Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van még egy ilyen bónusz is a levélben:

*10% Sports Rebate Terms and Conditions:
Your rebate amount will be calculated as 10% of your total bets (wagers), less your winnings, minus any bonuses received.
10% Rebate: Canbet rebate will be credited against the total amount lost at Canbet over the duration of Wednesday, 27 March to Midnight Sunday, 31 March 2013. For example, for this rebate promotion, in day #1 you lose $300, and in day #2 you lose $400, and day #3 you win $200, the total amount lost would be $500, and the rebate would be 10% of that amount.
To claim the rebate, the Promotional Code must be entered on the My Account page of the Canbet.com website between 27 March and 31March 2013.
Rebates will be credited to accounts on 02 April 2013.
All bets need to be settled by midnight Sunday 31st March 2013.
Rebate is based on Sports wagers and losses. All horse racing wagers and losses are excluded.
This offer is by invitation only and is not transferable.
Standard Canbet Terms and Conditions apply.

Vigyázzatok, mert aki az előző bónuszát elbukta kiforgatás előtt, annak ott maradtak a számláján a forgatási követelmények!
Nem törlik automatikusan.
Én írtam még befizetés előtt tegnap az ügyfélszolgálatnak, így mára nullázták a számlát, leszedték az előző bónuszt az egyenlegről. (-75 euróval álltam lényegében)

Aki még nem fizetett be, az ellenőrizze és inkább befizetés előtt kérdezzen rá, mert nagyot szívhat ha extra forgatási követelményeket kap...

Ha van fennmaradt bónuszom, akkor azt a My Promotions menüpont alatt látnám, ugye?

Te melyik címre írtál nekik? Mert én is tegnap írtam, de még nem válaszoltak.

Idézetet írta: yossarian Dátum március 29, 2013, 14:22:27
Ha van fennmaradt bónuszom, akkor azt a My Promotions menüpont alatt látnám, ugye?

Te melyik címre írtál nekik? Mert én is tegnap írtam, de még nem válaszoltak.

Tegnap este fél kilenckor ide írtam:
[email protected]

...és ma hajnali 6-kor jött a válasz, hogy törölték.  :)

Nem a My promo-ban volt látható, hanem a My Account / Account Balance részben!
(Real / Bonus / Withdrawal Requests most mind 0, tegnap még a 75 eurós bónusz ott mosolygott)

"All qualifying turnover requirements must be placed at odds of 1.75 or greater."

Itt mit értenek "qualifying turnover requirements" alatt? Ez az 1,75-ös minimum odds csak a feljogosító befizetés egyszeri megforgatására vonatkozna? Vagy rosszul értelmezem?

A befizetett összeg megforgatása után 4 órával már meg is érkezett a pénz a számlámra. Már csak annyi gondom van, hogy nem tudom hol lehet nyomon követni a megforgatást.

Idézetet írta: yossarian Dátum március 30, 2013, 23:24:18
A befizetett összeg megforgatása után 4 órával már meg is érkezett a pénz a számlámra. Már csak annyi gondom van, hogy nem tudom hol lehet nyomon követni a megforgatást.

Végül 1,75 feletti szorzókkal forgattad meg?
Ázsiai hendikepet beleszámolta?

Köszi!

1,75 feletti, ázsiai hendi nélküli fogadások. De ez mégcsak a feljogosító befizetés egyszeri megforgatása volt. a bónusz megforgatással most úgy 25%-nál járok, és ott is csak az 1,75 feletti oddsokkal játszok.


A megforgatást meg nem lehet nyomon követni. Ha írsz nekik emailt, megmondják hol tartasz(persze gyorsabb ha kiszámolod magad).

Nem számolja az ázsiai hendit, meg az élő, és a kombi fogadásokat se.

Közüzemi számlát, és személyit kérnek majd kifizetéskor.

90 nap a határidő az 5-szörös megforgatásra.

Idézetet írta: yossarian Dátum április 10, 2013, 07:38:08
90 nap a határidő az 5-szörös megforgatásra.

Ez mondjuk sehol nem szerepel...
Ügyfélszolgálatból szedted ki?

(a mostani újratöltési bónuszról van szó, ugye?)

Egyébként hogy álltok?
Nekem mostanában minden a Canbet-re megy, kezd kicsit idegesítő lenni.
Már gondolkodom alternatív bónuszforgatási technikákon, amelyekhez nem kell bevonnom más számlákat.


Igen, tegnap újra olvastam a feltételeket és ez a mondat nagyon befejezetlennek tűnt:

Before withdrawal the bonus and qualifying deposit amount must be turned over (bet through) five times in full (x5), and the bets must be settled.


Ezért rákérdeztem és írták, hogy befizetéstől számított 90 nap a határidő.

Én már túl vagyok a felén, bár én csak 213 USD-t fizettem be. 340 és 380 között ingadozik az egyenlegem, így nekem szerencsére nincsenek ilyen gondjaim.

Ha kitaláltál valami új technikát, majd írj, vevő vagyok az innovációkra :)


Én eddig lazán vettem, mert nem tudtam az időkorlátot, 14,17%-nál járok.
Nekem is több pénzem van mint a befizetés, és a bónusz összege, mert sajnos ide nyerek inkább.
(Pedig korábban a befizetési bónuszt simán kibuktam.)

Szerencsére nincsenek likviditási gondjaim, szóval csak egy okból zavar, hogy ide nyerek:
Bizalmatlan vagyok a kifizetés a kapcsolatban.

Nekem 1-1,5 éve volt náluk egy kifizetésem, mert kiderült, hogy a bónusz, ami miatt befizettem hozzájuk már nem érvényes. Mivel nem fogadtam náluk ezért egy minimális összeget levontak, de utána gond nélkül fizettek.


De ez már elég régen volt, kis összeg volt és nem is használtam bónuszt, úgyhogy messzemenő következtetéseket nem lehet ebből levonni, de én bízok bennük.

#29 április 12, 2013, 04:54:29, Knapp
Rákérdeztem két dologra az ügyfélszolgálatnál, az egyik a forgatási határidő, ami a válaszuk szerint valóban 90 nap, bár én úgy értelmezem, hogy nem a befizetéstől, hanem a bónusz jóváírásától ketyeg, illetve a kosárlabda "point spread"-re, ami lényegében egy ázsiai hendikep, de ugye nem így van kiírva a tétlapon!
Az alábbiak szerint viszont beleszámít ez a típus is a forgatásba!

You have 90 days to meet the bonus turnover requirement after the bonus has been issued.

Basketball betting is count towards the turnover requirement except Live-in Play and Multi bets.