OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#3225 szeptember 14, 2016, 15:58:02, oakland23
Ronaldo lesz a BL gólkirálya @ 5.50 (bet365)

Messi benyitott hárommal, Suarez is vert kettőt, de sebaj. Ronaldo is színpadra lép, és nem fog tétlenkedni. Messi ugyan tegnap lőtt hármat, de ahogy én látom, azért ez nála nem lesz mindig így. Visszalép labdákért, nem is elöl játszik ő, hanem kb. ahol akar. Még két év, és szűrő lesz, nagyjából hasonló evolúcióval, mint Gera Zolinál látjuk. Persze Messike akor is lő majd 30 gólt a spanyol élvonalban.

Suarez lehet CR vetélytársa, de a Madrid ebben a csoportban azért vitézkedhet. Kár, hogy ez a Tuchel-féle BVB a védekezésre is ügyel, de a Legiát oda-vissza, és a Sportingot is meg lehet kenni idegenben is.

Magam sem tettem rá nagy pénzt, mindössze 1500 Ft-ot, mert azért bárki, bármikor megsérülhet, de úgy érzem, CR lesz a BL gólkirálya idén (is).

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 14, 2016, 09:17:47
Real Madrid - Sporting

Real M. kaput eltaláló lövései 7.5 over @ 2.00  ;)
unibet

Ez nagyon nem jött be. A Real az első fiben 3 kaput eltaláló lövéssel zárt, tehát nem nézett ki rosszul a tipp. Pláne, hogy még 0-0 volt. Aztán jött a Sporting gólja, én pedig biztos voltam benne, hogy innentől jönnek a rohamok. De kurvára nem jöttek, és a lövések sem. Fásult szar volt az egész madridi csapat, tán a 45. és a 80. perc között egyetlen kaput eltaláló lövése sem volt Ronaldóéknak. A végét meg tudjuk...
Nagyon fura meccs volt, sajnos továbbra is úgy érzem, a tippel semmi baj sem volt. Arra meg tényleg nem számíthattam, hogy ennyire fasz lesz a Madrid. Ha valós tudásuk legjavának 70 %-át pályára teszik, ez a tipp jön. Sajnos egy jó 50%-ot sem hoztak, sajnáltam a Sportingot, de minden meccs addig tart, amíg le nem fújják... Morata lelkének mondjuk biztos jót tett a gól  ;)

futsal

Oroszország-Kuba
Gólok száma 8.5 fölött @ 1.85 (kb mindenhol ez a határ és az odds)

Ha az oroszoknak lesz kedvük, és miért ne lenne, akkor maguk összehoznak 10 gólt alsóhangon. Itt tényleg Romulóék fél gőzzel lőhetnek 10-et, és bizony ezen a meccsen dől majd el a gólkirályi cím is, mert ha Eder Lima nem pihen a szokásosnál többet, 4-5 gólt is lőhet.
Egyébként meg Kuba spílerei is vélhetően minden percet élvezni akarnak, a továbbjutás veszélye nem fenyegeti őket, így görcs nem lesz bennük. Örömfutsal, gólok, és remélhetőleg sok-sok Eder Lima találat. Egyébként meg Kuba is próbál majd gólokat lőni szerintem, mégis csak a sava-borsa a játéknak, így ha lőnek 2-3 gólt, az pont nem érdekli majd az oroszokat, ha ők meg lőnek 12-13 gólt :D

Franciaország-Brazília (női foci)
1. félidő góljai 2.5 felett @ 10.00
21:00-tól lkezdés, kinn van élőben is

Igazából az odds tetszik, lehet nem jön le, de azért ez megér egy próbát

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 16, 2016, 20:59:08
Franciaország-Brazília (női foci)
1. félidő góljai 2.5 felett @ 10.00
21:00-tól lkezdés, kinn van élőben is

Igazából az odds tetszik, lehet nem jön le, de azért ez megér egy próbát

Nem is jött be, de a 9. percben 1-1-nél 5-szörös haszonnal ki lehetett szállni, szóval rossznak sem nevezném. Mostanában rendre ilyen meccsbe futok, egy-két, esetleg három korai gól, mint tegnap a románok (női) meccsén, aztán paff, peregnek a percek, gólok meg sehol  :)

Nézzünk előre!

2/4-ben
Fradi góljai 2.5 felett @ 3.40
Barca góljai 3.5 felett @ 3.00
Real M. góljai 3.5 felett @ 3.75
Mönchengladbach góljai 3.5 felett @ 4.33

Tegnap húztam, ma már nem néz ki olyan jól. A Fradiban és a Gladbachban bízom leginkább, a Barca korai időpontban , idegenben necces lesz, és a Real MAdrid is elég fásult volt a BL-ben, magam sem tudom, tegnap miért láttam olyan jó tippeknek, de már mindegy. 500 Ft-os alaptéttel ment, összesen 3000 Ft-tal. 2-nek jönnie kell minimum.

Ami megy majd singleben is, az a Gladbach-Bréma meccs. Természetesen nagy arányú hazai sikert várok, a legutóbbi 3 szezonban 4-1, 4-1 és 5-1 lett a vége a két csapat meccsének hasonló felállásban.

Dortmund meccset előre nem merem behúzni, amíg nem látom a kezdőt. Ha számomra ideális a kezdő, akkor oda is húzok egy overt, ugyanígy kivárok a Barca meccsnél is, Lucho nehogy megint padra ültesse a fél csapatot. De a gólzápor amúgy is necces, hisz jövő héten hétközi meccsen jön a Camp Nouba az Atleti...

Bayern otthon játszik, kis téttel egy-két nagyobb oddsot ott is meg lehet fogni talán.

Este pedig úgy vélem, a Fradi ki fogja végezni a DVSC-t, valahogy úgy, mint idény elején a DVTK-t. Persze erre semmi jel sem utal, mégis ilyen érzésem van. De itt is várok kezdőket. Amire még kíváncsi lennék, ha valami csoda folytán nyerne a DVTK, vagy akár iksz lenne, mi lenne Dollal... De a Fradi nyerni fog, de tényleg megvárjuk a kezdőket.

Illetve az u19-es női selejtezők is jók gólokra egytől egyik, amik mára hátra vannak, kivéve talán a finnek meccsét.

11:25
Swans-Crows /AFL/

-Crows góljai 18 vagy több @ 11.00
-pontok száma 201-225 között @ 5.50
-pontok száma 226 vagy több @ 13.00

-Kennedy góljai 2.5 felett @ 17.00
-Grundy góljai 2.5 felett @ 51.00

Egyik sem ment komoly téttel, csak inkább az izgalom miatt. Eurosport 1 v. 2 adja élőben

Macedónia nyer @ 3.30

Hanga és Vojvoda nélkül ez zacskó lesz  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 17, 2016, 09:28:24

2/4-ben
Fradi góljai 2.5 felett @ 3.40
Barca góljai 3.5 felett @ 3.00
Real M. góljai 3.5 felett @ 3.75
Mönchengladbach góljai 3.5 felett @ 4.33


Ez eddig jól néz ki, három per három  :D Viszont a Real az valószínűleg nem hozza, hisz most nézem, hogy Bale és Benzema sem játszik, és valószínűleg CR7 sem. Bár azért Ronaldo lehet pályára kéri magát, bár ha játszik is, nincs formában...

Gladbach kemény volt tegnap, félidőben 4-0, kár, hogy a Bréma semmi ellenállást nemtanúsított. A 4-1, 4-1 és 5-1 után ismét jött egy 4-1. Kár, hogy jövőre nem lesz Gladbach-Bréma, mivel a Bréma kiesik :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 18, 2016, 10:03:24
Ez eddig jól néz ki, három per három  :D Viszont a Real az valószínűleg nem hozza, hisz most nézem, hogy Bale és Benzema sem játszik, és valószínűleg CR7 sem. Bár azért Ronaldo lehet pályára kéri magát, bár ha játszik is, nincs formában...

Gladbach kemény volt tegnap, félidőben 4-0, kár, hogy a Bréma semmi ellenállást nemtanúsított. A 4-1, 4-1 és 5-1 után ismét jött egy 4-1. Kár, hogy jövőre nem lesz Gladbach-Bréma, mivel a Bréma kiesik :D

Ronaldo és Bale sem utazott el.

Köszi az infót.
Kíváncsi vagyok, így James kezdhet-e, de szerintem nem :D Asensio és Vazquez lesz majd a pályán szerintem, Modric-Kroos-Casemiro trió meg a középpályán.
Egyébként most így jobban belegondolva, lehet ez egy gólgazdag meccs, bár hogy így négyet lő a Real Madrid, arra mondjuk így hirtelen sok pénzt nem tennék. Viszont a mindkét cs. lő gólt 1.75-ért jónak tűnik.

F1 - Szingapúr

Tipp: Grosjean nem fejezi be a versenyt @ 3.40 (bet365)

Két idézet az nso tudósításából a szabadedzsekről:

-Hamilton, a két Renault és Alonso a pályán. Alonsónak és Grosjeannak nincs mért köre. A francia továbbra is kártyázik.

-Grosjean a célegyenesre fordító kanyarban megpördült, a falnak koccant az autójával. A hátsó légterelője cafatokban.

kicsit aggaszt, hogy a 3. szabadedzésen 20 kört is tudott futni  :)

#3237 szeptember 18, 2016, 11:35:13, oakland23
15:30 Bundesliga
FCA - Mainz

Tavaly 4-2-es és 3-3-as meccseket játszottak egymás ellen, miért nem szórnák meg egymást ma is?

3.5 over @ 3.25
4.5 over @ 6.30
5.5 over @ 14.00

A 3.5 overre tettem komolyabb pénzt, a másik kettőre csak azért, hogy 2-2 után a 57. percben se nyomjam ki a TV-t.

Illetve még behúztam a Mainz 1.5 overt és a 2.5 overt (utóbbi 6.20-as odds mellett). Jó kis csapat ez, bár eddig nem látszik. A kis fürge figurák, de Blasis, Malli stb kontrákkal megrogyeszthatják az FCA-t, ha a befejezések sülnek, akár be is jöhet. 2 gólt szinte mindig lő a Mainz az FCA ellen mostanában, hátha most is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 17, 2016, 09:28:24
Este pedig úgy vélem, a Fradi ki fogja végezni a DVSC-t, valahogy úgy, mint idény elején a DVTK-t. Persze erre semmi jel sem utal, mégis ilyen érzésem van. De itt is várok kezdőket. Amire még kíváncsi lennék, ha valami csoda folytán nyerne a DVTK, vagy akár iksz lenne, mi lenne Dollal... De a Fradi nyerni fog, de tényleg megvárjuk a kezdőket.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2131.msg638175.html#msg638175

Grat a tippekhez Oak! De a Loki (DVSC) az nem DVTK, még akkor sem, ha a port.hu is úgy írja. :)  ;)

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 18, 2016, 12:05:29
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2131.msg638175.html#msg638175

Grat a tippekhez Oak! De a Loki (DVSC) az nem DVTK, még akkor sem, ha a port.hu is úgy írja. :)  ;)

Egyik szarabb, mint a másik, hát csoda, hogy a szabolcsi parasztja összekeveri őket :D