Sportfogadas.org blokkolva

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedves tagok,

A blokkolási hullám elérte a sportfogadas.org weboldalt. Köszönjük eddigi tagságodat.
Ha a továbbiakban is olvasni szeretnél minket, használd a Cloudflare Warp ingyenes VPN szolgáltatását, vagy más VPN szolgáltatást.
Letöltheted innen: https://1.1.1.1/

Sajnálom.  :'(
Kösz az infót.GT is működik gondolom?


Jelenpillanatban nálam tökéletesen működik az org.

Nálam tökéletesen működik a www.sportfogadas.org.
Elsőre arra gyanakodtam, hogy a Cloudflare Warp vagy a Green Tunnel telepítve van, de már elfelejtettem ezt. Megnéztem, egyik sincs ezen a laptopon. Mégis gond nélkül betöltődik az org.

Idézetet írta: csabax Dátum február 01, 2024, 13:46:13Nálam tökéletesen működik a www.sportfogadas.org.
Elsőre arra gyanakodtam, hogy a Cloudflare Warp vagy a Green Tunnel telepítve van, de már elfelejtettem ezt. Megnéztem, egyik sincs ezen a laptopon. Mégis gond nélkül betöltődik az org.

Valószínűleg a szolgáltatód miatt, egyelőre még megy, kérdés ilyenkor, hogy meddig.

Ugy néz ki a hétvégét még atveszeljuk.

Azt hiszem meg kell köszönnünk az eddigi munkátokat.Nagyon jó oldalt csináltatok.  :ok:
Remélem a többség nem lesz lusta és megkerüli a blokkolási kísérleteket és sokáig fenntartjátok az oldalt!

Én is köszönöm a munkátokat, maradok veletek tovabbra is. Reméljük egyszer a demokrácia is beköszönt hazánkba, és újra minden a mehet a normális mederben.  :beerchug:

Én mélységesen igazságtalannak érzem, hiába értem a logikát a döntés mögött, tehát tiltott irodák stb, mert lehetne ennél rugalmasabb is a hivatal. Mint hogy jön és kifüggeszti, hogy egy közel 20 éves történetet, közeget, munkát csak így a levesbe küld. Mert értem hogy az affi fontos az oldal életében, de milyen visszaosztás van itt, remek játékok révén, ingyenes részvétellel. Közben a fórumon, ha mostanában nem is, de minden téren ki lett vesézve a sportfogadás.

Elszomorító, én ha kell VPN-nel megyek VPN-re, hogy jöhessek!

Együtt megyünk továbbra is minden jóban.  ;)


Én nem értem hogy vagytok ti blokkolva. Nálam simán bejön mobilról is meg asztali verzióról is az oldal.  ???
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsefia? :D

Idézetet írta: Csenii Dátum február 04, 2024, 23:56:46Én nem értem hogy vagytok ti blokkolva. Nálam simán bejön mobilról is meg asztali verzióról is az oldal.  ???
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsefia? :D

Sajnos nem vagy a szerencse fia, kihirdették a tiltást, utána néhány nap míg életbe lép. Tehát hétfőn vagy kedden este már nem fogod szerencse fiának érezni magad.

Idézetet írta: Csenii Dátum február 04, 2024, 23:56:46Én nem értem hogy vagytok ti blokkolva. Nálam simán bejön mobilról is meg asztali verzióról is az oldal.  ???
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsefia? :D
Ahogy írták korábban, az internet szolgáltatótól is függ, mikor léptetik érvénybe a blokkot. Nekem is korábban még vígan mentek pár napig olyan irodák oldalai, amik másnál már blokkolva voltak. Így mi kapunk 'ajándékba' 2-3 napot, hogy felkészüljünk.