Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában




6-án utaltam a Skrill-re egy kis manit de még nem ért oda, kezdjek aggódni? hol érdeklődjek? ha valamit rosszul töltöttem ki és nem ér célbe visszakerül a számlámra? régebben fél nap se kellett neki.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum január 09, 2015, 17:00:43
6-án utaltam a Skrill-re egy kis manit de még nem ért oda, kezdjek aggódni? hol érdeklődjek? ha valamit rosszul töltöttem ki és nem ér célbe visszakerül a számlámra? régebben fél nap se kellett neki.
Meg kellett volna érkezzen 3 nap alatt, de ne aggódj, visszakerül a számládra, ha rossz helyre menne.
De egyébként biztosan jól utaltad? Ellenőrizted a Skrill oldalán a számlaszámot? Érdemes, mert elég gyakran változik, pár éve még én is sablonnal fizettem be netbankkal, de hamar rájöttem, hogy nem sok értelme van lementeni. :redchug:

Idézetet írta: stdavid Dátum január 09, 2015, 17:06:11
Meg kellett volna érkezzen 3 nap alatt, de ne aggódj, visszakerül a számládra, ha rossz helyre menne.
De egyébként biztosan jól utaltad? Ellenőrizted a Skrill oldalán a számlaszámot? Érdemes, mert elég gyakran változik, pár éve még én is sablonnal fizettem be netbankkal, de hamar rájöttem, hogy nem sok értelme van lementeni. :redchug:
Hi!
Arra a számla számra utaltam amit itt tett közzé Gake.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum január 09, 2015, 18:04:57
Hi!
Arra a számla számra utaltam amit itt tett közzé Gake.

Akkor lehet, hogy Gake számlájára ment a pénz.   :P

Ha a skrilleden rámész az Upload pontban a Manual Bank Transfer-re, majd Continue, akkor ott biztosan a helyes bankszámlaszámot látod majd.
És fontos, hogy saját bankszámlaszámról utalj, különben gondok lehetnek.

Elvileg néhány országban január 6. is ünnepnap volt, de tényleg meg kellett volna érkeznie normál esetben.
A számládról biztosan elindult?
Közleményt jól adtad meg?


Ja. A számlaszám stimmel, a közleménybe beírtam Skrill és az ID számomat.

Ott hibáztad el szerintem, hogy beírtad a közleménybe hogy Skrill. Oda csak az ID számodat kéne szerintem. Lehet így a rendszert megzavarod, mert az csak számot keres és aszerint írja jóvá a skrill számládra. (szerintem)

Idézetet írta: Tomikaa Dátum január 10, 2015, 16:38:41
Ott hibáztad el szerintem, hogy beírtad a közleménybe hogy Skrill. Oda csak az ID számodat kéne szerintem. Lehet így a rendszert megzavarod, mert az csak számot keres és aszerint írja jóvá a skrill számládra. (szerintem)
Igen, utólag már én is erre gondolok. Ha így van reméle hamarosa visszakapom az összeget.

Előre szólok, hogy hülye vagyok az ilyen dolgokhoz, ezért ha lehet, ne hurrugjon le senki. :) Na tehát, mivel nincs kártyám, ezért csak utalással végzem a dolgokat. Ha abaqoosra utalok, az miért megy végbe akár fél nap alatt is, a skrillnél pedig ez miért telik bele akár 3-4 napba is, ha mindkettőnél magyar Raiffeisenes címre lehet, kell utalni?

Nagyon egyszerű. Mert a Skrillnél lassabban dolgoznak. Technikailag ők is jóváírhatnák fél nap alatt, de mivel majdnem monopol helyzetben vannak, ezért akármit megtehetnek. Ugye az ügyfélszolgálatuk is pocsék.

Hali!

Regisztráltam Skrillen,bankkártyával akarnám feltölteni az egyenlegemet,csak nem engedi mert előtte hitelesíteni kell a kártyát.Ennek értelmében levonnák egy kis összeget ugye (1.01-2.99 között)

Ezt az összeget mikor vonják le,mennyit kell rá várni?

Idézetet írta: Greipel Dátum január 13, 2015, 11:36:54
Előre szólok, hogy hülye vagyok az ilyen dolgokhoz, ezért ha lehet, ne hurrugjon le senki. :) Na tehát, mivel nincs kártyám, ezért csak utalással végzem a dolgokat. Ha abaqoosra utalok, az miért megy végbe akár fél nap alatt is, a skrillnél pedig ez miért telik bele akár 3-4 napba is, ha mindkettőnél magyar Raiffeisenes címre lehet, kell utalni?

Ahogy Irtis írja.
Valójában az átutalás mindkét esetben maximum 4 órán belül megtörténik munkaidőben, de az abaqoos-nál a közlemény alapján a rendszer egyből a számládhoz rendeli a pénzt, míg a skrillnél valószínűleg átmegy egy-két kézen, míg jóváírják.
Szerintem ott manuális feldolgozás van és nem folyamatosan, hanem mondjuk naponta egyszer listázzák a beérkező pénzeket.
Talán azért sem gyorsabb a folyamat, mert azt biztosan ellenőrzik, hogy a befizető saját bankszámlájáról érkezett-e a pénz...

Egyébként ha bankfiókban fizetsz be egy abaqoos gyűjtőszámlára, akkor 5 percen belül a te fiókodba kerül a pénz, ebből is látszik, hogy a pénz beérkezése után már nem szórakoznak vele.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 13, 2015, 12:29:47
Hali!

Regisztráltam Skrillen,bankkártyával akarnám feltölteni az egyenlegemet,csak nem engedi mert előtte hitelesíteni kell a kártyát.Ennek értelmében levonnák egy kis összeget ugye (1.01-2.99 között)

Ezt az összeget mikor vonják le,mennyit kell rá várni?

Pár napon belül meg kell jelennie a számlakivonatodon.

Arra figyelj, hogy a pontos összeget üsd majd be, s nem "saccperkábé", illetve semmiesetre se konvertáld a forintos összeget euróra, mert nem lesz helyes.

Az adott tranzakciónál meglesz a pontos összeg a megjegyzés rovatban (euróban).

Idézetet írta: Milan Dátum január 13, 2015, 12:40:57
Pár napon belül meg kell jelennie a számlakivonatodon.

Arra figyelj, hogy a pontos összeget üsd majd be, s nem "saccperkábé", illetve semmiesetre se konvertáld a forintos összeget euróra, mert nem lesz helyes.

Az adott tranzakciónál meglesz a pontos összeg a megjegyzés rovatban (euróban).


Pár nap?

Hijnye,hát jó sokat tökörésznek,mire az ember elkezdhet játszani.
De remélem azért a feltöltésre,meg onnan bet365-re küldésre nem kell megint napokat várni?