Tobet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Holnap este Csillag Születik, amire csak nálunk lehet fogadni!!!!  :great:

http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=8944

Idézetet írta: TiB Dátum november 20, 2009, 17:13:29
A "Kutyakölykök" azok kutyák ?

Általában igen, de itt tánc produkció.


Söderling nagyon nagy volt  :D

Idézetet írta: bianco85 Dátum november 23, 2009, 19:07:54
Söderling nagyon nagy volt  :D

Ez, hogy jön ebbe a topikba? LOL

Idézetet írta: Punter Dátum november 23, 2009, 19:43:36
Ez, hogy jön ebbe a topikba? LOL


Fogadtam rá.... azt nem tudja valaki, hogy a moneyb. kifizetésnél kell e vmi dokumentumokat beküldeni?

Idézetet írta: bianco85 Dátum november 24, 2009, 18:51:48

Fogadtam rá.... azt nem tudja valaki, hogy a moneyb. kifizetésnél kell e vmi dokumentumokat beküldeni?

Nem kell.  :ok:


Nem is tudom melyiket választanám...... LOL  ;D

#39 november 29, 2009, 17:07:13, fradi81
hello
Ide hogy kell befizetni? Letölt valami progit, megnyitja a netbankom oldalát, belépek, aztán ennyi.

Ja megvan csak nem olvastam a fenti instrukciókat :)

Hello!!!

Az lenne a kérdésem a bónusszal kapcsolatosan hogy mielőtt megkapnám a bonuszt kell e fogadnom a befizetett összeggel vagy egyből kezdődik a forgatás?? :)

Idézetet írta: deewke Dátum november 30, 2009, 13:21:52
Hello!!!

Az lenne a kérdésem a bónusszal kapcsolatosan hogy mielőtt megkapnám a bonuszt kell e fogadnom a befizetett összeggel vagy egyből kezdődik a forgatás?? :)

"A bónusz összeget és a befizetett összeget legalább háromszor (3x) meg kell forgatni, mielőtt a pénz kivehető lenne vagy átutalásra kerülne más Tobet játékhoz.
Figyelem! Csak kombinált fogadás számít bele a háromszori megforgatásba, minimum 1.80-as kombinált szorzóval. Emellett a kombinált fogadásnak legalább 3 tételből kell állnia és a legkisebb szorzó tételenként 1.10 lehet."

Pontosan nem tudom, mert még nem részesültem ebben a bónuszban, de szerintem úgy van, hogy befizetsz, megkapod a bónuszt, s akkor a két összeget háromszor meg kell forgatnod.

Köszi szépen a gyors választ!!!  ;)

Igen, a bónusz jóváírása előtt, előbb fogadni kell a befizetett összeggel, és utána kell megforgatni 3x.

Ha befizetek 10.000Ft-ot de az 1.fogadásom értéke csak 5000Ft akkor 5000Ft bónuszt kapok?
Az 1. fogadásnak is min 3-as kombónak min 1,1 és összesen min 1,8 odds kell legyen?