
Nyíregyháza-Vasas
tipp: X2 @ 2.50
+
Szolnok - Várda SE **
Tipp: Szolnok @ 1.61

Odds: 5.03
Tét: 10.000 Ft

(Csak Várda kolléga ne nézzen be ide  ;D )

*Brazilok meccsét elvileg a Story4 adja
**Várda SE meg holnapi meccs

Hoppá a Várna nem szarral gurigázik :D

#2411 szeptember 09, 2013, 10:37:47, oakland23
Hát ilyenek ezek a szabolcsi csapatok...

Na de új nap, új esélyek:

Sportingbeten mobil biztosítás van (ne felejtsetek el jelentkezni előtte)

Elvileg TV-s meccs lesz az ír-német u21-es találkozó, így arra lőttem egy ilyet:
Német gólok száma 2.5 felett @ 3.00

Ha jön fasza, ha nem visszaadják a tétet, ami szintén fasza.

MÁS:

kosár EB, nem lennék majom, ha nem jönnék elő egy ilyen elmélettel:
http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__Olaszorszag_-_Svedorszag517

Aztán vagy bejön, vagy nem, de megpróbáltam. 4.00-ás nyitó odds talán trade-elni sem lesz majd rossz, alkalomadtán, vérmérséklettől, eredménytől függően akár könnyen vissza is fogadhatunk majd.

Van fantázia a tippben, így mindenképp meg kell erőszakolnom. Most nézem, Kagawa kolléga is lát benne fantáziát (kosár EB topik).

Ennyi mára, s nem több.

#2412 szeptember 09, 2013, 20:23:36, oakland23
Ez a svéd-olasz maffia vonal nem működött megfelelően, de azért a félidei 5 pontos svéd előny miatt egy 10.000-es plusszal ki tudtam szállni, ami ahhoz képest elég jó, hogy a tipp végül is vesztes volt.

Német U21-ben még bízom, de azon töröm a fejem, hogy a Szerbia-Montenegró kosármeccsen Montenegrót megrakom 2.40-es oddson.

Végül is míg írtam ezt pár sort, meggyőztem magam erről:

Szerbia-Montenegró
Montenegró @ 2.45
+
Törökország-Oroszország
Oroszország @ 2.75

6.73
Tét: 4799 Ft

Így legrosszabb esetben is pluszban zárom ezt a semmilyen hétfőt, legjobb esetben pedig ebből a kombiból is lehet még valami. Igaz, két 'esélytelen' van a szelón, de szerintem ez két 50/50-es meccs a tornának ezen szakaszában itt az uccsó körben.

(Bet365-ön még egyenleget kerekítettem, és megraktam azt, hogy az U21-es németek minimum 6 gólt vernek este az ír ifiknek  :) )

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 09, 2013, 10:35:45
Hát ilyenek ezek a szabolcsi csapatok...

Na de új nap, új esélyek:

Sportingbeten mobil biztosítás van (ne felejtsetek el jelentkezni előtte)

Elvileg TV-s meccs lesz az ír-német u21-es találkozó, így arra lőttem egy ilyet:
Német gólok száma 2.5 felett @ 3.00

Ha jön fasza, ha nem visszaadják a tétet, ami szintén fasza.

0-4, de még a bulifogadás is majdnem realitássá vált, totál más szintet képviselt a két együttes. Mondjuk az írek emberhátrányban 0-3-nál is kitették a szívüket a pályára, egyes válogatottak példát vehetnének róluk...

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 09, 2013, 20:03:19
Ez a svéd-olasz maffia vonal nem működött megfelelően, de azért a félidei 5 pontos svéd előny miatt egy 10.000-es plusszal ki tudtam szállni, ami ahhoz képest elég jó, hogy a tipp végül is vesztes volt.

Német U21-ben még bízom, de azon töröm a fejem, hogy a Szerbia-Montenegró kosármeccsen Montenegrót megrakom 2.40-es oddson.

Végül is míg írtam ezt pár sort, meggyőztem magam erről:

Szerbia-Montenegró
Montenegró @ 2.45
+
Törökország-Oroszország
Oroszország @ 2.75

6.73
Tét: 4799 Ft

Így legrosszabb esetben is pluszban zárom ezt a semmilyen hétfőt, legjobb esetben pedig ebből a kombiból is lehet még valami. Igaz, két 'esélytelen' van a szelón, de szerintem ez két 50/50-es meccs a tornának ezen szakaszában itt az uccsó körben.

(Bet365-ön még egyenleget kerekítettem, és megraktam azt, hogy az U21-es németek minimum 6 gólt vernek este az ír ifiknek  :) )


Montenegró és Oroszország is hozta, amit kell, így azért ez gyönyörű hétfő volt.

Holnap van pár jó meccs, de rengeteg szar, amit nézni jó lenne, ám fogadás szempontjából döglött. Én erősen az észt gól felé hajlok, faterom most mondta, hogy többen kisebb sérüléssel is bajlódnak, köztük Vanczák is, Dzsudzsi is... Lehet ez lesz Egervári búcsúmeccse, én nem hiszem, hogy ez a védelem képes hiba nélkül meccset lehozni.

Na, de minden további csak holnap.


Boa - Bragantino    2    3.20   bet365

kunisse hasznos infok meccs előtt topikjában olvastam a meccsről, nekem is megér most 2334 Ft-ot a Bragantino.

Legalább lesz egy kis izgulnivaló reggelre is  :)