OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#4035 november 03, 2020, 14:16:03, oakland23
Na közben épphogy behúztam, 1-0, az X2-re a betclicen már 2.00-ért lehet biztosítani, szintén 10/10-es tipp, hiába biztosítás, innentől minden attól függ, mennyire vagyok mohó

*érdekesség, hogy az 1X odds kb azonos a meccs előttivel, miközben már 1-0 és 4-0 a lövésarány :D Logika nem sok van benne  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 03, 2020, 13:41:36
Vllaznia - ALG spor
női foci BL 14:00

Tipp: Vllaznia vagy iksz @ 1,48 (22bet)
10/10-es erősség

Eleve a hazaiak felé húztam, most meg végképp. A törökök csonka csapattal mentek Albániába, cserepadon négyen ülnek, egy védő a cserekapus, és a nigériai csatár, Sunday sincs sehol, szóval papíron a tipp jó. Egyébként is jók ezek az albán csajok ezen a szinten, tavaly a sokkal jobb Gintra ellen is állták a sarat.

2-2, kétszer vezetett az albán csapat, de nem tudta tartani. Jó tipp volt, aztán a 4.42-ért behúzott hazai szintén, sima visszabiztosítás a korai gól után, és gratulálok magamnak, hogy a mohóságom legyőzte az észszerűség, és a biztos profitra mentem.


17:00-tól TV-s meccsen jön az FTC a luxemburgi bajnok ellen.

1.07 az FTC siker, gólokra egyelőre nincs odds, élőben talán kinn lesz, én viszont megyek edzeni, így nekem az a meccs kimarad. Este a BL-re ráugrunk még, aki a Real Madrid DNB-ről le akar beszélni, ne fogja vissza magát  :D

#4038 november 03, 2020, 19:46:54, oakland23
Sporting- Imortal
44-16-nál
portugál kosár 17. perc 22bet

hazai csapat 103,5 pont felett 1,35
10/10-es erősség

*101-et dobott a hazai csapat, fene egye meg

5. perc
tippmixpro
Loko-ATMA
BL
Tipp: 4,5 lap felett @ 2.00

10/10-el tettem, de ez necces tipp

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 03, 2020, 19:01:02
5. perc
tippmixpro
Loko-ATMA
BL
Tipp: 4,5 lap felett @ 2.00

10/10-el tettem, de ez necces tipp

14-es odds mellett behúztam betclicen picike apróval, hogy nem lesz 5. lap, ilyen szorzó mellett kötelező védeni az eredeti tippet, pláne, hogy 10/10-es, szóval bika téttel ment

Lokomotiv-Atletico
BL
Félidőben 1-1-nél
Tipp: Büntetők száma 1,5 felett @ 2.98 (22bet)
1/10-es erősség

Bastien a testről kézre pattónós szitunál büntetőt ítélt a Loko javára, miután kiment videózni, szóval nincs mese, hasonló szitunál megint tizit kell adni. Felix a pályán, őt sűrűn felrúgják a higanymozgása miatt, simán lehet itt még tizi. Na jó, nem simán, de lehet.

BL
Real-Inter
Casemiro kaput eltaláló lövései 0,5 felett 4.00 és 1,5 felett @ 15.00
Valverde kaput eltaláló lövései 0,5 felett 2.50 és 1,5 felett @ 10.00
Kroos gólpassz @ 6.00
Hazard gólpassz @ 3.00

ezek összesen 2/10-es erősséggel, szóval ilyen ha jön jó, ha nem jön sem akkora baj tippek.

Varane passzai 66+ @ 1,53 1/10-es erősség. Mivel Militao covidos, így elvileg ha nem sérül meg, 93-94 percet játszik, jönnie kéne. Bár nem nagy odds, húzni kell, hisz value

Sergio Ramos lövései 1,5 felett @ 2.75 (betclic) 0,5/10-es erősség
Első számú büntetőlövő, így tizinél egy lövés jöhet, meg mondjuk egyet fejel, máris kettő. 0,5-ös erősséggel szintén jó

aztán a fő tipp:
4,5 büntetőlap felett @ 1.80 (tippmixpro)
Turpin azért szokott lapokat adni elég könnyű kézzel, itt meg elég nagy a tét, aki itt kikap, szinte reménytelen helyzetbe kerül. Öt sárga összecsorogahat.
5/10-es erősség

ami még tetszik, de csak apróval
City-Olympiakos
első fi City lapjai pontosan
1 @ 2,62
2 @ 9.25
3+ @ 45.50

A City tili-tolizik, a görögök kontráznak, aztán jönnek a taktikai foultok, mint a Porto ellen. Del Crero, spanyol spori fújja, elvileg szereti a lapjait mutogatni, hátha elemében lesz. Szintén apróval, sokat persze erre nem éri meg tenni, egyébként meg nekem nem is engedi a betclic

u.i.:
amit még így hirtelen nem tudtam otthagyni
Real-Inter
Real Madrid góljai 1 felett AH @ 1,18

10/10-es erősség

Ha nem talál minimum egy gólt a Madrid, akkor meg is érdemlem a szopót. Egynál push, kettőnél már csörög a kassza.Nem nagy odds, de aki a kicsit nem becsüli...

Real-Inter
félidőben 2-1-nél
Tipp: 4 gól felett AH @ 1.21 (22bet)
10/10-es erősség

Jön Vini JR. ő  még egyet előkészít, de a Madridnál az újabb kapott gól is bene van, nem reménytelen az Inter a remire. Egy gól biztosan van még itt, az meg már min. push

Ma nagyüzem, rengeteg esemény lesz.

első meccs, amire fókuszálok:

női BL-selejtező
Minsk-Riga /10:00/
Tipp: 6 gól felett AH @ 1.91 (tippmixpró)
10/10-es erősség

Szerintem simán 10 van a két csapat között, majd élőben is nézegetem, meg hátha lesz valahol stream, de így látatlanban nálam 10-0 nagyjából. A riga nagyon gyenge, a Minsk elég jó csapat, jó a kezdő, nem nagyon tudom egyelőre elképzelni, hogy ez nem jön.

Lesz egy másik 10:00-ás meccs, egy kazah csapat egy grúzzal, azt annyira nem érzem, ott majd élőben talán lesz tipp, de a fő meccs a Minsk-Riga és az over 6 AH

ZTE-DVTK
Női kosár NBI
Tipp: DVTK pontjai 96,5 felett @ 1,83 (bet365)
10/10-es erősség

102, 108, 99, 76, 129 -ezek a ZTE kapott pontjai. Csak a PINKK ellen nem kapott sokat, viszont a ZTE nagyon meggyengült eleve, és most további két játékos dőlt ki, köztük egy magasember, egy 186 centis lány. Az amúgy is alacsony és kis rotációval dolgozó fiatal ZTE nem úszhatja meg 100 alatt Megyóék ellen. Festékben annyira dominás lesz a DVTK, annyival magasabb, hogy csak tolni kell befelé a labdákat, és pötyögtetni a duplákat. Rengeteg second chance pontra számítok, amikor a támadó pattanót egyből teszik vissza, minimum dupla annyi pattanója lesz a DVTK-nak, és nem beszélve arról, mi lesz akkor, ha a ZTE egyetlen magasembere mondjuk beüt pár korai foultot. Játékban is van a DVTK, szerintem a 100 pont meglesz a vendégeknél, ezt a magassági fölényt, azt, hogy kb kétszer annyi játékost tud rotálni a DVTK, és eleve minőségibb a keret, szerintem az a bűvös 100 a DVTK-nál is kitűzött cél lehet. Lehet tolni az örömkosárlabdát

Minsk-Riga
női BL
élő
24. perc

13 szöglet felett @ 2.00 (bet365) 5/10-es erősség
háromesély, így min. 14 szögi kell, különben szopó, de nagyon nyom a minszki csapat, simán jöhet

Vuelta-14. szakasz
Nyertes különbség az első és második helyezett között min. egy másodperc @ 2.10
2/10-es erősség

A végén van egy 'fal', szóval itt nem lesz klasszikus sprint, simán nyithat valaki egy hosszút, és behúzza 4-5 másodperccel, de simán lehet, hogy szökés ér haza, és eleve egy picike 4-5 fős csoportból nyitja valaki a hosszú hajrát, és nyer 10-20 méterrel, ami már bőven elég.