VestaBet365.com 200 EUR bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vonzó a 100% meg a 200 euró, de hogy forgatjátok ki a bónuszt tekintve, hogy nagyon rosszak a szorzók, illetve nagyon nagy a forgatási követelmény?

Akkor most 100€-ot kell befizetni, hogy megkapjam a bónuszt?!
A Skrill-t elfogadják?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 25, 2014, 13:43:42
Akkor most 100€-ot kell befizetni, hogy megkapjam a bónuszt?!
A Skrill-t elfogadják?!
Ez az iroda még létezik ?
Úgy tudom karácsony előtt elmentek szabadságra. Ki is írták az oldalukra, hogy nyitás január közepén, ha jól emlékszem. Csak nem írták, hogy melyik január. Volt valami kontakt e-mail is, nem tudom működött-e egyáltalán.
Egyébként ha beírom a google-ba az sem találja.

#18 május 27, 2014, 21:31:00, Knapp
Idézetet írta: ede Dátum május 27, 2014, 20:50:32
Ez az iroda még létezik ?
Úgy tudom karácsony előtt elmentek szabadságra. Ki is írták az oldalukra, hogy nyitás január közepén, ha jól emlékszem. Csak nem írták, hogy melyik január. Volt valami kontakt e-mail is, nem tudom működött-e egyáltalán.
Egyébként ha beírom a google-ba az sem találja.

Ha nagy bónuszt ígérnek, teljesen mindegy, hogy léteznek-e még!!   ;D

Az azért tényleg vicces, hogy a kérdezősködés előtt valaki annyi fáradtságot sem vesz, hogy megnézze annak a bukinak az oldalát, amelyhez a pénzét akarja betenni.

Ráadásul ha működnének, ott első kézből elérhetőek lennének a bónuszinformációk és ugye azt is illik elolvasni, mert mi bármit mondhatunk, ha az irodánál közben változtak a feltételek.

Valószínűleg a Canbethez hasonlóan a Vestabet sem kapott az új évre licencet, ezért tűntek el hasonló hazugsággal az ügyfelek pénzével közel azonos időpontban, ebből az a tanulság, hogy a "bizonytalan" irodákat már ősszel pénztelenítsük, ha még lehet.  :)

Az angol nyelvű fórumokat is érdemes böngészni (miután meggyőződtünk róla, hogy létezik az iroda és átolvastuk a magyar nyelvű fórumot...), mert ilyeneket lehet találni:

http://www.bookmakersforum.com/bookmakers/wwwvestabet365com-complaint/248

Idézetet írta: ede Dátum május 27, 2014, 20:50:32
Ez az iroda még létezik ?
Úgy tudom karácsony előtt elmentek szabadságra. Ki is írták az oldalukra, hogy nyitás január közepén, ha jól emlékszem. Csak nem írták, hogy melyik január. Volt valami kontakt e-mail is, nem tudom működött-e egyáltalán.
Egyébként ha beírom a google-ba az sem találja.
Egy irodával kevesebb ;D